نیکی میناژ میگوید که برای شروع زندگی خانوادگی، خود را از صنعت موسیقی بازنشسته میکنداین رپر معروف تصمیم خود را پنجشنبه عصر در یک توییت اعلام کرد.

او نوشت: «من تصمیم گرفتم که بازنشسته شوم و خانواده خودم را داشته باشممیدانم که شما الان خوشحال میشویدبه طرفدارانم میگویم، همچنان از من حمایت کنید، تا زمان مرگم که مرا در تابوت بگذارند این کار را انجام دهید، چون هیچ کس من را چک نمیکندتا آخر عمر شما را دوست دارم».

اعلان این خبر در روز پنجشنبه با حیرت و سرگشتگی طرفداران میناژ روبرو شد، بعضی از آنها نمیتوانستند کاملا باور کنند که این خواننده رپ واقعا در حال بازنشسته شدن است و گفتهاند که توییت وی ممکن است یک شوخی باشد.

میناژ بین سالهای ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹، با یک نوار میکس به شهرت رسید، که در نهایت منجر به آهنگهای پر فروشی مانند «آناکوندا»، «سوپر باس»، و «سفینه فضایی» شد 

اولین آلبوم وی، «جمعه صورتی» در سال ۲۰۱۰ به بازار آمدجمعه صورتینسخه جدید آن در سال ۲۰۱۲ مجددا به بازار آمد.

سومین آلبوم استودیویی میناژ، «چاپ صورتی» در سال ۲۰۱۴ به بازار آمد و تازه تری آلبوم وی، به اسم «ملکه» در سال ۲۰۱۸ عرضه شد.

در طول سالهای حرفهای او، میناژ خود را به عنوان یکی از تأثیر گذارترین هنرمندان سبک هیپ هاپ در طول تاریخ نشان داد. 

نیکی میناژ ۱۰ بار نامزد جایزه گِرَمی شد، شش بار جایزه (اَمریکن میوزیک اِواردرا برنده شد، ۱۱ بار جایزه BET را کسب کرد، و چهار جایزه موسیقی بیلیوردرا در میان دیگر افتخارات خود دارد. 

نظرات

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد