اگر می خواهید یک روز کامل، پرانرژی بمانید و در عین حال اضافه وزن پیدا نکنید، این مواد غذایی را در برنامه غذایی تان بگنجانید.

اگر می خواهید یک روز کامل، پرانرژی بمانید و در عین حال اضافه وزن پیدا نکنید، این مواد غذایی را در برنامه غذایی تان بگنجانید.

موز: این میوه سرشاز از کربوهیدرات های ساده ای است که به سرعت جذب می شوند. موز به تقویت عضلات و حفط انرژی برای مدت های طولانی و فعالیت های سنگین کمک می کند. این میوه منبع پتاسیم است که با تحریک پذیر کردن رشته های عصبی و حجیم کردن ماهیچه ها، قوای کلی بدن را بالا می برد.

عدس: منبع غنی آهن و پروتیین است و بعنوان یک وعده غذایی کامل و ایده آل برای گذراندن یک روز پرتحرک آنچه که بدن شما نیاز دارد را تامین می کند. کربوهیدرات ها، فیبر و انواع ویتامین ها را در این دانه های خوشمزه خواهید یافت. عدس با کالری کمی که دارد به حفظ تناسب اتدام شما کمک می کند و گذشته از آن بدلیل وجود فیبر، برای کسانی که مشکل یبوست دارند کمک بزرگی است.

بادام زمینی: این دانه خوراکی خوشمزه دارای مقادیر زیادی پروتیین و چربی و فیبر است که انرژی مورد نیاز بدن شما برای فعالیت های طولانی تامین می کند و همچنین برای مدت طولانی به شما احساس سیری می دهد.

نظرات

5 responses to “یک روز پرانرژِی”

 1. شهلا says:

  man harvaght badoom zamini mikhoram sooratam pore joosh mishe
  🙁

 2. مهشید says:

  اگر به من هر روز و هر شب عدسی بدن بازم میخورم.. خیلی خوشمزست و واقعا روی لاغری تاثیر داره

 3. سهند says:

  عدسی با فلفل قرمز و سیاه. چه حالی میده اوووف

 4. mehraveh says:

  واقعا عدسی لاغر می کنه؟

 5. ti ti says:

  badom zamini o moz be khatere fibri ke daran yobosato bar taraf mikonan.

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد