چه طرفدار لیدی گاگا باشید چه پیگیر کارهای او نباشید و چه از رفتار و سکنات او بدتان بیاید، یک حقیقت در مورد او غیرقابل انکار است. لیدی گاگا عجیب و غریب لباس می پوشد.

چه طرفدار لیدی گاگا باشید چه پیگیر کارهای او نباشید و چه از رفتار و سکنات او بدتان بیاید، یک حقیقت در مورد او غیرقابل انکار است. لیدی گاگا عجیب و غریب لباس می پوشد.

هرچند که سبک زندگی لیدی گاگا بی ارتباط با لباس پوشیدن وی نیست، اما اخیرا مجله استار در توضیح لباس های شگفت انگیز او مطلبی منتشر کرده  که از مشکلات جدی تر از بدلباسی او پرده بر می دارد.

به عقیده کارشناسان این مجله لیدی گاگا دچار وسواس شدید در مورد ظاهر و اندامش است. همین وسواس موجب شده سلامت جسمی و روانی این ستاره معروف به مخاطره جدی بیفتد.

اطرافیان این خواننده رژیم های سختی که او می گیرد را طاقت فرسا می دانند و می گویند بارها شاهد آن بوده اند که گاگا برای آنکه بتواند با لباس خاصی روی صحنه ظاهر شود، هفته ها از خوردن غذا امتناع کرده است.

بنا به گفته این افراد، گاگا مشکل زیادی با وزن خود دارد و ساعت ها جلوی آینه می ایتد و از سرو وضع و هیکل خود انتقاد می کند. در تمام این مدت بدنش را بررسی می کند و از آن اظهار عدم رضایت می کند.

لیدی گاگا که به جرات نمی توان او را داری عجیب ترین سلیقه لباس دانست، همیشه با لباس هایی پر از تزیینات عجیب و غریب دیده می شود. لباسی از جنس گوشت، لباسی به شکل مکعب، لباسی با بال های بزرگ و … تنها بخشی از مجموعه لباس های خاص او هستند.

با اینحال نزدیکان گاگا می گویند دلیل اصلی پوشیدن این لباس ها عدم اعتماد بنفس او و تلاش در مخفی کردن عیوبی است که تنها خود گاگا آن ها را می بیند.

البته لیدی گاگا تا حدی هم حق دارد چرا که مدت هاست که ابتلای او به بیماری لوپوس تایید شده و علایم این بیماری مثل لکه های قرمز بزرگ بر روی پوست او دیده می شوند که هنگام هیجان و اجرا این لکه ها پررنگ تر و وسیع تر هم می شوند.

لوپوس یک اختلال در دستگاه ایمنی بدن است که با سرخ شدن پوست بدن همراه است. این بیماری در سنین 25 تا 45 سال در خانم ها شیوع می یابد.البته این لکه ها تنها علایم ظاهری بیماری هستند و از آسیب های پایدار آن می توان به مشکلات قلبی و کلیوی و خونی اشاره کرد. این بیماری به تدریج گلبول های سفید را به مقابله با گلوبول های قرمز و ارگان های داخلی وا می دارد تا جاییکه گلبول های سفید شروع به از بین بردن خودشان می کنند و همین امر دفاع بدن را تقریبا نابود می کند.

از همه این ها گذشته لیدی گاگا بجز مشکلاتی که با وضعیت ظاهری خود و لوپوس دارد با مشکل دیگری نیز دست به گریبان است. او از سالهای نخستین نوجوانی انواع و اقسام داروهای مخدر مثل هرویین، کوکایین و اکستازی را مصرف کرده و گرایش شدید نیز به الکل دارد.

به نظر شما کدام لباس عجیب تر است؟؟!!

 

 

نظرات

60 responses to “چرا لیدی گاگا لباس های عجیب می پوشد؟”

 1. arian says:

  چون دیوونست

 2. هیوا says:

  بابا این زن خل و چله
  کسی که هیچی نداره و داره میشکنه بازم غذا نمیخوره خب یه چیزیش هست دیگه

 3. مژگان says:

  من دوسش دارم

 4. صبا says:

  سلام
  این خانم کدوم لباسش عجیب نیست؟

 5. مهدی says:

  خوشم میاد زنا همشون میدونن که دیوونن

 6. nazi says:

  aghaye mohtaram make khanumim darim migim in bande khoda moshkel dare khoda khubesh kone
  toie ke umadi o hamaro be ye cheshm mibini vaze rouhit az in laidy gaga ham bad tare
  khoda toro aval shafa bede

 7. aida says:

  نازی جان راست می گه. اگه خود ما جای این خانوم بودیم شاید بد تر بودیم

  • مهدی says:

   [quote name=”aida”]نازی جان راست می گه. اگه خود ما جای این خانوم بودیم شاید بد تر بودیم[/quote]
   منم که می گم زنا دیوونن. خب اگه شما دو تا هم جای اون بودید میشدید 3 تا دیوونه
   :))))

   • aida says:

    [quote name=”مهدی”][quote name=”aida”]نازی جان راست می گه. اگه خود ما جای این خانوم بودیم شاید بد تر بودیم[/quote]
    منم که می گم زنا دیوونن. خب اگه شما دو تا هم جای اون بودید میشدید 3 تا دیوونه
    :))))[/quote]
    [quote name=”مهدی”][quote name=”aida”]نازی جان راست می گه. اگه خود ما جای این خانوم بودیم شاید بد تر بودیم[/quote]
    منم که می گم زنا دیوونن. خب اگه شما دو تا هم جای اون بودید میشدید 3 تا دیوونه
    :))))[/quote]
    جواب ابلهانی چون تو خاموشیه.

 8. راحله says:

  به نظر من پنجمیش از همه خندهدار تره

 9. nima says:

  baba axe yekio bezarid ke baraye khanooma olgo bashe o betonam be khodeshon beresan o khodeshono khoshgel konan

 10. مريم says:

  ^^^البته ابله صفت مناسبي نيست…
  بحث كردن بي فايدست چون خودمون هم مي دونيم اين بحثا ي چرت و پرت تمومي نداره و از اون بيشتر حرفاي چرت و پرت تر… بزار بگن ببينيم به كجا ي دنيا ميخوان برسن…!

 11. نومان says:

  ama divuneye bahaliye, haminke ye chize jadid eraye mide bazam khuube

 12. سحر says:

  بنظرم بامزس و یه جور تنوعه خل مابانست

 13. مژده says:

  این تحلیل بدون اساس و منبع است. اتفاقا لیدی گاگا یکی از کسانی اشت که برای اگاه ساختن مردم از بیماری آنورکسی تلاش میکنه- پوشیدن لباس های خاص هم در هر ویدیو نمایانگر مفهومی است که میخواد ارائه بده، حالا اگر شما نمی تونید این حرکات سمبولیک رو که در دنیای پست مدرن حرف اول رو می زنه درک کنید دیگران را به حماقت یا مشکل روانی متهم نکنید. خوب به هر حال هر انسان موفقی تعدادی مخالف کله پوک هم داره

  • لـادیز says:

   مژده عزیز، اینکه لیدی گاگا به این سندرم مبتلاست موضوعی برای شایعه پراکنی نیست. منابع نزدیک به این خواننده وجود این اختلال در وی را تایید کرده اند و همانطور که باید بدانید هنرمندان و چهره هایی که از یک بیماری رنج می برند برای اطلاع رسانی در مورد آن حساسیت بیشتری دارند. بهتر است قبل از انکه مثل یک هوادار دگم رفتار کنیم واقعیت ها را در نظر بگیریم. ما خیلی خوشحال میشویم اطلاعات ارزشمند شما در مورد مفاهیم سمبولیک نوع لباس پوشیدن لیدی گاگا را با نام خودتان منتشر کنیم.

  • سارا says:

   [quote name=”مژده”]این تحلیل بدون اساس و منبع است. اتفاقا لیدی گاگا یکی از کسانی اشت که برای اگاه ساختن مردم از بیماری آنورکسی تلاش میکنه- پوشیدن لباس های خاص هم در هر ویدیو نمایانگر مفهومی است که میخواد ارائه بده، حالا اگر شما نمی تونید این حرکات سمبولیک رو که در دنیای پست مدرن حرف اول رو می زنه درک کنید دیگران را به حماقت یا مشکل روانی متهم نکنید. خوب به هر حال هر انسان موفقی تعدادی مخالف کله پوک هم داره[/quote]
   نمیدونم اطرافیان لیدی گاگا رو چطوری پیدا کردن

  • رها says:

   در ضمن لیدی گاگا لوپوس هم نداره .

  • همراه says:

   اتفاقا تحلیلش کاملا درست بود و باید بگم که این نوع نگاه افراطی شماست که کاملا غیر منطقی و احساسیه ! در ضمن هیچ ادم عاقلی نیست که وقت و عمر ارزشمندش صرف پیدا کردن مفهوم اونم تو لباسهای لیدی گاگا کنه ، البته شما مختاری که وقت و عمرتو هر طور که میخوای تلف کنی انتظار بیشتری ازتون نمیره ، موفق باشین !

 14. limitless says:

  به نظر من اون نه دیونست نه بیماری خاصی داره.اون همه این لباسارو با (هدف) می پوشه تورو خدا اینقد به همه چی ساده نگاه نکنین
  اون از پوشیدن این لباسا هدف داره…………
  چه هدفی ؟؟؟؟؟
  خودتون برین دنبالش….مگه باید همه چی رو گفت…. ؟؟؟؟؟/

  • لـادیز says:

   دوست عزیز، نظر شما محترم است. لادیز به نقل از مجله استار این مطلب را تهیه کرده است. قطعا نوع پوشش یک هنرمند بدون هدف نیست.و علاقمندان به آن خواننده حتما این اهداف را دنبال خواهند کرد. ممنون از نظر شما.

  • لفتی says:

   منم مواففقم.اون با هدف این لباسا رو می پوشه

 15. سهند says:

  به نظر من خیلی شخصیت جالبی داره من ازش واقعا بدم میاد ولی افرادی مثل این برخلاف دیوونه بازی ای که در میارن خیلی حرف واسه گفتن دارن و یه دنیا احساساتن

 16. فروغ says:

  لیدی گاگا برای من یک الگو و یک بت ساخته شده از خلاقیت های شگفت انگیز و بسیاره ..موسیقی و اهنگ هاش در نوع خودشون خارق العاده هستند اکثرا توی موسیقیاش از معضلات و مشکلاتی پرده برداری میکنه که در همه ی جوامع مدرن فعلی دنیا رایجه و دیگران از بروز اونا دوری میکنن یکی از خوانندگانیه که توی بچگی و نوجوونیش زجر زیادی کشیده و با وجود همه ی اون اتفاقات ناگوار الان به یک اعجوبه در دنیای موسیقی تبدیل شده که بهترین طرفداران رو داره و مدام مورد ستایش مادرش و به خصوص پدرشه تنها خواننده ایه که به مسائل روحی و مشکلات جوانان اهمیت میده و برای کمک به اون ها بنیاد تاسیس میکنه لیدی گاگا دوست داره همه اونو همون جوری که هست ببینن و همیشه از خدا در افریده شدنش تشکر کرده من به شخصه از گاگا ممنونم که به من یاد داد همیشه خودم باشم و هیچ وقت به خاطر حرف های پوچ اطرافیانم که ظاهر بینن از خود واقعیم و علایقم فرار نکنم برای سلامتی روحی و جسمیش دعا میکنکم.

 17. عطیه says:

  واقعا با خودش چی فکر می کنه؟

 18. لیدا says:

  من فکر کنم چون قیافه بدی داره می خواد با این طرز لباس پوشیدن جلب توجه کنه ولی بیشتر فک کنم مشکل روانی داره …

 19. لیدا says:

  من فکر کنم چون قیافه بدی داره می خواد با این طرز لباس پوشیدن جلب توجه کنه ولی بیشتر فک کنم مشکل روانی داره …

 20. لیدا says:

  من فکر کنم چون قیافه بدی داره می خواد با این طرز لباس پوشیدن جلب توجه کنه ولی بیشتر فک کنم مشکل روانی داره …

 21. ایسان says:

  میدونید چیه گاگا یک بیماری بدی دارد و برای فراموش کردن بیماریش این لباس ها رو میپوشه

 22. لفتی says:

  ممنونم از مطلبتون.ولی منم معتقدم اون نه بیماره و نه دیوونه اس.با هدف این کارو می کنه و معتقدم که به احتمال زیاد گذشته ی خوبی نداشته

 23. لیتتل مانستر says:

  برین واسه خودتون عیب بگیرید نه واسه یه ستاره
  اون وقت عکس لختشو بزار که خیلی خوش فرمه
  همه ببینن نه این که عکسای ساده و سانسور شده رو بزاری بگی عجیب

 24. MAHLA says:

  نه خیرم…اصلنم دیوونه نیس….من دیوونشم…عاشششقشششم…همه موزیک ویدیو هاشو با موزیک هاشو دارم…بزرگ ترین آرزوم اینه ببینمش و بغلش و کنم و بوسش کنم باهاش عکس یادگاری بندازم…

 25. لیدی گاگا says:

  اخه بیسوادها که بلد نیستید لیدی گاگا یعنی چه میایید راجب استایلش زر میزنید حالا خودتون چه گوهی هستید!

 26. m_gaga says:

  واقعا با این بیماری ک ازش متوجه شدم خیلی ناراحت شدم…من عاشقشم آهنگاش لالایی شبام و زنگ برپای اول صبحم هست….دوستت دارم گاگا❤
  اما من عقیده ندارم ک بیمار باشه….چون ذات گاگا همینه…سلیقش اینه و اینگونه زاده شده

 27. m_gaga says:

  دیوونم گاگا با صدای پرقدرتت

 28. 3طططططططططرولیز says:

  جوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون بخورمت لیدی گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگاگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگا

 29. پارساعبدی says:

  یه مت کس خل دور هم جمع شدیم و درباره چی کل کل میکنید!
  جلبک های متحرک!
  جدا با همین شما مغز فندقی ها شدیم هفتاد-هشتاد میلیون هااااا!

  عوق!

 30. pouyan says:

  واقعا فکر می کنید بیماری یا سندروم باعث شده لیدی گاگا اینجوری لباس بپوشه،سخت در اشتباهید لیدی گاگا اینجوری لباس می پوشه چون می خواد و می تونه چون به یه سبک خاص براش تبدیل شده تا اونو از بقیه متمایز کنه گاگا همیشه به صراحت گفته که بزرگترین الگوش تو زندگی مایکل جکسونه و همیشه سعی می کنه مث مایکل خاص و متفاوت و عجیب و غریب باشه گاگا خودش به این شایعات دامن میزنه تا به شهرت و محبوبیت بیشتری برسه و بتونه اهداف پشت پردشو عملی کنه، اخه تا کی میخواین انقدر کوته فکر و سطحی نگر باشین چرا به عمق قضیه پی نمیبرین

 31. علی says:

  خب بالاخره هر کسی ی مدلی داره و افراد مشهور عمدتا دوس دارن یجوری خاص بودن خودشونو نشون بدن ایشونم مدلش اینه قشنگ نیس ولی خودش اینجوری راحته حالا کم داره یا مشکل داره بما مربوط نیس ک وقتمونو الکی صرفش کنیم

 32. مهسا says:

  خیلی هم لباساش قشنگه

 33. کیانوش says:

  چه قدر قیافش خوشگله

 34. M.O.J.I says:

  بنظر من که لباس هایی که ایشون میپوشن پر از مفهوم هست و ترکیب رنگ ها و گریم فوق العاده است . در مورد عجیب بودن لباس ها باید بگم که کلا آدمی از هرچیزی که با خودش فرق کنه بدش مياد . در ضمن ایشون از پرطرفدارترین خوانندگان هستند پس به دلیلی داره و ایشون به از معدود خوانندگانی است که صاحب سبک است.

 35. بهزاد says:

  اینکه یه نفر چی میخواد بپوشه به هیچکس ربطی نداره.هر کسی یه سلیقه ای داره و دوست داره اون مدلی لباس بپوشه و آرایش کنه.یکی مثل لیدی گاگا با پوشیدن این لباسها به شهرت میرسه و هزاران طرفدار و جایزه بدست میاره و زندگی میکنه و یکی هم مثل ما داریم در مورد ظاهر و استایل ایشون اظهار نظر میکنیم.شمایی که داری میگی گاگا هدف داره میشه بگی هدفش چیه؟یا شما با چه اعتماد به نفسی داری میگی گاگا زشته؟من قصد توهین ندارم ولی نباید انسانهارو از روی ظاهرشون قضاوت کنیم…شما از کجا میدونید که اون چقدر زحمت کشیده تا به اینجا برسه؟یا تو این راه چه سختی هایی کشیده و چه بلایای بدی سرش اومده؟شما بهتره بری به خودت فکر کنی و ببینی چه آدم مضخرف و پستی هستی که داری یه نفر رو مورد تمسخر قرار میدی…

 36. meti says:

  این خانوم کم آدمی نیست که بعضا از روی ظاهر نظر میدین.
  میشه اونو یکی از طرفداران آتیشی پرفورمنس آرت دونست و اکثر کاراش و لباساشم نشون همینه.
  همچنین یکی از نماد های آزادی عمل به شمار میاد.
  توصیفش سخته …

 37. فاطمه says:

  من دوستش دارم چه لباسای عجیب غریب بپوشه چه نپوشه
  ما که جای اون زندگی نکردیم نمیدونیم چی کشیده که اینجوری شده
  زود قضاوت نکنید لطفا

 38. Honey says:

  من که عاشقشم من کلا یکی از طرفداراشم هر چقدرم که دیوونه باشه بازم من عاشق این دیوونه بازیاشم کلا از آدمای عجیب و خاص خودم میاد

 39. Mahla says:

  سلام…لیدی گاگا درسته زنی عجیبه ولی واقعا قلب پاک و مهربونی داره و قضاوت های الکی ای دربارش شده.. مثلا لیدی گاگا در یکی از کنسرت هاش لباسش از گوشت بود… اون به معنی ای بود که کسی نفهمید… معنیش این بود که انسانها انقدر خودخواه هستن(انسانهایی که برای پز دادن و… چرم میپوشند) که جان حیوانات را میگیرن و از انها لباس تهیه میکنن… یا به گفته یه خودش توی یکی از لباسهاش خودش رو خیلی تپل نشون داد و گفت که حتی اونهایی که اضافه وزن دارند هم میتونن موفق باشن… بیاید با قضاوت های الکی خودمون افکار دیگران رو تغییر ندیم:)

 40. Azi says:

  من خیلی دوسش دارم واقعا صداش عالیه و چهره زیبایی داره بهتون پیشنهاد میکنم فیلم a star is born حتما ببینید من که دوس داشتم

 41. محمد says:

  خب دوست داره لباس عجیب بپوشه به شما ربطی نداره

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد