همه ما می دانیم که میوه برای سلامتی بدن و شادابی پوست مهم است. اما چرا از بعضی از اطرافیان می شنویم که می گویند با خوردن میوه دچار معده درد، ترش کردن و یا حالت تهوع می گیرند. جالب است بدانیم تنها وقتی میوه را در زمان مناسب بخورید می تواند برای شما مفید باشد.

همه ما می دانیم که میوه برای سلامتی بدن و شادابی پوست مهم است. اما چرا از بعضی از اطرافیان می شنویم که می گویند با خوردن میوه دچار معده درد، ترش کردن و یا حالت تهوع می گیرند. جالب است بدانیم تنها وقتی میوه را در زمان مناسب بخورید می تواند برای شما مفید باشد.

بهترین زمان برای خوردن میوه قبل از غذاست. میوه ها باید زمانی خورده شوند که معده خالی باشد. برای این که عواقب خوردن میوه بعد از غذا را به شما بگوییم برایتان یک مثال می زنیم:

درنظر بگیرید که دو تکه نان و یک تکه میوه خورده اید تکه میوه آماده است که مستقیما وارد معده تان و روده تان شود اما به دلیل آن دو تکه نان، از ورود سریع آن به معده جلوگیری می شود در این بین همه غذا فاسد شده، تخمیر میشود و به اسید تبدیل میشود به محض اینکه درون معده، میوه با غذا و آنزیمهای گوارشی تماس پیدا می کند، همه حجم غذا شروع به ازبین رفتن و فاسد شدن می کند و شما با این کار نه تنها از مواد مغذی درون میوه استفاده نمی کنید بلکه به معده خود نیز آسیب می رسانید.

شما اگر میوه هایتان را در زمان مناسب و با معده خالی بخورید می توانید از سفیدی مو، تاس شدن، عصبانیت و گودی های سیاه زیر چشم جلوگیری کنید.

بهتر است بدانید با توجه به تحقیقات انجام گرفته چنین موضوعی صحیح نیست که بعضی از میوه ها مانند پرتقال، نارنج و لیمو خودشان اسیدی هستند. چرا که همه میوه ها در بدن قلیایی می شوند اگر شما روش صحیح میوه خوردن را کاملا بیاموزید و در موقع مناسب میوه بخورید شما به راز زیبایی، عمر طولانی، سلامت، انرژی، شادابی و وزن طبیعی دست پیدا خواهید کرد.

نظرات

10 responses to “زمان مناسب میوه خوردن”

 1. mehraveh says:

  پدر بزرگ من عادت داره همیشه بعد از غذاش میوه بخورهو معتقد به سلامتی هم کمک می کنه

 2. nima says:

  vaghan maghale mofidi bod,man dige hichi nemigam ke hame faghat az maghale lezat bebaran

 3. nima says:

  albate ino nemitonam begam ke ghabele tavajohe khanooma ke hame chizo baham mikhoran bad hamash aho nale mikonan ke medamon dard gereft

 4. camelia says:

  ta man omadam begam ke belakhare ye bar nima ye harfe dorosto hesabi zad commente 2meto neveshti didam nakheir hamoni

 5. ti ti says:

  man kheili vaghta sobhane ha mive mikhoram va vaghean enerjhim to on rooza bishtare

 6. anisa says:

  to filmaye farsi one ham hamishe sobhaneha mive mikhoran

 7. کسری says:

  آبمیوه رو هم باید با معده خالی خورد؟

 8. سهیل says:

  یعنی فقط صبحا میوه بخوریم؟

 9. ti ti says:

  agha soheil maghalaro kamel bvekhon,mige bad az ghaza belafasele mive nakhor

 10. nikit says:

  mive kolan dust daram ziyaaaaaaaaad
  merc az etela ate mofidetun

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد