کایلی جنر، شخصیت تلویزیونی و مدل تاکید دارد که «می‌توان همزمان مادر و جذاب بود».

همراه با چندی عکس که برای مجله پلی‌بوی گرفته شد، ستاره سریال «پابه‌پای خانواده کارداشیان»، توسط دوست‌پسر خود، تراویس اسکات رپر مصاحبه شد.

این زوج درباره موضوعات مختلفی صحبت کردند از جمله رابطه خود، استورمی وبستر، دختر یک‌ساله‌شان و این که چگونه موسس «لوازم‌آرایشی کایلی» تمایلات جنسی خویش را بعد از به دنیا آوردن فرزندش گرامی می‌دارد.

اسکات پرسید: «آیا به نظرت من،  تو را برای داشتن تمایلات جنسی‌ وهویت خود به عنوان یک مادر توانمند می‌کنم؟»

کایلی پاسخ داد: «تو به من یادآور می‌شوی که می‌توان همزمان مادر و جذاب بود و تنها به این دلیل که تمایلات جنسی خود را گرامی می‌دارید، به این معنی نیست که اصول اخلاقی خود را از دست داده‌اید و مادر خوبی نیستید. شما می‌توانید جذاب و در عین حال مادری محکم باشید».

خانم جنر پیشتر در اینستاگرام اقرار کرده بود که «سراسر دوران جوانی‌اش پس از بلوغ با اضطراب دست‌وپنجه نرم کرده است».

او نوشت: «بعد از به دنیا آوردن کودکم، با فراز و نشیب‌های بسیاری روبه‌رو شدم، احساس می‌کردم باید دوباره خود را از نو پیدا کنم».

پیشتر در سال جاری میلادی از کایلی جنر به خاطر خط تولید جدید لوازم آرایشی‌اش که حول محور «پول» طراحی شده بود، مورد انتقاد قرار گرفت. نام بعضی از آن محصولات نام‌هایی نظیر «پول همه‌چیز نیست» و «واسش کار کن» بود.

در پاسخ به انتقادات، او در اینستاگرام توضیح داد که می‌خواهد عواید حاصل از خط تولید پول را صرف امور خیریه کند و گفت این مجموعه «بسیار بزرگ‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد».

بدون هرگونه توضیح بیشتر، او گفت: «شما به من کمک خواهید کرد اقدام خیریه خیلی خیلی بزرگی انجام دهم».

نظرات

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد