در ادامه بررسی لباسهای انتخابی ستارگان سینما در شب اسکار در این بخش نگاهی می اندازیم به لباسهای ستارگان زن برنده اسکار در سالهای 2008 تا 2019 میلادی

ماریون کوتیار، 2008
این لباس الهام گرفته از پری دریایی که توسط Jean Paul Gaultier طراحی شده است، حداقل کم نظیر است. انتخاب رنگ عالی است زیرا برجسته کاری از بهترین پارچه های زیبا دنیااست. Cottilard در آن سال برنده بهترین بازیگر زن شد و مطمئناً بهترین جایزه خود را در بهترین انتخاب لباس دریافت کرد

پنه لوپه کروز، 2009
ما فقط نمی توانیم از این ظاهر عالی و پرنعمت که پنه لوپه در سال 2009 بیرون کشید به سادگی عبور کنیم. گرچه برخی ممکن است استدلال کنند که به نظر می رسد این یک لباس عروس معمولی است، اما در واقع یک لباس مجلسی بالمین از سال 1950 است. 50 سال بعد و این شاهکار همیشه جوان و به روز

ساندرا بولاک، 2010
اگرچه برخی ممکن است آن را یک لباس دیسکو بنامند، اما طرح عالی آن بسیار مناسب با برجستگی های ساندرا طراحی شده و مناسبت آن شب پر شکوه برای او نیز انتخابی بی نظیر بود. ما همچنین عاشق درخشش و زرق و برق این ویترین های لباس مجلسی Marchesa هستیم. بالاخره شب اسکار همیشه پر زرق و برق است، اینطور نیست؟

ناتالی پورتمن، 2011
چه کسی می تواند لباس خیره کننده ای را که ناتالی پورتمن در اسکار پوشیده فراموش کند؟ با شکوه با رنگ بنفش تیره و دوست داشتنی آن بسیار باشکوه بود. او این لباس را با طراح Rodarte خلق کرد که خواهرانش برخی از لباس های این فیلم را طراحی کردند که جایزه بهترین بازیگر زن ، در فیلم Black Swan را برای او به ارمغان آورد.

اکتاویا اسپنسر، 2012
آیا این لباس حال و هوای پر شکوه اسکار را به نمایش نمی گذارد؟ لباس اوکتاویا توسط Tadashi Shoji طراحی شده بود و برای تحت تأثیر قرار دادن این لباس فوق العاده براق که از شکل او تعریف می کند، تمجید گردید. او برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد و جایزه خود را به سبک واقعی پذیرفت.


جنیفر لارنس، 2013
در حالی که جاد لا از این لباس خاطره خوبی ندارد (بله، او در حالی که پشت Jen قدم می زد ، لگدمال شد و زمین خورد)، ما کاملاً از این ظاهر با عظمت که جنیفر مانند یک حرفه ای بیرون کشید، استقبال می کنیم. این لباس دیور فقط نشانگر شکوه و زیبایی است و رنگ آن کاملا استثنایی است.


لوپیتا نیونگو، 2014
لوپیتا با این نگاه نفس گیر سرش را برگرداند. این لباس پرادای آبی دریایی سر فرش قرمز را چرخانده است. برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن می خواست این رنگ را بپوشد زیرا این کشور او را به یاد کشور خود می انداز

آلیشیا ویکاندر، 2016

این لباس قناری جسورانه ممکن است بهترین انتخاب لباس شب اسکار برای همه خوانندگان ما  نباشد، اما ما عاشق این رنگ زرد قناری زیبا و برش ها و دوخت و طرح پارچه این لباس از لویی ویتون شدیم! البته بهترین اکسسوری این لباس همون لبخند دلربای ویکاندره!

هایدی کلوم ، 2016

زیبا، خانومانه و دلربا، انتخاب هایدی کلوم برای مراسم اسکار 2016 از مارچزا جزو لباسهایی است که در یادها خواهد ماند، بیاد داشته باشید آنچه شما را در هر لباسی زیباتر میکند، لبخند شماست!

اما استون ، 2017

اما دقیقاً مانند اسکار بهترین بازیگر زن خود، با لباس طلایی خیره شد و ظاهری شگفت انگیز و معروف هالیوود را به نمایش گذاشت. بافت، الگوها و حاشیه ها به لباس اوت کوتور جیوانچی قدرت وزیبایی می بخشد. اوه ، مدل موهای دوست داشتنی اما را نیز فراموش نکنیم

ویولا دیویس ، 2017

این لباس گرم و قرمز جذاب بسیار مناسب ویولا است و ما آن را خیلی دوست داریم! او مانند یک شاهزاده خانم امروزی به نظر می رسید. ویولا ورود و اظهارنظری عالی روی فرش قرمز انجام داد و ما باید از Armani Privé برای این ظاهر زیبا تشکر کنیم.

لیدی گاگا ، 2019

صحبت از A Star Is Born باید یک دقیقه وقت بگذاریم تا در مورد ظاهر جلا لیدی گاگا صحبت کنیم. با پوشیدن یک لباس مجلسی ساتن مشکی براندون ماکسول، ما عاشق این هستیم که چگونه او کودک وحشی داخلی خود را مرتب کرده و در جلوه این ظاهر زیبا و هالیوودی ظاهر شد.

ایرینا شایک ، 2019

شکنجه کلمه است و ما نمی توانیم از لباس مجلسی زیبا ، طلایی ، آراسته و مشکی Burberry که در اسکار پوشیده بود ، عبور کنیم. او در مهمترین شبهای زندگی حرفه ای شریک زندگی آن زمان خود ، بردلی کوپر را همراهی کرد.

نظرات

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد