من کلا به غذاهایی که ساده هستند و زود حاضر می شوند خیلی علاقه دارم و ترجیح می دهم بیشتر این غذا هارا درست کنم تا 2 ساعت  بخواهم پای گاز وایستم،تحمل این که صبر کنم ببینم طعم غذام خوب شده یا نه رو ندارم. به خاطر همین می خوام طرز تهیه یه غذای ساده که تو 15 دقیقه آماده می شود را بگم.

مواد لازم:

ژامبون با طعم دلخواه (ترجیحا دودی):نیم کیلو

قارچ:یک بسته کوچک

چیپس:یک بسته

پنیر پیتزا:به مقدار دلخواه

ذرت کنسروی:یک عدد کوچک

زیتون سیاه بی هسته:نصف فنجان

آویشن و فلفلف:به مقدار لازم

ابتدا ژامبون ها را به صورت نوار باریک برش می دهیم.پیرکس مورد نظر را با کمی روغن زیتون چرب می کنیم و ژامبون ها را ته ظرف می ریزیم. سپس یک لایه پنیر روی ژامبون ها می ریزیم . روی پنیر کمی ژامبون می ریزیم . چیپس ها را با ست کمی فشار می دهیم تا خرد شود و روی ژامبون ها می ریزیم. دوباره یک پنیر اضافه می کنیم وروی پنیر ذرت ها را می ریزیم.روی ذرت ها هو کمی آویشن و فلفل (قرمز یا سیاه به دلخواه خودتان) می ریزیم. قارچ ها را که از قبل کمی تفت داده ایم و آب آن ها را گرفته ایم روی ذرت ها می ریزیم و کمی پنیر برای چسبندگی ذرت و قارچ می ریزیم و زیتون سیاه هارا برای تزئین روی آن می چینیم و به مدت 10 دقیقه توی فر و یا ماکروفر می گذاریم.

حالا یه وعده غذایی سبک و خوشمزه دارید. می تونید چیزهای دیگری را هم که دوست دارید مثل فلفل دلمه ای و … را نیز به این غذا اضافه کنید.

نظرات

2 responses to “اسنک چیپس و ژامبون”

  1. ماهک says:

    سلام دستون درد نکنه بابت مطالب جالب سایت…ولی یک انتقاد دارم! اکثر غذا هاتون پر کالری و چاق کننده هست ورژیم تندرستی در آن در نظر گرفته نشده…مثلا این اسنک کجاش سبک ه؟؟؟البته در خوشمزه بودنش شکی نیست!به نظر من که بمب کالریه!

    • فندق says:

      به نظر منم ماهک درست می گه.. یکم غذاهای گیاهی بذارید و یا پر از سبزیجات تا همه ذائقه ها رو در بر بگیرید

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد