بعد از مطلبی که در مورد دوره ی ماهیانه ی خانم ها گذاشتیم و کامنتی که یک آقا برای ما گذاشته بود، به این فکر کردم که طبیعتا شناخت حس و حال خانم ها کار ساده ای نیست.

بعد از مطلبی که در مورد دوره ی ماهیانه ی خانم ها گذاشتیم و کامنتی که  یک آقا برای ما گذاشته بود، به این فکر کردم که طبیعتا شناخت حس و حال خانم ها کار ساده ای نیست.

کتاب های بسیار زیادی با اسامی مختلف در کتاب فروشی ها وجود دارد که به علت حجم بالای اطلاعاتی که ناگهان در اختیار خواننده می گذارند ممکن است  افراد را دچار سردرگمی کند.  برای همین تصمیم گرفتم رازهایی در مورد برخورد با خانم ها را در نهایت  سادگی بیان کنم. امیدوارم آقایانی که این مطلب را می خوانند با رعایت این موارد زندگی شادی را به خود و هسرشان هدیه بدهد.

اگر هر روز به خانم تان بگویید دوستش دارید نه تنها آنها دل زده نمی شود بلکه بسیار شاد هم خواهد شد. پس  اگر یک خانم شاد می خواهید در بیان این جمله تردید نکنید.

روزهایی در زندگی وجود دارد که همسر شما به دلایل مختلف روحی و روانی حال خوبی ندارد این امر را به بی توجهی او نسبت به خودتان بر داشت نکنید بلکه مطمئن باشید خانم شما یا به درد دل و گوش دادن به حرفهایش نیاز دارد و یا می خواهد کمی سکوت در درون را تجربه کند. نگران نباشید زیرا در بیشتر مواقع خانم به یک همدم که با صمیمیت پای حرفهایش نشسته نیاز دارد و بعد از مدت کوتاهی خواهید دید که خانم به سرعت حال و هوایش عوض می شود.

زمانی که همسرتان سردرد دارد به جای تجویز های دارو، می توانید سردرد او را با یک لبخند و در آغوش گرفتن نصف کنید. این موضوع از لحاظ علمی ثابت شده، حتی اگر منشا پزشکی نداشته باشد هم هیچکس از محبت ضرری نمی بیند.

به یاد داشته باشید هر چند وقت یک بار برای خانم تان هدیه بگیرید. نیازی نیست که هدیه شما حتما از لحاظ مادی با ارزش باشد شما با یک گل ساده هم می توانید از زحمات همسرتان تشکر کنید و به همین سادگی او را خوشحال کنید.

خانم های خانه دار معمولا دچار روزمرگی می شوند و به مرور انجام کارهای تکراری آنها را پژمرده می کند. به همین خاطر روزهایی را به او مرخصی بدهید. اگر همسر شما شاغل است بهتر است در روزهای بیکاری با  او کاری نداشته باشید و بگذارید خارج از فکر شما و فرزندان و یا زندگی روزمره باشد تا به این ترتیب تجدید نیرو کند و محکم و شاد کنار شما باز گردد.

معمولا آقایان بدون هماهنگی با خانم میهمان دعوت می کنند . این را بدانید که خانم ها از این وضعیت به شدت تنفر دارند زیرا برای پذیرایی احتیاج به برنامه ریزی دارند.

حالا شما  بگویید از همسر و یا دوست خود چه انتظاراتی دارید که آنها نمی دانند؟

نظرات

337 responses to “آقایان بخوانند!”

 1. سامان says:

  من به شخصه از کسانی هستم که در شناختن خانمم با مشکل روبرو بودم..اما با رعایت بعضی نکات مثل گفتن دوستت دارم و گوش دادن به حرف های همسرم میتوانم بگویم که نصف دلگیری های من و خانمم برطرف شد.ممنون که نکات خوبی را اشاره کردید.

 2. ahmad says:

  vaghean ina doroste??haghighat dare?
  man mikham vaghti khastam az sare kar miam behem gir nade. hamin

  • fari says:

   احمد آقا معلومه که درسته! خانوما تنها همدمشون شوهرشونه.وقتی شب شوهرشون خسته خونه میاد، خوبه که حواسش باشه، زن بدبختشون از صبح تنهایی کشیده.حالا چی میشه، با یه آغوش گرفتنش آرومش کنید؟! به خدا ازتون چیزی کم نمیشه!!!!

 3. نرگس says:

  آقا سامان خیلی خوشحالم براتون.
  آقا احمد این راه کارها معمولا برای اکثر خانم ها جواب مبدهد. می توانید امتحان کنید و به ما هم نتیجه را اعلام کنید.
  اگر به همسرتان هم توضیح بدهید که مواقعی که خسته هستید با شما زیاد صحبت نکند مطمئنا شرایط شما را درک خواهد کرد.

 4. مریم says:

  سلام مطالبتون واقعا جالب و مفید بود. با اجازتون من این مطلب رو با ذکر منبع برداشتم و تو وبلاگم گذاشتم برای یاداوری خودم و اقا
  http://ordakzesht.blogfa.com/

 5. ali mohamadi says:

  دستتون درد نکنه
  لایک

 6. نرگس says:

  خواهش می کنم مریم خانم خوشحال می شیم.
  از شما هم آقای محمدی ممنونیم.

 7. zahra says:

  kash aghayan amal konand

 8. آنومه says:

  خیلی مطلب خوبی بود… کاش این مطالب را آقایان ملکه ذهنشان کنند. به نظر آقایان ابراز احساسات کار بچگانه ای است…غافل از اینکه با یه جمله ی دوستت دارم می توانند همسرشان را به عرش ببرند.

 9. سام says:

  این حرف که میگید درسته . اما اینو به خانوما بگید ، که اگه مرد باهات love بیاد ، اونم هر روز . اولش نه اما کم کم یادتون میره که شما خانوما هم وظایفی دارید . یادتون میره که شما هم باید از این حرفا بزنید . یادتون میره که آقایون هم دل دارن . پیش خودتون میگین ، اون بگه ،من لازم نیست بگم.
  اگه همین خانوما که کامنت کذاشتن ، هر روز باهاشون love اومده شه . ماه اول نه ، ماه دوم سرریز میشن ، دیگه به تشعشعات مرد حساس نیستند . ماه که به سال رسید ، اگه به عقب نگاه کنند ، میبینن که خودشون 20 درصد مرد هم love نیومدند .
  اینم از خاصیت آدماس ، وقتی یه چیزو ندارن ، براش تشنن .
  وقتی بهش دادیش ، یادش میره که چی بوده .
  شما که این مطلبو نوشتی ، خودت خانومی ، اگه ف کنی بهش میبینی که همینجوری میشی . بیچاره آقایون

  • fari says:

   به نظر من باید یاد گرفت آدم به جایی بود. نه زیاده روی خوبه نه کم روی. ولی یه چیزی هست که میگه، تا میتونید به همسرتون محبت کنید، که اگه یه روز ازش دلخور بودیدو محبت نکردید، خوب بفهمدتون. اونوقت اونه که لبریزتون میکنه! البته اگه آدم درستی باشه!

 10. xmen says:

  اینا همه درست و خوب، چیکار کنیم که یادمون نره این نکات؟؟

 11. پیمان says:

  من و خانمم هر دو پزشکیم. همه موارد گفته شده رو می دونستم ولی وقتی این مسائل رو آدم از یک منبع دیگه هم میشنوه دلگرم تر شده و مطمئن می شه که حقیقت دارن. تمام موارد ذکر شده رو همیشه در مورد همسرم اجرا می کنم. نتیجه اش عالیه. در مورد دوستی که پرسیدن چکار کنیم یادمون نره من کمکتون می کنم و این موارد رو دسته بندی می کنم به چهار گزینه اصلی:
  1- ذکر روزانه جمله «دوستت دارم» دقت شود که جملات مشابه نظیر عاشقتم و … هیچکدام تأثیری به اندازه جمله فوق ندارند. از این جمله می توان به صورت دو یا سه بار دو روز (هر 8 ساعت یک عدد) استفاده کنید.
  2- توجه روزانه به نوسانات روحی همسر (در صورت داشتن مود پائین به خانومتون گیر ندید فقط بذارید حرف بزنه و شما با دقت گوش بدید). برطرف کردن نگرانی ها و دغدغه های همسر فقط با صحبت
  3- استفاده از لبخند و نوازش وی در صورت داشتن سردرد (سردرد او باید برایتان مهم بوده و شما را ناراحت کند)
  4- تهیه هدیه به صورت ماهانه (ارزش مادی آن اصلا اهمیت ندارد)
  5- مشورت و دخالت دادن وی در تمام امور

 12. مردی زیر باران says:

  سلام.اول بگم که از روی کنجکاوی به این وبسایت اومدم.
  من مجردم.
  فکر می کنم حتی اگر هم بخوای بعضی وقت ها رفتارهای خوبی رو که گفتید و تصمیم دارید با همسرت انجام بدی فراموش می کنی.

 13. سیمین says:

  آقای سام اینجور که شما شمشیر رو از رو بستید کاملا مشخصه چقدر خانم ها رو می شناسید. از نظر من درصدی از خانم ها شامل حرف های شما میشن همونطور که این موضوع در مورد آقایون صدق می کنه. اما نکته اینجاست که اگر اکثریت خانم ها را می شناختید با انجام همون نکته ی گفتن دوستت دارم متوجه تغییر در زندگیتان می شدید. شما از پیش قضاوت می کنید. این جمله را به کار ببرید تا ببینید که یک خانم نه تنها به اندازه ی خودتان برایتان این جمله را به کار می برد بلکه باعث بسیاری از تفاهمات هم در زندگیتان می شود. اینقدر این موضوع سادست که برایش جبه میگیرید. باور کنید و بدون قضاوت و برای داشتن زندگی آرام امتحانش کنید.

 14. نرگس says:

  مردی در زیر باران عزیز
  شما در حال حاضر مجردید این را به شما قول می دهم که اگر شما کسی را از ته دل دوست داشته باشید مطمئن باشید هیچ وقت یادتان نمی رود که چه کار کنید که با شریک تان و یا دوستتان شاد و راضی باشید. تمامی این مراحل را خودتان انجام می دهید. می دانم زمانی که به این مرحله می رسید به این حرف من هم می رسید. چون مسئله ای اثبات شده است.
  🙂

  • سیاوش says:

   نرگس خانم .واقعا با این گرفتاریهای روزمره خیلی سخته یادمون بمونه در لحظه ورود ودر لحظاط دیگر چگونه باید با همسرمو برخورد کنیم البته من متاهلم و23 سال زندگی میکنم ولی خیلی مواقع فراموش میکنم …..

 15. سام says:

  سیمین خانم ، اولا من مجردم ، بعدشم من تاثیر دوست دارمو کاملا درک میکنم ، تاثیر در گوشی حرف زدنو ، دست لای مو کردنو ، ناز کشیدنو خوب میدونم . خوب میدونم که خانوما بعد از ازدواج زمین تا آسمون تا قبلش فرق میکنن ، معلومه که با زنت هر روز love بیای ،زندگی صورتی میشه ، یه در صد کمی هستن که اونجوری تفاوت نشون نمیدن ، که اونم به خاطر حالو حولای زیاد قبل ازدواج ، دیگه تکراری شده براشون همه چی . مثل آدمی که خیلیه ازدواج کرده باشه به داغیه اولش نیست ،
  اصولا خیلی از دوستیها ، رقابته ، بازیه (من نمیگم تا اون بگه من نمیدم تا اون بده ) ست .
  اما چیزی که مهمه و من میگم ، love اومدن زیادیش خوب نیست .
  تکراری میشه ، اون هیجانی که باید دیگه نداره ، اما لازمه ، چون زندگیو صورتی میکنه

 16. مژده says:

  اگر شما طرز برخورد با یک خانم را بدانید هیچ وقت نه احساس شما کم میشود و نه خانمتان و نه از وابستگی خبری خواهد بود. تنها چیزی که در یک برخورد مناسب طرفین با یکدیگر و شناخت هم باقی می ماند وارستگی و آزادی و در عین حال عشق است. مهم نحوه ی ارتباط گرفتن و دانستن این هنر و تغییر نقطه ی محوری وجود بر مبنای عشق است و نه فکر کردن در این باره که ممکن است با گفتن دوستت دارم این خودش تبدیل به عادت بشود.

 17. میلاد says:

  مطلب کاملا درسته
  من همیشه تجربه کردم که هدیه کردن یک لبخند التیام خیلی قوی ای هست روی دردای طرف مقابل.
  کاش خانوما هم یادشون باشه مردا هر از گاهی شدیدا به تنهایی نیاز دارن…!

 18. azam says:

  والا خانوما زیاد پیچیده نیستن.خیلیم قانعن.باورکنید”دوستت دارم”معجزه میکنه.همیشه این حرفو به همسرتون بزنید.

 19. ساسان یا سوسن! says:

  ایشالا وقتی متاهل شدم میگم دوستت دارم و صدامو ضبط میکنم وقتی میخوام برم سر کار این صدا رو play میکنم تا برم و بیام همینجور به همسرم بگم:دوستت دارم دوستت دارم دوستت دارم

 20. gigiliiiii says:

  sasan joooooon shoma vaghan ye shohare eidealiiiiiii.

 21. sima says:

  are ??omran injuri beshe

 22. کیا says:

  “دوستت دارم “
  زیباست
  نه تنها روی خانوما بلکه روی خیلی از آقایون هم تأثیر فوق العاده ای داره
  به شخصه علاقه زیادی دارم بهمراه این کلام زیبا ی بوسه چاشنی بشه

 23. soleyman says:

  manam ba kia movafegham.tasire in jomle 2 tarafast.

 24. مریلا says:

  برای ما خانم ها همین یه جمله کافیه…

 25. محمود says:

  ما آقایون هم با شنیدن این جمله کلی خوشحال میشی.

 26. ساسان says:

  gigiliiii مرسی و شما هم یک همسر ایده آل و قدر شناس هستین

 27. mahtab says:

  روزی زنی روستائی که هرگز حرف دلنشینی از
  همسرش نشنیده بود،بیمار شد.
  شوهر او که راننده ی موتور سیکلت بود و از موتورش
  براى‌ حمل و نقل کالا در شهر استفاده مى‌کرد،براى اولین بار همسرش را سوار موتورسیکلت خود کرد.
  زن با احتیاط سوار موتور شد و از دستپاچگی و خجالت
  نمیدانست دست هایش را کجا بگذارد که ناگهان شوهرش گفت: “مرا بغل کن.”
  و وقتی متوجه حرف شوهرش شد،ناگهان صورتش سرخ شد.
  زن پرسید چه کار کنم؟
  با خجالت،کمر شوهرش را بغل کرد و کم کم اشک صورتش را خیس نمود.
  به نیمه راه رسیده بودند
  که زن از شوهرش خواست به خانه برگردند،
  شوهرش با تعجب پرسید: چرا؟
  تقریبا به،بیمارستان رسیده ایم.
  زن جواب داد: دیگر لازم نیست،بهتر شدم. سرم درد نمی کند.
  شوهر همسرش را به خانه رساند ولى هرگز متوجه نخواهد شد که
  گفتن همان جمله ى ساده ى
  “مرا بغل کن” ،
  چقدر احساس خوشبختى را در قلب
  همسرش باعث شده که
  در همین مسیر کوتاه،سردردش را خوب کرده
  است

  • ماری کوری says:

   خیلی کامنت خوبی بود… مدیرای سایت لادیز اینو تو سایتتون منتشر کنین!

  • هانيه says:

   آفرين مهتاب جون خيلي قشنگ بود

  • ati says:

   مهتاب جونم خیلی قشنگ بود خوشم اوممد ولی ای کاش مردا اینو بفهمن ک راضی کردن زنا خیلی ساده اس
   البته بعضی هاشون می دونن از همین روش هام دختره رو راضی می کنن که باهاشون ازدواج کنه ولی انگار خرشون که از پل گذشت همه چی یادشون می ره و خودشونو به ندونستن می زنن بعد اون وقت می گن ما زنا عوض می شیم

  • nahal says:

   kheyli kheyli ghashang bood,mamnooooooooooooooooooooooooooooooooooon.
   amma bazam az in matlabaye ghashang bezariin ta bishtar estefade konim.
   bazam manoon.

 28. ساسان says:

  نیلو
  نه هرگز امکان نداره
  من یکی این طوری ام اما میگن قلب پسرا مثه پارکینگ عمومیه معلوم نیس کی میاد کی میره

 29. هانيه says:

  سلام آقا سام ببخشيد ها ولي خوبه شما مجردين اگه متاهل بودين چي!!!!!!!!
  اما در مورد دوست دارم با بچه ها موافقم که روی هر آدمی تاثير ميزاره

 30. ساسان says:

  من تا جایی که از پسرا خبر دارم 99% همینجوری هستن. من دیگه نظر نمیدم که شما منفی بدین

 31. نينا says:

  من ميگم معرفت و شعور ذاتي آدم خود به خود ياد ميده كه با كي چه طور رفتار بايد بشه – هر وقت هر كس ازدواج كرد بسته به طبع و مزاج زنش بايد يه اصولي رو ياد بگيره هر كس بيشتر خواست بدونه مكاتبه داشته باشه با من از طريق ايميل بهش ياد ميدم .

 32. امین says:

  دوستای عزیزم دیروز یه مشکل بزرگ واسم پیش اومده واسم دعا کنید در ضمن دنیا ارزشی نداره بیاید به عشق هم احترام بذاریم و خودمون رو توو دریای عشق هم غرق کنیم دیگه دنبال بهونه ها واسه دوری دلهامون نگردیم بیاید نفسامون واسه عشقمون بیاد و بره ،و نبض قلبمون با صدای پا ،نوای دلنشین صداش و برا نوایه نفسه، نفس زندگیمون بزنه

 33. کیانا says:

  ساسان راست میگه به نظره منم قلبه پسرا مثله پارکینگیه که ظرفیت تکمیل به هیچ عنوان نداره در ضمن قلبه دخترا هم مثله فرودگاهی هستش که پروازه 1هواپیما بستگی به این داره که هواپیمای یعدی کی فرود میاد !!!

 34. امین says:

  کیانا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 35. k says:

  سلام من مجردم.عاشق یه دختر شدم خیلی هم بهش گفتم دوسش دارم ولی اون هیچ وقت نگفت؟با من بود ولی میگفت یکی دیگرودوست داره!چرا؟خوشحال میشم جوابمو بدین وکمکم کنین.هنوزم عاشقشم دوسش دارم

 36. mardsalar says:

  باز دامش گرم گفت حرفشو، توام برو با یکی‌ باش که لیاقت عشقت را داره

 37. k says:

  واقعا راسته دخترا اگه عاشق بشن بای عشقشون میمونن؟

 38. mardsalar says:

  مسلمه که نه! باید صبر کنی‌ سرش به دیوار بخور بد که گیجج و ویج شد تو وارد بشی‌، یه مدت سر سنگین باشو با دختری دیگه خودتو مشغول کن تا نوبتت برسه خیلیم بهش رو نده!!!

 39. ساسان says:

  چه عجب کیانا هم یه بار با من موافق بود. ببینید دوستان همه ی پسرا میگن دخترا پای عشقشون نمی مونن و همه ی دخترا میگن پسرا پای عشقشون نمی مونن. اما اینجوری نیس 5تا انگشت مثه هم نیستن. بعضی از پسرا هستن که خیلی به عشقشون وفادارن بعضیا هم اینجوری نیستن. دخترا هم همینطور

 40. ساسان says:

  منم مثل آقا امین یه مشکل بزرگ واسم پیش اومده. خواهشا واسم دعا نکنید (جدی میگم) فقط اگه خوبی یا بدی دیدین ببخشید

 41. ghazal says:

  ishala k hal mishe sasan jan

 42. اشک مهتاب says:

  اقاساسان انشاا… حل میشه….به خدانگو مشکل بزرگ دارم به مشکل بگو خدای بزرگ دارم…وقتی خدابخواد هدیه ای بده اونو تو سینی نقره ای نمیذاره بلکه لای مشکلی میپیچه هرچه مشکل بزرگتر کادوی خداهم بزرگتر…ادمای بزرگ لیاقت مشکلای بزرگ ودارن وقتی به دوست صمیمیم میگم مشکل دارم میگه خوشبحالت …..یکم امید بهتون دادم باک انرژیتون پر بشه

 43. امین says:

  اشک مهتاب تو چقدر خوشکل حرف میزنی ساسان جان مثل من توکل کن به خدا خودش بهتر میدونه چی خوبه چی بده .از خدا خاهش میکنم مشکلت رو به بهترین حالت حل کنه

 44. امین says:

  ممنون نیلوفر جان

 45. اشک مهتاب says:

  دلینگ… دلینگ…
  صدای زنگ کاروان می اید.حال وهوای سفر در فضا سیال است.عده ای از مسافران بارشان رابسته اند وهمراه قافله رمضان سبک بالانه عزم کوچ از برهوت دنیا را دارند.
  واماعده ای دیگربروی زمین خشک شوره زار ؛ زیر افتاب سوزان غفلت نشسته اند…گویا پایشان به این ماسه های داغ چسبیده ودلهایشان به دنیا میخ شده ودستهای اسیره زنجیر هوا وهوسشان در تقلای آزادی
  چهره ی کاروانیان در اغوش لبخندی عاشقانه غرق شده واما یأس وحسرت برصورت جاماندگان چنگ انداخته. کاروان عشاق در حال دور شدن است و نوای دلارام زنگش در حضور تلخ سکوت محو میشود…ناگهان یکی از دلمردگان در حالی که دستهایش را بلند کرده وبا چهره ی خسته نگاه محزونش را به صورت نیلی آسمان دوخته فریادی دردناک سرمیدهد:
  خدایا!!!!!!جرا دلم رمضانی نشد ……براستی چرااااا؟؟؟؟؟
  …عیدسعیدفطر را به نیلوفرجان ؛کیانای عزیز؛غزل جان؛اقا امین؛اقا ساسان ؛اقاسید؛اقاسپهروتمام دوستان خوبم تبریک عرض میکنم…

  • bad boy says:

   kh[quote name=”اشک مهتاب”]دلینگ… دلینگ…
   صدای زنگ کاروان می اید.حال وهوای سفر در فضا سیال است.عده ای از مسافران بارشان رابسته اند وهمراه قافله رمضان سبک بالانه عزم کوچ از برهوت دنیا را دارند.
   واماعده ای دیگربروی زمین خشک شوره زار ؛ زیر افتاب سوزان غفلت نشسته اند…گویا پایشان به این ماسه های داغ چسبیده ودلهایشان به دنیا میخ شده ودستهای اسیره زنجیر هوا وهوسشان در تقلای آزادی
   چهره ی کاروانیان در اغوش لبخندی عاشقانه غرق شده واما یأس وحسرت برصورت جاماندگان چنگ انداخته. کاروان عشاق در حال دور شدن است و نوای دلارام زنگش در حضور تلخ سکوت محو میشود…ناگهان یکی از دلمردگان در حالی که دستهایش را بلند کرده وبا چهره ی خسته نگاه محزونش را به صورت نیلی آسمان دوخته فریادی دردناک سرمیدهد:
   خدایا!!!!!!جرا دلم رمضانی نشد ……براستی چرااااا؟؟؟؟؟
   …عیدسعیدفطر را به نیلوفرجان ؛کیانای عزیز؛غزل جان؛اقا امین؛اقا ساسان ؛اقاسید؛اقاسپهروتمام دوستان خوبم تبریک عرض میکنم…[/quote]
   ak to saret ba in nazarat

 46. آیدا says:

  امین جون امید وارم بمیری یه مرد رو زمین کمتر بهتر ما دخترا راحت تر میشیم.اصلان خوبت شد بمیری بمیری بمیری

 47. آیدا says:

  کیانا و نیلوفر و بقیه دخترای دیگه خجالت آوره که به شمام میگن دختر نمیمیره به جهنم یه پسر دو پا دیگه کمتر!!!!!!!!!!!!!!

 48. آیدا says:

  چطور تو میتونی نظر بدی من نه.خدا کنه بمیره از لج تو هم که شده

 49. آندريا says:

  Kبه نظر من اون خانوم به عنوان يه دوست روت حساب كرده نه يه دوست بسر . اين بحثي بود كه ميخواستم شروع كنم ولي متأسفانه كامم يه مشكلي داره با كوشي هم جون حروف عربيه مشكله. ‏

 50. آندريا says:

  آيدا جان به نظر من آقا ساسان درست ميكن 5تا انكشت كه مثل هم نيستن . اكه به دورو برت نكاه كني مردايي هستن كه دوسشون داري و بهشون اعماد داري . اكه تو مدرسه يا دانشكاه هم سر صحبت دوستات بشيني متوجه ميشي كه به بعضيا خيانت شده.

 51. آندريا says:

  و بعضيا هم در كمال وقاحت دارن از سر كار كذاشتن بسرا حرف ميزنن . تقصيري هم ندارن جون جامعه ي ماانقدر جنسهاي مخالف رو از هم فاصله داده بحث كناه رو حتي براي تو خيابون حرف زدن وسط كشيده كه وقتي فرصتي براي شناخت نا شناخته ها بيدا ميشه كه وقتي تجربه ي تلخ بر ميخوريم همه رو به يك كيش ميبنداريم

 52. آندريا says:

  و از همه شون متنفر ميشيم . آقا ساسان آقا امين اكه جيزي رو از ته دل بخواين حتما بهش ميرسين انشا الله كه مشكلتون حل ميشه. بهتره هر جيزي رو به ديد مثبتش ببينيم من خيلي آدم مذهبي نيستم ولي فكر ميكنم خدا وقتي اين مشكل رو تو روزي براتون كذاشته كه لطف بيشتري به ما داره شما راحتتر ميتونيد خواستتون رو ازش بخواين حتما به فكرتونه.

 53. آندريا says:

  راستي مهتاب جون متنت فوق العاده بود من يكي كه اشكم در اومد. من دو روز بيش بابام باهام لج بود اون روز حالم به هم خورد انتظار داشتم بابام مثل هميشه بياد و با مهربوني بشتمو بماله آخه اون مدونه من جقدر از اين حالت متنفرم و حتي ساعتها تب و حتي تشنج رو بهش ترجيح ميدم وقتي با عصبانيت به سمت سالن رفتم و

 54. آندريا says:

  دليل كارش رو برسيدم طوري تظاهر كرد كه متوجه نشده وحالا هم كه متوجه شده زياد براش مهم نيست و همش رو به مصخره كرفت اون روز خيلي ناراحت شدم ولي حالا كه واقعا خيلي ها تشنه ي محبتند خيلي از يتيمهايي كه فقط مي خوان يكي رو بيدا كنن كه اجازه بده فقط و فقط يك بار بكه مادر يا بدر از خودم كه انقدر ناز بروردم خجالت ميكشم.

 55. کیانا says:

  واقعا واست متاسفم ایدا چطور میتونی این حرفو بزنی ؟؟؟اصلا تو امین رو میشناسی ؟؟؟من اولین کامنتیه که از تو تو این سایت میبینم …ایشالا امینم سالم برمیگرده …نیلوفرجون تو هم خودتو ناراحت نکن به دعای گربه کوره بارون نمیاد …

 56. امین says:

  سلام به دوستای عزیزم دلم واستون خیلی تنگ شده بود مخصوصا تو کیانا کوچولو و عزیز داداش .نیلوفر جان از تو هم ممنونم و آندریا از تو هم ممنونم .آیدا خانوم از خدا میخام مشکلاتت حل شه که به قول آندریا ی عزیز همه رو به یه دید نگاه نکنی به هر حال من از توهین متنفرم ولی اگه باه این وسیله ناراحتیت کمتر شد و آروم شدی خوشحالم که شدم وسیله ای واسه کمک به یه هم وطن.ولی مشکلات رو خود آدما درست میکنن اگه قبل کاراتو فکر بود الان از هیچ کس تنفر نداشتی چون اشتباهی رخ نمیداد .مرگ هم دست خداست منم از خدا میخام اگه عاقبتم ناپسند میشه بمیرم ولی اگه آینده خوب بود باز هم توکل به خودش من راضی به رضای خودشم.

 57. کیانا says:

  سلااااااام داداشی …چقدر دلم واست تنگ شده بود خوبی ؟من واست کلی دعا کردم ایشالا خوب میشی …البته اگه خدا منو دعاهامو قبول داشته باشه !!!

 58. امین says:

  سلام عزیزم تو آبجیمی همین واسم بهترین حال و هواس شکر بد یا خوب میگذره . سما پیشمه سلام میرسونه میگه بت بگم اگه دعوتت کنم عروسیمون میای؟

 59. امین says:

  سلام آبجی نیلوفر .خوبی خانوم؟ والا آبجی خانوم دل شکسته درد دل شکسته رو میدونه

 60. کیانا says:

  من ؟!نمیدونم شاید !!اخه مهم اینه شما کجا زندگی میکنید تو کدوم شهر …تو که همیشه پیشه سمایی کارو زندگی نداری تو ؟!!!!

 61. امین says:

  سما اینا هم شهریم نیستند سما تهران زندگی میکنن واسه تفریح اومده اینجا خونه ما.کیانا میخام بهش بگم که ما نمیتونیم با هم زندگی کنیم ولی واسم سخته بگم

 62. کیانا says:

  اخه چرا ؟؟مگه چیزی شده ؟؟دلت میاد ؟اون خیلی دوست داره …گناه داره این کارو نکن ضربه بدی میخوره …فقط و فقط توکلت به خدا باشه …

 63. امین says:

  آخه این خودخواهی نیست که زندگی شو خراب کنم آدما ازدواج میکنن آرامش بگیرن این خود خواهی نیست بخام دقدقه شم واسه زندگیه سما هر چند اگه اون دور از جونش جا من بود و من جای اون جونمم واسه نجاتش میذاشتم اگه با من ازدواج کنه خوشبختیش از بین میره چون من با غمها و حسرت های زیادی وارد زندگیش میشم .نیلوفر جان کیانا جان آره سما دوسم داره خیلی هم دوسم داره ولی میترسم که بعد من تنها بمونه چون من خودم خیلی تنهام نه خواهری نه برادری الان هم هر دکتری رفتم جوابم کرده من به مرگ یا زندگی خودم فک نمیکنم این خوشبختیه سماس که واسم مهمه کاش آدما بعضی وقتا از آینده خبر داشتن

 64. آیدا says:

  khoda kone bemiri amin khan

 65. کیانا says:

  میشه تو ایدا خانوم تو حرف نزنی؟ وگرنه یه جور دیگه باهات حرف میزنم …خیلی عقده ای هستی یه فکری واسه خودت بکن

 66. کیانا says:

  امین چرا توکلت به خدا نیست ؟؟چرا 1% هم فکر نمیکنی که کاملا خوب میشی ؟؟چرا اجازه میدی این بیماری شکستت بده ؟؟باید جلوش وایسی …سما گناه داره این کارو باهاش نکن

 67. آندريا says:

  آيدا جان خواهر عزيزم براي هر كسي دعا كني خدا به خودت برميكرده اكه دعات خير باشه خير و نيكيش يه جاي ديكه به خودت ميرسه .

 68. امین says:

  نیلوفر وکیانا عزیزم خودتون رو بذارید جا سما چیکار میکردین خداوکیلی؟

 69. آندريا says:

  من نمي دونم تو جرا انقدر از آقايون متنفري ولي مطمئنا اين دعا رو براي باباو برادرت نميكني . عزيزم يادت باشه خدا هميشه ناظره . هر كسي ممكنه تو زندكي ش اشتباه كنه شرايط اجتماعي دوري برش دركش از زندكي و… . هميشه سعي كن جيزي واسه ديكران بخواي كه دوست داري اونا هم واسه تو بخوان.

 70. شیوا says:

  سلام دوستای خوبم برام دعا کنید دو سال نامزد کردم نامزدم عاشق یکی دیگه شده دارم دق میکنم دعا کنید از کارش پشیمون بشه

 71. شیوا says:

  مرسی نیلوفر عزیز،توکل به خدا

 72. آندريا says:

  آقا امين لطفا به صفحه باران تهران يه سري بزنيد

 73. امین says:

  شیوا این ماجرا رو خونوادت هم میدونن؟

 74. شیوا says:

  فقط مامانم میدونه پدرم هم فوت کرده،روم نمیشه به فامیلا چیزی بگم بخاطرش جلو همه وایسادم آخرشم نامردی کرد و رفت

 75. امین says:

  از خونواده اون کیا میدونن؟خدا رحمت کنه پدر تون رو با شهدا مهشور شن به وسعت رحت اللهی

 76. شیوا says:

  همشون میگه نمیخوام خانواده اش کاری نمیکنن مرسی خدا رفتگان شما هم بیامرزه
  مردان در مسیر عشق به وسعت نامتناهی نامردند گدایی عشق می کنند تا زمانی که به تسخیر قلب زن مطمئن نیستند اما همین که مطمئن شدند نامردی را در کمال مردانگی به جا می آورند.

 77. امین says:

  شیوا خانوم مردی که پای بند به هرفش نیست ارزش هیچ نداره چون هنوز بچس و فک میکنه زندگی شهر بازیه خدا رو شکر کن که نجات پیدا کردی زندگی همش دوس داشتن نیست تو زندگیت اگ وارد میشد بعد این کارو میکرد بدتر بود سعی کن بش فک نکنی چون اگه مال تو باشه حتما بر میگرده و اگه نه بهتر که بچه باقی بمونه.ممنون از تعریفتون راجب ما مردا!!!!!!!! شوخی کردم راحت باشید شمام جا خواهر من

 78. مرجان says:

  شیوای عزیز انشاله که هر چی صلاح خداست همون بشه واگذارش کن به خدا اون جوابشو میده

 79. شیوا says:

  راست میگی آقا امین خداروشکر تو نامزدی گذاشت رفت

 80. امین says:

  به امید خدا حسرتت به دلش میمونه از زندگیت حالشو ببر قسمتت خودش میاد یه طوری میاد میبینی کسی مثل اون اصلا توو خاطرتم به سختی میاد و تراوت زندگی رو اون لحظه در کنارش احساس میکنی ولذت میبری و طرف از این که از دستت داده حسرت میخوره

 81. ti ti says:

  agha amin dastet dard nakone nemikhad mardomo ershad koni .shoma ro marahele darmanet tamarkoz kon

 82. امین says:

  چطور مگه ti ti؟

 83. شیوا says:

  نیلوفر جان چقدر دلگرم شدم راست میگی من اینجا غصه میخورم اونوقت اون داره به من میخنده(حمید رضا بی معرفت خدا کنه بیاد تو سایت رو نگاه کنه

 84. ti ti says:

  age vaghan shimi daramani mishodi az dard aslan hosele khodetam nadashti che berese biyay to in sait chat konio be boro be dadrde khodet besazo to kar digaranam fozoli nakondigaran moshavere bedi.mage to ravan shenasi.

  • امین says:

   ti ti جون عزیزم من هنوز شیمی درمانی نکردم از خدا میخام همیشه سالم باشی من در روز 8 بار عصاره شیرین بیان میخورم که آروم شم ومعذرت میخام اگه حضورم ازارت میده خداوکیل چون تنهام و وقتی میام با شما حرف میزنم تنهایی یادم میره

 85. امین says:

  ممنون نیلوفر جان شما خیلی به من لطف داری.د راستی100 تا صلوات واسه قبولیت فرستادم

 86. امین says:

  امشب ختم قرآن داریم توو خونمون حتما به مامان و سما میگم واست دعا کنن خودمم سر نماز واست دعای مخصوص امام رضا رو میخونم .به امید خدا قبولی از وسعت رحمت خدا این رو انتظار دارم

 87. امین says:

  خواهش میکنم ابجی خوبم.از طرفت چه خبر مشکلت حل شد؟

 88. امین says:

  به امید خدا حتما ولی قبلش شیرینی قبولیت رو چی میخای به ما بدی؟

 89. امین says:

  آره درست میگی من معذرت میخام.حالا آدم حسود کی بوده بریم بکشیمش!!!!آبجی نیلوفر؟

 90. امین says:

  چرا مگه دوستت چکار کرده؟

 91. امین says:

  عجب آدمایی پیدا میشن آ چیزی بش نگفتی؟

 92. امین says:

  رو در رو نکردی؟

 93. امین says:

  نه نیلوفر حل نشده آینده دوباره میشه مشکل حتما رو در رو کن این طور هم اعتماد بهت کامل میشه

 94. امین says:

  بحث زور رکی انجام دادن نیست بحث یه عمر زندگیه اگه این کارو نکنی همیشه واسش سواله و آزارش میده من پسرم و بهتر پسر ها رو میشناسم

 95. امین says:

  خدا بد نده چیزی شده؟

 96. امین says:

  خدا نکنه چطوری آخه؟چیزیت شده؟

 97. امین says:

  داداش بمیره .الان خیلی درد داری؟

 98. امین says:

  راننده چی شد؟

 99. اشک مهتاب says:

  نیلوفرجان خوبی؟؟؟؟؟؟؟بعد4روز خوشی ادم چه حالی میشه خبر تصادف دوستشا بشنوه خیلی ناراحت شدم گلم

 100. امین says:

  نه یعنی مقصر شناخته شد فرار کرد .باور کن خیلی نگرانت شدم دکترات چی گفتن؟

 101. سالم و سرحال says:

  چه خبره اینجا همه مریض و تصادفی. سایت بیمارستینی چیزیه؟

 102. اشک مهتاب says:

  نیلوفرجان
  زود خوب شو
  این جمله را منو دوستام موقع بیماری به هم میگیم امیدوارم شما دوست گلم هم زود خوب شی

 103. امین says:

  خدا نکنه دشمنت بمیره. دور از جون بقیه راس میگه ها همه دارن تک تک مریض میشن ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بقیه مواظب خودشون باشن!
  نیلوفر تو بیدی نیستی که با این بادا بلرزی عزیزم

 104. امین says:

  ایول با حال بود نیلوفر!!!!!!!!!!

 105. آیدا says:

  نیلوفر جان امیدوارم تو خوب بشی و امین بمیره بمیره بمیره

 106. امین says:

  خواهش میکنم آبجی نیلوفر خانوم.

 107. اشک مهتاب says:

  شیوا جان با خوندنcmت یاد این شعر افتادم
  ان روز که دلم پیش دلت بود گرو؛دستان مرا سخت فشردی که نرو؛حالا که دلت بادیگری بنداست؛کفشهای مرا جفت نمودی که برو

  میدونم جدایی از اون واست سخته اما با این درد بسازی بهتر از اینه که غرورت را بخاطر کسی که لیاقتش را نداره له کنی اگر موند فقط جسمش باتو نه دلش ومطمئن باش تو اول دلش را میخوای بعد خودشو
  این جهان کوه است وفعل ما ندا سوی ما اید نداها را صدا
  یه روزی پای این کارشو میخوره راستی اگرمیتونی خودتو بی اهمیت نشون بده اینطور بهتره چون اونکه داره میره لاقل نذار تصویرت تو ذهنش کوچیک بشه

 108. آیدا says:

  از مردها متنفرم هر کدوم بمیره یکم دلم خنکتر میشه

 109. امین says:

  نمیدونم به خدا نیلوفر اصلا دوس ندارم کسی ازم ناراحت باشه نمیدونم آیدا چرا از من ناراحته آیدا جان اگه من در حقت بدی کردم از ته دلم ازت معذرت میخام و حلالم کن.

 110. آیدا says:

  من هم از بابام متنفرم هم داداش ندارم.آقا امین اگه بمیری دلم خنک میشه اگه این قد خوبی پس بمیر

 111. اشک مهتاب says:

  اقا امین اگه یبار دیگه حرفای ایدا را بخونی متوجه میشی از دست شما ناراحت نیست از جنس شما متنفره پس خودتونا ناراحت نکنید
  بچه ها من هم واسه سلامتی جسم اقا امین دعا میکنم هم واسه سلامتی روح ایدا خانم از حرفاشون میشه فهمید ضربه ی سختی خورده

 112. آیدا says:

  ta hala ye mard nabode dar hagham khob bashe na pedar na hish ki dige be har mardi residam kesafat karihasho baham anjam midad bad velam mikard alanm arezome hamashon bmiran intor delam khonak mishe.

  • الهه ی ناز ! says:

   سلام ایداجان.من کاملادرکت میکنم ولی همه مثل هم نیستن.مردای خوب زیادن بایدباهاشون صادق باشی ومحبت کنی.درضمن تو اشتباه میکنی که حرف تنفرازپدرتو اینجا میزنی.ببین بقیه درموردت چی میگن.تونباید اجازه بدی به شخصیتت توهین بشه.نظرمن اینه که به یه مشاور مراجعه کنی.امیدوارم مشکلت با اقایان حل شه

 113. امین says:

  آیدا جان گذشته ها گذشته عزیزم اگه همه مردا بمیرن هم واست سود نداره خانومی یه زندگی تازه رو شروع کن اگه بخای میشه هر طور که شده موفقیت رو به سمت خودت بکش اگه موفقیت سمتت نیومد البته قبل هر قدم با دقت فکر کن و بعد قدم بردار

 114. سالم و سرحال says:

  من یه دسیسه ای می بینم اینجا.
  این ایدا خیلی مشکوکه. حرفاش بنظر من واقعی نمیاد. شاید علاوه بر بیماری روحی که داره و می خواد خودنمایی کنه یک مریضی جسمی هم داره. شایدم بعد ها می خواد بیاد بگه منم مریضم یه مریض لاعلاج واسه همین از همه متنفرم.
  از ما گفتن، آیدا زیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی مشکوکه.
  امین جان تو هم زیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی خوبی.

 115. امین says:

  نه سالم وسرحال خوبی کجا بود من دوس ندارم تو این موقعیتم با کسی بد باشم.آره منم به حرفهای آیدا مشکوکم چون تا حالا کسی رو ندیدم که از پدرش متنفر باشه امید وارم من اشتباه کنم

 116. آیدا says:

  aslan be shomaha chi ke man cheme ah

 117. اشک مهتاب says:

  سرحال چرا مث این کاراگاها حرف میزنی نکنه میخوای بگی اقا امینم که خوبه مشکوکه؟؟؟؟
  ایدا جون من پدری دارم که نه تنها خودم بلکه کل فامیل اونو نمونه ی یه مرد خوب میدونند البته همینطور الکی نه اون کوران حوادث تلخ را مث یه مرد پشت سر گذاشته همیشه بهم میگه دخترم من موقعیت زیادی واسه ی خیانت داشتم حتی دلیلی محکم تر از دلیل کل مردایی که خیانت میکنند اما چه دلیلی محکم تر از وجدان وانسانیت وبجای خودبینی دگر بینی

 118. امین says:

  نیلوفر جان معمولا پسرا نمیتونن تو ای مسال کمک خانوم ها باشن و بر عکس به نظرم اگه شما بهتر میفهمید این مسایل رو

 119. سالم و سرحال says:

  نه نیلو جان من فردا اسمم عوض نمی شه. تو هم از کسانی که نمی شناسی خیلی دفاع نکن. می بینی حتی داداش امنم به آیدا مشکوکه. در ضمن عزیزم حقیقتش اینه که اینجا همه ماسک دارن. هیچکدوم از هم چیزی نمی دونین جز چیزایی که می خوونین. که خب این خیلی جای اعتماد واسه آدم نمی زاره. در آخر باید بگم من سالم و سرحالم درست به اندازه بقیه شماها. فقط ته این ضجه موره ها و آیدا امین بازیا یه چیز دیگه ای احساس می کنم. همنی. همه حق دارن نظر بدن. با ماسک و بی ماسک. نه آیدا؟
  البته آیدا طفلک مثل عروسک کوکی ها فقط بلده بگه : من از همه مردا متنفرم. الهی بمیری امین( البته دور از جون شما امین جان)

 120. امین says:

  فک کنم بدی مد شده که خوبی زشت به نظر میرسه البته به قول اشک مهتاب وحدانم بم اجازه بدی نمیده بچه ها دنیا کوتاه تر از یه دل شکستن و دوباره بدست آوردنشه

 121. سالم و سرحال says:

  نیلوفر منظور من از ماسک ، دقیقا ماسکی بود که آدمها روی صورتشون می ذارن تا حقیقتی رو درمورد خودشون مخفی کنن. منظورم نه ماسک جراحیه نه ماسک آلودگی هوا نه چیز دیگه.

 122. سالم و سرحال says:

  امین جان خوبی شما به نظر کسی زشتی به حساب نمیاد البته یه جور خوبی زشت هم داریم. اونم خوبی دروغینه. دور از جون همگی.
  اشک مهتاب من نه کاراگاهم نه اداشونو در میارم.

 123. سالم و سرحال says:

  نه بابا من اصلا خشن نیستم. قربونت تو تو اون شیراز با صفا نشستی از زندگی شلوغ پلوغ ما تهروونیا خبر نداری. خدا رو شکر شما اونقدر با صفا و آرام هستید که همین که یکی یه ذره جدی می شه فکر می کنید خشنه:)

 124. امین says:

  سالم وسر حال حضرت علی میگه مردانگی آن است که اگر از کسی بدی دیدی نا دیده بگیری.حتی اگه آیدا دروغ بگه درست نیست شما اینطور رفتار کنی تیکه بندازی رو راست بودن بهتر تا اتهام زدن

  • سالم و سرحال says:

   [quote name=”امین”]سالم وسر حال حضرت علی میگه مردانگی آن است که اگر از کسی بدی دیدی نا دیده بگیری.حتی اگه آیدا دروغ بگه درست نیست شما اینطور رفتار کنی تیکه بندازی رو راست بودن بهتر تا اتهام زدن[/quote]
   امین جان تو گفتی رو راست بودن خوبه منم باهات موافقم نقطه مقابل روراستی اگه من اشتباه نکنم دوروییه. مشکل چیه اینجا؟

 125. امین says:

  مهم نیست سالم و سر حال شمام نظرت محترمه

 126. سالم و سرحال says:

  امین جان منم رو راست تر از این نمی تونم بگم بنظر من آیدا انسان سالمی نیست. آخه کدوم آدم نرمالی میاد بیخود و بی جهت توی یه سایت از بین همه جاهیی که می تونه کامنت بزاره کسی رو انتخاب می کنه که داره اغلام می کنه به یه مریضی صعب العلاج دچار شده؟ انشالله که مریضی شما به زودی خوب بشه. ولی آیدا آدم طبیعییه بنظر شما؟
  حضرت علی درست فرمودند دورویی از رک بودن خیلی بدتره . اصلا بدترین چیز اینه که آدما دورو باشن. من تیکه ننداختم خیلیم رو راست بودم.

