هیلاری سوانک، 2000
ما عاشق این رنگ جسورانه ای هستیم که سوانک هنگام برنده شدن در بهترین بازیگر نقش اول زن برای پسران گریه نمی کند، برای ظاهر خود انتخاب کرد. آنچه که به راحتی نمی توانیم از آن چشم بپوشیم گردنبند نفیس، جسورانه و مجللی است که وی این لباس را با آن ست کرد. فقط واو!
 
جولیا رابرتز، 2001
هنگامی که رابرتز بهترین بازیگر نقش اول زن را برای ارین بروکوویچ برنده شد، او یک لباس دوست داشتنی، تمیز و نامتقارن طراحی والنتینو در سال 1992 انتخاب کرد. گرچه نمی توانیم انکار کنیم که شبیه لباس شب ماریسا تومئی است، اما رابرتز مثل همیشه خیره کننده به نظر می رسد.
 
هالی بری، 2002
چه کسی می تواند این پیروزی حماسی را فراموش کند؟ همچنین، ما این لباس الی ساب را که هال برای پیروزی تاریخی خود به تن کرده ستایش می کنیم. لباس، پیروزی، سخنرانی ... همه یک مجموعه خارق العاده بود و قطعاً یک ظاهر اسکار است که در لیست قرار دارد.
کاترین زتا جونز، 2003
ورساچه با ظاهری زیبا و شیک این مادر باردار زیبا روی را به دنیا نشان داد. کاترین 9 ماهه باردار بود که برای بازی در فیلم شیکاگو برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. همه ما شکوه سادگی را دوست داریم.
نیکول کیدمن، 2003
در همان سال، نیکول کیدمن جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم The Hours برنده شد. ما عاشق این هستیم که او چگونه نگاه خود را با فضل و اعتماد به نفس ترکیب می نماید. او لباس ژان پل گولتیر را انتخاب کرد که حال و هوای کلاسیک Grace Kelly را به او بخشید
 
ریز ویترسپون، 2006
گاهی پوشیدن یک لباس مجلسی کلاسیک نیز می تواند توجه را جلب کند و این دقیقاً همان چیزی است که ریز موفق به کشیدن آن شد. با پوشیدن یک لباس مجلسی پیچیده و معروف Dior از سال 1955، ریز هنگام قبول جایزه بهترین بازیگر زن خود برای Walk The Line کاملاً افسانه ای به نظر می رسید.
جنیفر هادسون، 2007
جنیفر هادسون برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای Dreamgirls شد و او با ظاهر خود کاملا فرش قرمز طوفان بپا کرد. ما عاشق این هستیم که چگونه این لباس اسکار د لا رنتا شخصیت هادسون را تکمیل می کند. رنگ آن شگفت انگیز است و او به سادگی با روحیه و شخصیت دوست داشتنی خود جنیفر ترکیب بسیار عالی از آب در آمد.

بنظر شما کدامیک  بهترین انتخاب ممکن بود؟

نظرات

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد