اگر مقاله دکوراسیون پاییزی را مطالعه کردید و از نکات آن برای تزئین خانه خود استفاده کردید، در آخرین روز از فصل پاییز وقت آن است که دکوراسیون پاییزی را جمع کنید و رنگ و روی جدیدی با توجه به تغییر آب و هوا به خانه تان بدهید و در شب یلدا رنگ و روی خانه تان را متفاوت کنید.

دکوراسیون زمستانه باید گرم تر از بقیه فصل ها باشد. برای این کار بهتر است مبل های خود را کمی نزدیکتر به هم بچینید تا وقتی با اعضای خانواده

کنار هم می نشینید صمیمیت بیشتری بین شما ایجاد شود. این چیدمان امکان راحت صحبت کردن با یکدیگر را برای شما فراهم می کند.

در دکوراسیون زمستانه فرش را فراموش نکنید. اگر چیدمان منزل شما به نوعی است که فرش در آن جایی ندارد سعی کنید حتما فرش را در زمستان در آن بگنجانید. اگر مایل نیستید که پذیرایی شما فرش داشته باشد قسمتی از خانه را که نشیمن خصوصی شما و اعضای خانوادتان است را حتما با فرش بپوشانید.

اگر شومینه دارید می توانید در کنار آن از یک کاناپه یا نیمکت استفاده کنید که روی آن کوسن هایی با پارچه شاد باشد. وقتی از کار روزانه خسته می شوید این قسمت از خانه بهترین مکان برای استراحت و خوردن یک فنجان چای و یا قهوه در کنار خانوادتان است.

گیاهان سبز را در دکوراسیون زمستانه از یاد نبرید و گیاهانتان را در معرض دید بیشتر قرار دهید.

شما می توانید از میزهای کوتاه مخصوص خوردن قهوه با رومیزی پارچه‌ای برای صمیمی‌تر نشان دادن محیط استفاده کنید.

همچنین شما می توانید برای گرمتر نشان دادن محیط خانه از رو مبلی استفاده کنید. بهترین گزینه‌های انتخابی برای رنگ رو مبلی

می‌تواند رنگ‌هایی از قبیل قرمز، نارنجی، قهوه‌ای، گلبهی و مسی باشد که فضایی گرم‌تر نسبت به دیگر فصل‌ها خلق می‌کنند.

شما می توانید با کدو حلوایی، گردو، انار،میوه درخت کاج و گوی های طلایی و نقرهای و مسی میزهایتان را در این فصل تزئین کنید.

 

سایت لادیز آرامش را در خانه ای با دکوراسیون زمستانه در سب یلدا برای شما آرزو می کند.