لادن حیدری طراح برند لودی در ایران است. او به صورت آکادمیک در رشته گرافیک تحصیل کرده است و در چند مجموعه تلویزیونی طراح لباس بوده است.

لادن حیدری از سال 1387 با برند لودی وارد دنیای مد زنان در ایران شده است.

مهمترین ویژگی طرحهای لباس لودی چیست؟ لادن میگوید علاقه خیلی خیلی زیاد به رنگهای شاد دارم و در کارهایم از پارچه های رنگی زیادی استفاده می کنم. لادن میگوید کمتر پیش می آید از رنگهای یک دست و تیره استفاده کنم، آن هم اغلب به سفارش مشتری است.

لادن در مورد طرح و رنگ می گوید حس می کنم با رنگ ها می توان به ساده ترین طرح ها هم زندگی بخشید.

طراح لباس لودی اضافه می کند که تا جای ممکن سعی می کند لباسهایی خاص و شاد طراحی کند که هم قابل پوشیدن  در مجامع عمومی باشد و هم در زنگی روزمره بتوان آنها را پوشید.

لادن در مورد انتخاب پارچه کارهایش می گوید که مثلا وقتی چند طاقه پارچه با طرح خاص وارد می شود و به فروش می رسد، تقریبا همه برندها بناچار از آن استفاده می نمایند. بیشتر طرح های پارچه های وارداتی هم هندی و سنتی هستند.  با وجود محدودیت انتخاب و تنوع پارچه لادن حیدری برای طرحهایش از پارچه های ساده و ایرانی استفاده می کند.

لادن حیدری می گوید با وجود علاقه به تلفیق کارهای سنتی و مدرن ولی روی هیچ کدام تمرکز نمی کند چون تنوع کارها برایش مهم تر است.

نظرات

11 responses to “لودی، رنگهای شاد برای بانوی ایرانی”

 1. نازنین says:

  واقعا آفرین به این خانومهای هنرمند. کاش میشد مغازه ها بیشتر از این جور کارها بفروشن تا مزخرفاتی که هست. مگه چقدر سخته یکم سلیقه داشتن؟

 2. عسل says:

  مشکی گلداره معرکست

 3. علی says:

  لباس مردونه هم داره ؟

 4. فریبا says:

  حالا تو کدوم گالری میشه این برندو پیدا کرد میشه آدرس بدید .

 5. من says:

  تا اونجایی که من میدونم اینا شوی خصوصی میذارن و خیلی گرون کارشون فکر نکنم مغازه ای جایی داشته باشن ولی اگه کسی بیشتر میدونه بگه لطفا

 6. نسیم says:

  سلام خیلی قشنگن . از کجا باید خریداری کرد . ادرس یا نحوه خریدشو لطفا واسم ایمیل کنید .

 7. نسیم says:

  سلام
  از کجا بگیریم. نحوه خرید و واسم ایمیل کنید ممنون

 8. بهار says:

  مزون لادن جان، الهیه هست، کاراشون فوق العادس
  میتونین از صفحه فیس بوکشون استفاده کنید

 9. مرضیه says:

  سلام. لطفا بگین چطوری میشه با خانوم حیدری ارتباط برقرار کرد و از لباس هاشون دیدن و خریداری کرد. خیلی قشنگن ولی نگفتن چطوری میشه خریداری کرد از مانتوها. لطفا اطلاع رسانی کنین. مرسی

 10. mmmmmmmm says:

  لطفا بگین باید چطوری با خانوم حیدری ارتباط برقرار کنیم

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد