نسوز و بساز، عکس بذار و ببر!

اتو یکی از آن دست وسایلی است که تقریبا همه ما با آن همیشه سر و کار داشته‌ایم. ممکن است در این میان خاطرات تلخی را هم با سوزاندن لباس محبوب‌مان در زیر این دستگاه‌های داغ تجربه کرده باشیم، تجربه‌ای که این روزها و به واسطه فناوری‌هایی چون OptimalTemp کمپانی فیلیپس، به دست فراموشی سپرده شده است.

حال به همین خاطر قصد داریم تا یک مسابقه جذاب که با همکاری فیلیپس و شکوفا الکتریک، نماینده رسمی این شرکت در ایران برگزار می‌شود را در اینجا برای شما شرح دهیم تا شاید یکی از برندگان خوش شانس این رقابت جالب شوید.

چگونه در این مسابقه شرکت کنیم؟

اگر در کمد لباس خودتان را باز کنید، به‌طور حتم برخی از آن‌‌ها برایتان محبوبیت بیشتری دارند. ممکن است شخص خاصی آن را به شما هدیه داده باشد و یا به‌واسطه مارک و برندی که دارد، محبوب قلب شما باشد! حال از این لباس مورد علاقه خودتان که دوست ندارید به هیچ عنوان در زیر دمای بالای یک اتو بسوزد، یک عکس جالب و خلاقانه بیندازید. سپس آن را با هشتگ نسوزوبساز (#نسوزوبساز) در صفحه اینستاگرام خودتان منتشر کنید تا دیگران نیز با چهره لباس محبوب شما آشنا شوند!

چه کسانی برنده می‌شوند؟

پس از آنکه عکس خودتان را با #نسوزوبساز به اشتراک گذاشتید، حال نوبت به بخش داوری می‌رسد تا ببینیم چه کسانی برنده می‌شوند. در این مرحله بسته به خلاقیت و کیفیت تصویر گرفته شده، برندگان مشخص می‌شوند. پس تا جایی که می‌توانید، تصویری جالب و جذاب بگیرید تا شانس‌تان برای برنده شدن بیشتر باشد.

توصیه می‌کنیم ویدئوی جالب زیر را نگاه کنید، کلیپی که در آن افراد با صحنه سوختن لباس محبوب‌شان مواجه شده‌اند!

 

Media

  • نسوز و بساز، عکس بذار و ببر!
    نسوز و بساز، عکس بذار و ببر! اتو یکی از آن دست وسایلی است که تقریبا همه ما با آن همیشه سر و کار داشته‌ایم. ممکن است در این میان خاطرات تلخی را هم با سوزاندن لباس محبوب‌مان در زیر این دستگاه‌های داغ تجربه کرده باشیم، تجربه‌ای که این روزها و به واسطه فناوری‌هایی چون OptimalTemp کمپانی فیلیپس، به دست فراموشی سپرده شده است. حال به همین خاطر قصد داریم تا یک مسابقه جذاب که با همکاری فیلیپس و شکوفا الکتریک، نماینده رسمی این شرکت در ایران برگزار می‌شود را در اینجا برای شما شرح دهیم تا شاید یکی از برندگان خوش شانس این رقابت جالب شوید.
    ادامه مطلب...