1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

انجام این تست به شما نشان می دهد که از زندگی شخصی و کار و تحصیلات تان تا چه حد احساس رضایت می کنید. به سوالتیکه از شما پرسیده می شود با صداقت پاسخ دهید. هر چند این قبیل تست ها مبنای دقیق و کاملا علمی ندارند اما در شناختن خودمان با ما کمک می کنند.

1- نسبت به خودم احساس خوبی دارم.

2- به ندرت مضطرب می شوم.

3- من شخص سالمی هستم.

4- از کارم رضایت داردم و فضای شغلیم را دوست داشتنی می دانم.

5- آینده شغلی درخشانی برای خودم پیش بینی می کنم.

6- از برقراری ارتباط با دیگران لذت می برم و نگران روابطم نیستم.

7- حتی اگر دیگران گاهی مرا ناراحت کنند دوست ندارم در انزوا بمانم. چون معتقدم همیشه همه چیز بر وفق مراد نیست.

8- عقیده دارم لیاقت دوستی و محبت اطرافیانم را دارم.

9- از زندگیم کاملا راضی هستم و شکایت چندانی ندارم.

10- اکثرا لبخند به لب دارم.

11- خودم را فردی برنده می بینم. حتی اگر در ظاهر اینطور به نظر نرسد.

12- در تصمیم گیری فرد سختگیری نیستم و عملکردم عمدتا بر اساس تصمیماتم است.

13- زندگی بطور کلی با من خوب برخورد کرده و من از اینکه زنده هستم خیلی خوشحالم.

14- من خوشبختم.

15- خودم را خیلی دوست دارم و احساس می کنم فرد خاصی هستم.

هریک از سوالات را با هرگز 1 امتیازی، به ندرت 2 امتیازی، گاهی 3 امتیازی، اکثرا 4 امتیازی و همیشه 5 امتیازی پاسخ دهید.

امتیاز بین 75 تا 60:

سطح زندگی شما مطلوب است. شما شرایط زندگی را به خوبی شناخته اید و توانایی مواجهه با آن را دارید. فردی قدرشناس بوده و از اشتباه کردن و تجربه کردن هراسی ندارید. این نکته مثبتی است که شما نسبت به اکثر افراد دارید. شما شخصی مستقل، انسان دوست و با تمایل بالا برای یادگیری هستید. درک شما از شرایط اطرافیان زبانزد است.

امتیاز بین 59 تا 45:

کیفیت زندگی شما نیز قابل توجه است. شما از لحاظ عاطفی نگرانی ای ندارید. از زندگی لذت برده و عموما با موقعیت های مناسبی مواجه می شوید. به اطرافیان و نظر آنها اهمیت زیادی می دهید. شما توانایی خاصی در حل مسایل دارید. اکثرا در چنین شرایطی جای خالی شما احساس می شود. به روابط تان احترام می گذارید. در انجام کارها اکثرا موفقیت با شماست. هرچند گاهی در مورد استعدادها و توانایی های تان دچار شک می شوید اما از لحاظ احساسی به راحتی متزلزل نمی شوید.

امتیاز بین 44 تا 35:

زندگی شما همواره در نوسانات شدید است. این امر با مسایل عاطفی و افرادی که با آنها در ارتباط هستید مرتبط است. هرچند از لحاظ عاطفی فردی مستقلید اما نیاز همیشگی تان به کسب رضایت از شما چهره ای لجوج می سازد. همین امر اطرافیان تان را از شما دور می کند. از صحبت در جمع یا ظاهر شدن در میان افراد ناآشنا نگرانی دارید و همین امر موفقیت های شما را حد زیادی محدود می کند. اگر می خواهید به رضایت عاطفی برسید باید یاد بگیرید خودتان را بیش از پیش دوست داشته باشید. و از همه مهمتر اینکه بجای آنکه منتظر باشید تا کسی از شما حمایت کند باید به خودتان و استعداد هایتان تکیه کنید.

بین 34 تا 25:

شما توانایی کافی برای پذیرفتن بهترین ها را ندارید. سطح اولویت های زندگی تان روز به روز پایین تر می آید. همواره آماده واگذاری شرایط به دیگران هستید. طبیعتا بهمین دلیل کیفیت زندگی بالایی ندارید. با آنکه خیلی بخشنده هستید اعتماد به نفس پایین تان ازشما چهره ای وابسته ارایه می کند. دیگران هرگز چندان متوجه میزان بخشنده بودن شما نیستند. چرا که نوع بخشش شما با نوعی ادای دین همراه است. بهمین خاطر به مهربانی های شما ارزش چندانی داده نمی شود. هراس های زیادی دارید. شما برای آنکه احترامی که شایسته آن هستید را به دست بیاورید به تلاش زیادی نیاز دارید.

بین 25 تا 15:

متاسفانه احساس رضایت شما از زندگی بسیار پایین است. سطح خودتان را خیلی پایین نشان داده اید و حالا باید به خودتان فشار زیادی بیاورید تا دیگران متوجه شما شوند. نگرانی و استرس های بیشماری دارید. نسبت به آینده و آنچه ممکن است برای تان پیش بیاید بسیار بی اعتماد هستید. نسبت به هر آنچه پیش از این انجام داده اید احساس پشیمانی می کنید. قبل از هر چیز باید یاد بگیرید که گذشته از دست شما خارج است. شاید بد نباشد کمی با دیگران صمیمی شوید و از تفکر دایم در مورد خودتان دست بردارید. کمال گرایی را کنار بگذارید، هیچکس کامل نیست.

کمتر از 15:

خودتان خوب می دانید که فردی بسیار منزوی و تنها هستید. ارتباط شما با دیگران در سطحی نامطلوب قرار دارد. حقیقت این است که شما خیلی خودتان را دوست ندارید. نگرانی های شما از امور ملموس و واقعی به اموری که هرگز امکان وقوع شان وجود ندارد رسیده است. اعتماد بنفس شما در سطحی نامطلوب وجود دارد. عزت نفس چندانی ندارید و متاسفانه باید بدانید اکثرا افراد از اینکه با شما باشند طفره می روندو هنگام ناراحتی غیر قابل تحمل می شوید. اگر می خواهید از اینوضعیت خلاص شوید باید نقشی که بعنوان یک قربانی پذیرفته اید و در حال بازی ان هستید را کنار بگذارید. با اطرافیان تان ارتباط یرقرار کنید و دیگران را به شکل کسانی که می خواهند به شما آسییب برسانند نگاه نکنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی

  • نسوز و بساز، عکس بذار و ببر!
    نسوز و بساز، عکس بذار و ببر! اتو یکی از آن دست وسایلی است که تقریبا همه ما با آن همیشه سر و کار داشته‌ایم. ممکن است در این میان خاطرات تلخی را هم با سوزاندن لباس محبوب‌مان در زیر این دستگاه‌های داغ تجربه کرده باشیم، تجربه‌ای که این روزها و به واسطه فناوری‌هایی چون OptimalTemp کمپانی فیلیپس، به دست فراموشی سپرده شده است. حال به همین خاطر قصد داریم تا یک مسابقه جذاب که با همکاری فیلیپس و شکوفا الکتریک، نماینده رسمی این شرکت در ایران برگزار می‌شود را در اینجا برای شما شرح دهیم تا شاید یکی از برندگان خوش شانس این رقابت جالب شوید.
    ادامه مطلب...

دلنوشته ها

من از تو خشمگین نمی شوم

من چند تایی نازنین رفیق دارم که دل ام با بودن شان قرص است. همان هایی که از نان شب واجب ترند. آن ها همان هایی هستند که دکمه نقطه ضعف من دست شان است اما هرگز آن را فشار نمی دهند که مرا خشمگین کنند.

صد سال تنهایی من

می خواهم یاد بگیرم از تنهایی نترسم و بیشتر از آن لذت ببرم. می خواهم این را با خودم تمرین کنم که زندگی با بقیه آدم ها بسیار جذاب است اما نبودن دوستی نباید مانع خوشی من شود. می خواهم با صد سال تنهایی ام زندگی کنم.
خدایا دست ات را از گلویم بردار عشق همه چیز است قرارمان این نبود مردان بخوانند! چه بگوییم، چه نگوییم آیا شوهر خوبی برای من میشه؟

انتخاب سردبیر

اقتصاد زنانه

وزیر اقتصاد منزل تان باشید

یک خانم خانه دار از اول صبح که از خواب بیدار می شود،  با هدفی معین، شروع به برنامه ریزی می کند. یک کدبانو می تواند با برنامه ریزی و گرفتن اطلاعات به  انجام کارهایش سرعت ببخشد و حتی با همین شیوه  در اقتصاد خانواده نیز تاثیر گذار باشد.

از پس اندازتان مراقبت کنید

حقیقت این است که این روزها با این هزینه های سرسام آور همین که خانواده ای بتواند بودجه بندی را بنحوی مدیریت کند که منبع مالی خانواده تا پایان ماه دوام بیاورد شاهکار بزرگی صورت گرفته است. بسیاری از خانواده ها بدلیل عدم آشنایی با روش های درست پس انداز، آن را از دست می دهند.
5 را ه برای صرفه جویی در مصرف بنزین کنترل صفرهای قبض برق کنترل خرید در فروشگاه‌های بزرگ کار در خانه، فروش در اینستاگرام توصیه هایی برای تنظیم خرج خانه (قسمت اول)

مطالب تصادفی

گزارش روز

رتبه 125 برای ایران در برابری جنسیتی اشتغال

از آن زمانی كه زن ها در خانه ها می ماندند و مردها را برای رفتن به سركار بدرقه می كردند، شاید نزدیك یك قرن گذشته است. اكنون در سراسر دنیا میلیون ها زن در فعالیت های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی مشغول به كار هستند. اما در همه كشورهای دنیا زنان به یك سان فرصت های شغلی را در دست ندارند. هر چه از جهان اول به كشورهای جهان سوم نزدیك تر می شویم، تبعیض های جنسیتی در كار و كسب هم بیشتر می شود.

26 درصد زنان ايراني از افسردگي رنج مي​برند

26 درصد زنان ايراني از افسردگي رنج مي​برند هيچ چيز عجيب و غير طبيعي به نظر نمي​رسد. گاهي با نامزدت دعوا مي کني، گاهي يا مادرت و گاهي با خواهر و برادرت مثل همه آدم​ها.  بعضي روزها  دلت مي خواهد تا شب در رختخواب بماني و با هيچ کس حرف نزني حتي حوصله خودت را هم نداري مثل همه آدم​ها.
آیا این محرومیت از حق تحصیل است؟ جنگ برای خرمشهر تمام نمی شود وقتی «باغ شادونه» خشک شد زنان در جنبش بحرين وضعیت نامناسب محیط زیست ایران

پر بازدیدترین ها

دخترانه ها

تفاوت گریه در زنان و مردان

گریه در مردان با زنان تفاوت بسیاری دارد که در زیر به برخی از انان اشاره میکنیم: 1- زنان ۴ تا ۵ برابر بیشتر از مردان گریه میکنند.۵.۴ بار در ماه. 2- دختران و پسران تا قبل از بلوغ به یک میزان گریه میکنند، چراکه ترشح هورمون پرولاکتین که باعث تحریک تولید اشک میشود به یک میزان در هر دو جنس تولید میشود. 3- پس از بلوغ میزان ترشح پرولاکتین که در تولید و تناوب گریه موثر است در زنان ۶۰ درصد بیشتر از مردان میشود. 4- غدد اشکی مردان از لحاظ ساختاری متفاوت و کوچکتر از غدد اشکی زنان میباشد. شاید یکی از دلایل بیشتر گریه کردن زنان نیزهمین مسئله باشد. مردان و زنان نمیتوانند یکدیگر را بخاطر چگونه گریه کردنشان مورد سرزنش قرار دهند. 5- یکی دیگر از علل بیشتر گریه کردن زنان باورهای فرهنگی میباشند، که اجتماع گریه کردن زنان را بیشتر مورد پذیرش قرار میدهد. 6- مردان آرام، بدون صدا و با اندکی اشک گریه میکنند. بطوری که معمولا کاسه چشمان آنها از اشک پر میشود، اما بندرت اشک به گونه ها سرازیر میگردد. 7- اما زنان معمولا پر سرو صدا و با اشک های فراوان گریه میکنند. 8- مردان اغلب در نتیجه احساسات مثبت و زنان پس از درگیری و مشاجره با دیگران و یا در نتیجه احساس بی کفایتی گریه میکنند. همچنان علت و فرآیند اشک های احساسی مبهم و رازآلود باقی مانده است. کماکان پرسشهای بدون پاسخ مانده ی بسیاری وجود دارند نظیر: چنانچه گریه کردن به منظور کاهش استرس طراحی گردیده پس فلسفه اشک شوق و شادی چیست؟ و یا اگر گریه یک وسیله ارتباطی با دیگر همنوعان است پس چرا انسانها در خلوت وتنهایی خود نیز گریه میکنند؟

بعضی وقتها خوب است که بد باشیم

بنجامین فرانکلین یکی از پنج شخصیت اصلی استقلال امریکا، هم دانشمند بود هم مخترع و هم محقق… سیاستمدار معروف در همه بحران های سیاسی و نظامی و مامور همیشگی صلح و سازش هم بود. او حتی یک فراماسون سخت کوش و معتقد هم بود آن هم در دورانی که نیت شان خیر بود. او وقتی 20 ساله بود 13 خصلت و رفتار انسانی (سخت کوشی، عدالت خواهی، سکوت، تمیزی، صبوری، نظم،اسراف نکردن، احترام،افراطی نبودن، مفید بودن، متانت، نجابت جنسی، صادق بودن) را بر روی یک نقشه ترسیم کرده بود و با خودش عهد کرده بود هر بار که از اصولش در هر روز از ماه تخطی کند یک نقطه بر روی نقشه اضافه کند. فرانکلین البته خیلی زود فهمید با همه تلاشش، فرد خطاکاری است. نقطه ها در طی روزها و هفته ها بر روی نقشه ای که ترسیم کرده بود اضافه می شد. او پس از مدتی تسلیم این واقعیت شد که نمی تواند بدون خطاهای کوچک اینجا و انجا به زندگی ادامه دهد. بعد از نزدیک به 300 سال از توافق فرانکلین با خودش، شاهد موج جدیدی از نظریات و تحقیات هستیم که معتقد است برای رسیدن به یک هدف خوب، گاهی می توان شیطنت هم داشت. به عبارت دیگر، راه هایی نظیر سخت کوشی خارق العاده  و حذف و کنترل هر نوع « کوتاه آمدن»، برای همه انسانها عملی نیست. در فرهنگ عمومی، مدام مشاورین اقتصادی به افراد می گویند اگر به فکر خرید خانه هستید چند سالی سفر نروید یا ماشین دلخواه تان را نخرید. روحانیون همه مذاهب هر هفته هشدار می دهند که هیچ نوع گناهی مرتکب نشوید. طراحان رژیم های غذایی توصیه صریح می کنند که با دقت و کنترل تمام، خود را از محدوده تعیین شده  مصرف کالری خارج نسازید. اما یکی از محققین برجسته نظریه جدید Rita Coelho do Vale استاد دانشگاه اقتصاد و بازرگانی در لیسبون پرتغال، معتقد است رفتارهای گاها متضاد با اهداف مان، به ما نیروی کافی برای ادامه راه سخت کوشانه را می دهد. خلاصه ایده و همه تحقیقاتی که وی تهیه دیده است در این واقعیت ساده نهفته است که اگر گاهی یک کیک شکلاتی بزرگ را در بین رژیم غذایی تان بخورید شانس ماندن تان بر سر رژیم غذایی سختی که انتخاب کرده اید بیشتر خواهد بود. برای همین به طور مثال یادآوری می شود افرادی که در فروشگاه های غذایی، فکر و ذکرشان را مصروف تهیه موادغذایی ارزان قیمت می کنند و حسابگری های شان تا جلوی صندوق ادامه می یابد برای خلاصی از این فشار و حتی تحقیر ناخوداگاه، یک پاکت چیپس گران یا مجله الکی را با قیمت گران می خرند. اصلا یکی از دلایل اصلی قرار دادن مجلات و تنقلات در جلو صندوق پرداخت، برای همین واکنش انسانی است. پشتوانه دیدگاه او بر می گردد به نظریات روانشناسانی نظیر Roy Baumeister که معتقدند انسانها سهم مشخصی از منیت و غرور و انرژی درونی دارند که اگر با اهداف بسیار مطلق بینانه، مدام به آنها نهیب زده شود به یکباره باطری خالی می کنند. ( Ego depletion ). شکی نیست که بعضی انسانها، از توانمندی و انگیزه های خارق العاده ایی برخوردارند. آنها ممکن است به هر دلیلی از یک ایمان آهنین برخوردار باشند. بعضی افراد ممکن است به دلیل داشتن انواع بیماری های روحی و روانی نظیر خودشیفتگی یا حتی نابغه بودن، مسیر بیرحم و طاقت فرسایی را برای رسیدن به هدف خود بپیمایند و اصلا هم نگران سلامت و آسایش خودشان نباشند. اما حقیقت عمومی تر این است که اکثریت بشر نمی تواند و نمی خواهد اینگونه زندگی، کار و هدف داشته باشد. این روزها، بر اساس تحقیقات و مطالعات، مطرح شده است که مثلا شانس موفق شدن و پیگیری درازمدت یک هدف توسط یک فرد « بی خیال» که از خانواده متوسط یا متمول وارد زندگی اجتماعی می شود خیلی بیشتر از یک فرد سخت کوش و از خودگذشته است که از درون فقر و محدودیت راهش را می خواهد به سمت اهداف بزرگتر بکشاند. فردی با محدودیت های بیشتر، شانس خیلی کمتری برای خطا کردن و شیطنت های کوچک و عقب نشینی های موقت دارد. بخصوص که خطر « باطری خالی کردن Ego depletion» همیشه یک واقعیت روزمره است که افسردگی ها و شکست های زناشویی و پناه بردن به قمار، مواد مخدر، و جرائم از نتایج آن است. ریشه این بحث رفتارشناسی قدمتی چند هزار ساله دارد. در دوران طلایی منطق و فلسفه بشری در یونان، ارسطو گفته بود که میل و نیاز، محرک حیوانات است ولی برای انسان، منطق وسیله و دلیل تلاش است. افلاطون ولی قبل از او معتقد بود که بشر با همراهی دو اسب سیاه هیجان و اسب سفید منطق پیشرفت می کند. سقراط  قبل از هر دوی انها اعتقاد داشت که منطق مهمتر از هیجان و اشتیاق است. بنجامین فرانکلین بر اساس شعور دوران جوانی نتوانست به خودش حق دهد که می تواند خطاکار هم باشد. برای همین بود که در 20 سالگی، همه ضعف هایش را به گردن غرور انداخت. اما بعدها در حین نوشتن سرگذشتش به خطاکار بودن خود و تلاش اولیه اش برای انسانِ بی نقص بودن، اشاره کرد. او متوجه شد که همه دستاوردی که در زندگی اش داشته است نمی توانست  تحقق یابد اگر گاه و بیگاه به بیراهه نزده بود.
10 دلیل آفرینش زن تاسيس دانشگاه دخترانه در تمام استان‌ها یازده خطای دخترانه 5 حس جنسی زنانه که مردان باید بدانند وقتی مادرها غیرقابل تحمل می شوند

زنان حادثه

رها محرق، اولین زن عرب فاتح اورست

برای نخستین بار یک زن اهل عربستان سعودی موفق به فتح قله اورست، مرتفع‌ترین کوه جهان، شد. رها محرق، کوهنورد ۲۵ ساله، همچنین نام خود را به عنوان جوان‌ترین کوهنوردی که تا کنون موفق به فتح اورست شده، به ثبت رساند. رها محرق، ۲۵ ساله به همراه ۱۲ کوهنورد دیگر به قله اورست صعود کرد و به این ترتیب نام خود را در تاریخ به ثبت رساند. او که تحصیلات آکادمیک دارد، در شهر جده در عربستان سعودی متولد شده، اما در دوبی اقامت دارد. خانم محرق نه تنها نخستین زن از عربستان سعودی، بلکه جوان‌ترین کوهنورد عرب است که موفق به ایستادن بر فراز اورست شده است. او گفته است که راضی کردن خانواده‌اش در ابتدا به اندازه صعود به قله دشوار بوده است، هر چند آنها هم اینک از وی پشتیبانی می‌کنند. حسن محرق، پدر وی، از موفقیت دخترش ابراز خوشحالی کرده و گفت: «ما موفق به تماس با او شدیم. او بسیار خسته است و در حال حاضر استراحت می‌کند.» گروهی که این کوهنورد زن سعودی در آن عضویت دارد، در تلاش برای جمع‌آوری پول برای پروژه‌های تحصیلی در نپال است و از حمایت‌های عربستان سعودی برخوردار شده است. سال گذشته دولت عربستان برای نخستین بار به دو زن ورزشکار این کشور اجازه حضور در رقابت‌های المپیک را داد. از ابتدای ماه جاری نیز دختران در مدارس خصوصی عربستان اجازه حضور در کلاس‌های دو و میدانی را به دست آورده‌اند، با این شرط که بدن خود را پوشانده و در رشته‌های "شایسته و مناسب" تمرین کنند. به گفته سازمان دیده‌بان‌حقوق بشر، عربستان سعودی تنها کشور در جهان است که در آن دختران در مدارس دولتی حق حضور در کلاس‌های ورزش را ندارند. قله اورست ۸۸۴۸ متر ارتفاع دارد و پس از فتح آن برای نخستین بار در سال ۱۹۵۳ تا کنون، بیش از ۳ هزار کوهنورد موفق به صعود این قله شده‌اند.

این زن نمی بخشد

ماجرای طاهره میان همه حوادث روزانه گم شد تا اینكه آمنه بهرامی قربانی اسید پاشی، مجید كسی كه به صورتش اسید پاشیده بود، را بخشید. آنوقت بود كه طاهره لب به سخن گشود. آنان یك شباهت دیگر هم دارند و آن این كه هر دو برای طرف مقابل خود در محكمه حكم قصاص گرفته اند. فقط یك تفاوت میان آنان وجود دارد و آن این كه طاهره می گوید نمی بخشد.
روایت روزهای سخت «سلنا گومز»، ملکه اینستاگرام زاها حدید، طراح هتل پاسارگاد تهران درگذشت زن تعیین کننده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت‌وگو با گلشیفته فراهانی: هنر در قلب مردم جای دارد زنان حادثه؛ دو مرگ و یك مرد

حقوق زنان

گرفتن حق باید محضری شود

این روزها به موازات اینكه طلاق افزایش پیدا كرده است، شكل مهریه ها نیز به اشكال و شرایط دیگری معطوف شده است. بسیاری از خانواده ها كه عمدتا خانواده دختر هستند ترجیح می دهند در كنار مهریه شرایطی نیز لحاظ شود. عمده این شرایط حق طلاق و حق حضانت است.

بالی مجسمه‌های عریانش را از دید پادشاه عربستان نمی‌پوشاند

حضور یک هیأت هزار نفره از عربستان سعودی که احتمالا بیشتر آنها مرد هستند، برای گذراندن تعطیلات در جزیره آزاد بالی و ریخت‌و پاش‌های میلیونی آنها، مسئولان این جزیره را مرعوب نکرده است. یک سخنگوی دولت محلی جزیره بالی به خبرگزاری فرانسه گفته مجسمه‌های برهنه در این جزیره همچنان عریان خواهند ماند. او گفته این مجسمه‌ها بخشی از فرهنگ این جزیره هستند. مجسمه‌های نیمه عریان بالی نمادهایی از خدایان هندو هستند. زنان بالی نیز قبلا همانند خدایان هندو، بالاتنه خود را آزاد و برهنه می‌گذاشتند. جوکو ویدودو رئیس‌جمهور اندونزی پیشتر هنگام ملاقات با پادشاه عربستان در پایتخت اندونزی، دستور داده بود تا مجسمه‌های عریانی را که در نزدیکی محل ملاقات قرار داشتند به احترام پادشاه عربستان با گل و گیاه بپوشانند. به گفته مقامات بالی، هیات عربستان سعودی چنین تقاضایی برای مجسمه‌های این جزیره طرح نکرده است. نظیر این اتفاق در ایتالیا و زمان بازدید هیأت بلندپایه ایران از این کشور در سال گذشته میلادی نیز رخ داد. موزه کلاسیک شهر رم که کنفرانس مطبوعاتی حسن روحانی در آنجا برگزار شد، مجسمه‌های عریانش را با مقوا پوشاند.
ازدواج مذاهب متفاوت بازارچه نوروزی خانه ای برای آینده عمل های سزارین بر روند تکامل اثر گذاشته شیوع 'پورن انتقامی' در استرالیا نه به خشونت خانگی بر علیه زنان