ریحانا گفت پیشنهاد اجرا در سوپربال (Super Bowl) را به خاطر همبستگی با کالین کاپرنیک، بازیکن سابق لیگ ملی فوتبال امریکایی رد کرده است.

این خواننده طی مصاحبه با وگ (Vogue) درباره این ماجرا اظهارنظر کرد و همچنین علیه رییس‌جمهور دونالد ترامپ صحبت کرد.

از او پرسیده شد آیا به خاطر وضعیت کالین کاپرنیک این پیشنهاد را رد کرده است و ریحانا پاسخ داد: «قطعا. نباید حتی جرات چنین کاری می‌کردم. برای چه؟ چه کسی از آن سود می‌برد؟ نه مردم من. نمی‌توانستم خودم را بفروشم. نمی‌توانستم یاری‌رسان ایشان باشم».

ریحانا در ادامه با اشاره‌ای واضح به لیگ ملی فوتبال آمریکایی، که هر سال سازمان دست‌اندرکار مسابقه قهرمانی است، افزود: «چیزهایی در این سازمان وجود دارد که من اصلا با آنها موافق نیستم، و نمی‌خواستم به هر نحوی با ایشان همکاری داشته باشم».

شایعه این که ریحانا پیشنهاد اجرا در نمایش بین دو نیمه این بازی که معمولا میلیون‌ها تماشاچی جذب می‌کند، را رد کرده است در ماه اکتبر ۲۰۱۸ پخش شد.

کاپرنیک هنگام پخش سرود ملی آمریکا پیش از بازی‌ها، اول شروع به نشستن و بعد زانو زدن کرد [در اقدامی اعتراضی به جای ایستادن به ادای احترام]، این اقدام او که در سال ۲۰۱۶ آغاز شد به اعتراضات گسترده‌تر در سال ۲۰۱۷ منجر شد.

او با این اقدام، اعتراض خود به سرکوب شهروندان سیاه‌پوست و سایر اقلیت‌های نژادی را به نمایش گذاشت.

این ورزشکار بعدتر علیه لیگ ملی فوتبال امریکایی شکایت کرد و مدعی شد به خاطر فعالیت مدنی خویش از حضور در زمین بازی محروم شده است.

پرونده او در ماه فوریه با مصالحه خاتمه یافت.

همان ماه کاردی بی گفت به نشانه حمایت از کاپرنیک از اجرا در سوپربال خودداری کرده‌ است.

جنیفر لوپز و شکیرا هنرمندان قطعی امسال برای اجرا در بین دو نیمه بازی هستند.

نظرات

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد