دوشس ساسکس روز شنبه از دوستش سرنا ویلیامز، ستاره تنیس، در رقابت‌های پایانی تنیس آزاد امریکا در مصاف با بیانکا آندریسکو پشتیبانی کرد.

مگان مارکل در استادیوم آرتور اش در ردیف اول، همراه با آنا وینتور، سردبیر مجله آمریکایی ووگ و آلکسیس اوهانیان شوهر ویلیامز در لژ بازیکنان نشست.

به این مناسبت، مارکل، با پوشیدن یک پیراهن جلو بسته جین کار جی – سی كرو طراح مشهور آمریکا خود را در حال و هوای کاملا آمریکایی قرار داده بود.

موجودی پیراهن که کمر بند دارد و ۱۳۲ پاوند می‌ارزد، در حال حاضر در اینترنت تمام شده است. با این حال، کت خاکستری روشن که دوشس روی شانه‌هایش انداخته بود هنوز برای فروش در اینترنت به قیمت ۱۶۵ پاوند موجود است.

مارکل یک عینک آفتابی خلبانی را نیز روی پیراهنش قلاب کرده بود و با کمترین آرایش و گیسوی پریشان مانند همیشه آرام و زیبا می‌نمود.

از زمان تولد آرچی، پسر چهارماهه‌اش، این نخستین بار است که مارکل به خارج سفر می‌کند.

آخرین سفر دوشس به آمریکا در فوریه برای شرکت در مراسم پیش از تولد نوزاد با دوستانش بود.

مارکل نخستین بار در سوپربال ۲۰۱۰ در میامی با ویلیامز ملاقات کرد.

در ژوییه، او در مسابقه ویلیامز در رقابت‌های قهرمانی ویمبلدون حضور یافت و بعدا برای دور پایانی مسابقات زنان به کیت میدلتون خواهر شوهرش پیوست.

ویلیامز پیشتر گفته است برخورداری از حمایت و دوستی مارکل«عالی است»، و در جریان کنفرانس خبری پس از مسابقه در ژوئیه به طرفدارانش گفت: «او دوستی بزرگ و شخصیتی بزرگ است. و همیشه مثبت، در هر شرایطی.»

ستاره تنیس ادامه داد:« داشتن چنین افرادی، و شناخت آنها، بسیار خوب است،» و افزود دوشس «علاقه زیادی به ورزش دارد».

نظرات

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد