جاستین بیبر،  ستارهٔ‌ جوان کانادایی که نه یک دل، بلکه صد دلم عشق سلنا گومز، دیگر ستاره جوان این روزهای موسیقی پاپ آمریکا شده است دست از ولخرجی برای دوست دختر جوانش بر نمی دارد. اجاره هواپیمای خصوصی، خرید جواهرات قیمتی و لباسهای چند ده هزار دلاری تنها بخشی از هزینه هایی است که جاستین بیبر جوان برای جلب محبّت سلنا گومز  صرف می‌کند و باعث نگرانی مدیران برنامه‌ خود و مادرش  که تا رسیدن جاستین به سن قانونی مسوول امور مالی اوست، گشته است.  جاستین بیبر که استعداد‌هایش توسط آشر خواننده محبوب دنیای هیپ هاپ کشف شد به سرعت تبدیل به خواننده اول تین ایجر‌های آمریکا و کانادا گشت و موفق شد یک شبه راه صد ساله را بپیماید.

جنیفر انیستون، ستاره دنیای سینما و سریال محبوب فرندز که چند سال همسر برد پیت بود در مصاحبه ای اعلام کرد که وقتی‌ شوهر سابقش برد پیت به او اعلام کرد که پس از بازی‌ در فیلم "آقا و خانم اسمیت" عاشق ستاره زن  فیلم  یعنی "آنجلینا جولی"  شده است او را از خانه مشترکشان بیرون انداخت. این آخرین قسمت از سلسله مصاحبه های جنیفر انیستون در پی‌ جدایی از برد پیت در ۶ سال گذشته می‌باشد، که بنظر می‌رسد داغ این طلاق هنوز بر دل جنیفر انیستون تازه مانده و او با این مصاحبه های گاه و بیگاه این زخم کهنه التیام می هد.

امی واینهاوس هنوز پس از مرگ زود هنگامش خبر ساز است، این هنرمند که هم اکنون در جدول آلبوم های پرفروش بیلبرد با یک پل صعود  جایگاه ۷ را اشغال کرده است، در نظر داشته دخترک ۱۰ ساله ای را به فرزند خواندگی بپذیرد. دنیکا اگستین، ساکن یکی‌ از جزایر کوچک دریای کاراییب با اعلام این نکته، جنجالی در  رسانه ها در ارتباط با واینهاوس مرحوم ایجاد نموده است، این در حالیست که مدیران این خواننده فرصت را در تکذیب این خبر از دست ندادند و اعلام داشتند که امی هرگز چنین قصدی نداشته است. این نکته که امی از خود وارثی برای کسب عواید مربوط به حقوق اثر خود به جا نگذشته دست مدیران وی را در استفاده از این ثروت عظیم بازتر خواهد گذشت. همچنین لازم به ذکر است خانهٔ این هنرمند در شهر لندن تبدیل به مکانی برای بهبود معتادان به مواد مخدر و الکل گشته است.

این هفتهٔ گیشهٔ، قسمت قبلی فیلم مشهورسیارهٔ میمون ها محصول سال ۱۹۶۸ در حالی‌ پرفرشترین فیلم هفتهٔ گذشته آمریکا لقب گرفت که توانست با رکورد ۵۴ میلیون دلار، فیلم کابوی‌ها و موجودات فضایی را به رده سوم تنزل دهد. فیلم دوم پرفروش این هفته سمروس با ۲۱ میلیون دلار فروش در جایگاه دوم قرار گرفت. این هفته همچنین هفتهٔ خیلی‌ خوبی برای فیلم‌های کمدی رمانتیک بود به گونه‌ای که ۴ فیلم رووسای وحشتناک با شرکت ستارگانی چون جنیفر انیستون و کالین فارل، فیلم دوستان منفعت دار، با شرکت جاستین تیمبرلیک و میلا کونیس، فیلم دیوانه، احمق، عشق با شرکت استیو کرل و جولیان مور و همچنین فیلم تغییر با شرکت رایان رینلدز و الیویا وایلد از پرفروش های هفته هستند.

اما  از اخبار سینمای کشور اینکه، هدایه تهرانی‌، هنرمند توانای سینما برای بازی‌ در فیلم "پل چوبی" به کارگردانی مهدی کرم پوربه پروژه پیوست.  به نقل از سایت سینمای ما هدیه تهرانی‌ در این فیلم با مهناز افشار و بهرام رادان همبازی خواهد شد. این در حالیست که دو فیلم قبلی این هنرمند، فرزند صبح و نیوه مانگ هنوز مجوز اکران نگرفته اند.

خبر تأسف انگیز اینکه فرانک میری بازیگر ۲۸ ساله تئاتر کشور بر اثر سکتهٔ قلبی درگذشت، این بازیگر در کارنامهٔ خود نقش آفرینی در نمایش‌هایی‌ از قبیل عشقه، تئوری بایندر مایر و پیک نیک‌ در جنگ را داشت. سایت لادیز درگذشت این بازیگر جوان را به خانواده وی و همچنین خانواده هنر کشور تسلیت می‌گوید.

گروه موسیقی "هورشید" نیز  به همراه سیمین غانم در ادامهٔ کنسرت‌های تهران، در شهر‌های رشت و شیراز به روی صحنه خواهند رفت. این برنامه‌ها مخصوص خانم‌ها میباشد.

همچنین پری زنگنه که کتاب "آوای نام‌ها" ی  وی تاکنون ۹ بار تجدید چاپ شده است، مراحل نهایی آخرین کتاب خود را که در ارتباط با خاطرات شخصی دوران جوانی خود است را میگذراند. وی که همچنین کنسرت‌هایی‌ با اهداف خیریه برگزار می نمائید در ارتباط با قحطی زدگان سومالی گفت: ما هنرمندان این روزها بیش از هر زمان دیگری وظیفه داریم به داد نیازمندن برسیم. من شخصاً هر کاری از دستم بر بیاید برای نیازمندن چه داخلی‌ چه خارجی‌ انجام میدهم. هنرمندان بزرگ باید در صف اول کمک به محرومان باشند. این وظیفه همه ماست.

اما محمد علی‌ کشاورز، بازیگر بزرگ تئاتر، سینما و تلویزیون چند صباحیست که در بستر بیماریست، این هنرمند ۸۱ ساله که از ناراحتی شکستگی استخوان در ناحیه‌‌ ران ، در بخش آی‌ سی‌ یو بیمارستان آتیه بستری می‌باشد روند بهبود خود را طی می کند. برای این هنرمند بزرگ کشورمان آرزوی سلامتی داریم.

ودر حالی‌ که دانلود غیر قانونی موسیقی از طریق اینترنت به شدت به صنعت موسیقی و فیلمسازی ضرر زده است، هنرمندان بزرگ صنعت موسیقی سعی‌ دارند با انجام کنسرت‌های بیشتر ضرر‌های مالی خود را جبران کنند، در هفتهٔ گذشته گروه ایرلندی یو۲ تور ۳۶۰درجه خود را پس از ۲ سال و یک ماه خاتمه داد و رکورد‌های زیادی را در کنسرتهای موسیقی جابجا نمود. این دورهٔ کنسرت‌ها که از ۳۰ ژوئن ۲۰۰۹  در شهر بارسلونا آغاز شده بود، شامل ۱۱۰ اجرا زنده بود که در ۸۱ شهر مختلف در ۴ قاره جهان برگزار شد. این کنسرت ها مجموعا بیش از ۷ میلیون نفر بازدید کننده داشت و رقم درامد ناخالص آن به بیش از ۷۱۳ میلیون دلار رسید. گفتنی است رکورد پردرآمد‌ترین تور موسیقی تا کنون در اختیار گروه افسانه رولینگ ا ستون بوده، که تور ساله ۲۰۰۵ آنان در حدود ۵۲۳ میلیون دلار درآمد ایجاد کرده بود.