 127. امین says:

  از این تیکه که انداختید سالم و سرحال واقعا ناراحت شدم در ضمن یه جور اسمی از تهران میاری انگار همه ما ندید بدیدیم حیف کردید…

 128. امین says:

  منظورت از 2 رویی چیه و کیه؟

 129. سالم و سرحال says:

  امین جان من به کسی تیکه ننداختم. گفتم آیدا طبیعی نیست به شما چرا بر می خوره. اینجا ممکنه همه با هم مخالفت کنن شما که وکیل مدافع همه نیستی. هستی؟
  بعدشم زندگی تو دود و دم و تر افیک و هوای آلوده چیزی نیست که اگه کسی نداشتش ندید بدید باشه. ممن که شخصا حاضرم جامو با یه شهرستان خوب و خوش آب و هوا عوض کنم. اولویتم شیازه چون عاشق شهر و مردمان نازنینش هستم.
  امین بیخودی جو رو خراب نکن. من به هیچکس توهین نکردم جز به آیدا چون بنظر من واقعا بی ادبه. آدمی که بیاد بیخود به یه نفر بگه امیدوارم بمیری واقعا بی تربیته. پس لطفا اظش دفاع نکن امین جان.

 130. سالم و سرحال says:

  دوست عزیزی که به من منفی دادی می شه بگی چرا؟ فقط اگه آیدا هستی اشکال نداره.

 131. امین says:

  منظورتون از اینکه امین خیلی خوبه چی بود؟

 132. سالم و سرحال says:

  به نظر من آدمی تو شرایط شما چه از نظر جسمی چه روحی، خیلی آسیب پذیره. اینو می گم چوم یکی از نزدیکانم بیماری شما رو داره و من می بینم که چقدر درد داره و گوشه گیره و تحمل حرف زدن رو ندارهو شما تو این شرایط وقتی یه دیوانه ای پیدا می شه می گه امین الهی بمیری، باید خیلی خیلی خیلی خوب باشی که بتونی تحمل کنی و دیگران رو هم آروم کنی. منظورم این بود امین جان. امیدوارم بهت بر نخورده باشه. جالبه اینجا اگه به یکی بگه خوب بهش بر می خوره. به دیوانه ای مثل آیدا بگی دیوانه بازم به همه بر می خوره. می شه بگین چرا؟
  نیلوفر من متوجهم که تو سراپا حسن نیتی ولی از من و تو و امثال ما کاری برای آیدا بر نمیاد. اگه بخواد به خودش کمک کنه باید بره پبش متخصص.

 133. سالم و سرحال says:

  نیلوفر تو خیلی با مزه ای:)))

 134. امین says:

  من یه چیزی رو خیلی خوب یاد گرفتم نیلوفرجان که اگه یه نفر خیلی از یه چیزی ناراحته باهاش آروم ومهربون رفتار کنم که سرد شه و آروم شه .سالم و سر حال شهید رضایی نژاد رو میشناسی؟

 135. سالم و سرحال says:

  [quote name=”Nilo0far”]امین جان و سالم جان بیخیال [quote name=”Nilo0far”]امین جان و سالم جان بیخیال شید[/quote]
  چشم . به خاطر گل روی نیلوفر خانم که قراره یه رشته عالی تو بهترین دانشگاه سراسری قبول شه. راستی رشته ت چیه نیلو؟
  ضمنا من اصلا با کسی مشکل ندارم جز آیدا. اونم اصلا به من چه. من گفتم اینجور آدمای بیمارو بیخود راه ندین تو حرفاتون. خانم مهندس یا دکتر یا مدیر:)

 136. سالم و سرحال says:

  [quote name=”Nilo0far”]راستی سالم جان تو از کجا فهمیدی که من شیرازیم !!؟؟؟؟[/quote]
  رنگینک رو خووندم نوشته بود. شما اون نیلوفر نیستی؟

 137. سالم و سرحال says:

  نیلوفر بامزه ای چون می خوای همه رو با هم آشتی بدی. پس ایشالله مهندس می شی دیگه؟
  امین جان من شهید رضایی نژادو نمی شناسم.

 138. امین says:

  یکم راجبش تحقیق کن تو یکی از اسامی های همکاراش اسم من هست که اسم کوچیکم امین هستش شمارمم میتونی از پژوهش وزارت علوم بگیری خداوکیل هر چی راجبم شنیدی بیا تو اینجا بگو .من ئاسه این کشور خیلی زحمت کشیدم سختی های زیادی دیدم اینا باعث صبرم شده سالم جان

 139. سالم و سرحال says:

  چه قدر عالی. پس شما اینجا چه می کنی حاج امین؟ ولی من تو کار دیگران تفحص نمی کنم. ظاهرا شما هم که سن و سال پدر ما رو داریدو حرفتون حجته و احترامتون واجب.

 140. امین says:

  نه من از گروه پژوهشی پرتوهای الکترو مغناطیس هستم وسنمم 23 ساله شهید رضایی نژاد هم گروهیم بود که یک ماه پیش ترور شد من سازنده پماد سوختگیs.a.s هستمم اسمم رو این دارو هست میتونید از دارو خانه ها بپرسید من سزطانی که گرفتمم به خاطر همین پرتو بود

 141. سالم و سرحال says:

  اسم فامیلت چیه امین جان؟

 142. اشک مهتاب says:

  ببخشید اقا امین این شهید رضایی نژاد که میگید مال دوران دفاع مقدسه؟؟شما جبهه بودید

 143. امین says:

  سالم جان نمیتونم بگم معذرت!!!!!
  آقا سالم بد رفتار کردن اول متناشون رو بخونید پر از تیکه انداختنه

  • سالم و سرحال says:

   [quote name=”امین”]سالم جان نمیتونم بگم معذرت!!!!!
   آقا سالم بد رفتار کردن اول متناشون رو بخونید پر از تیکه انداختنه[/quoteببین امین جان من نمی دونم تو چرا با من بدی. لطفا همه برن متنای منو بخوونن اگه توش یه کلمه بی ادبی به استثنائ حرفایی که به آیدا زدم چیزی پیدا کردین حق بیا شماست. امین جان این که نی شه برادر شما یه چیزی می گی. من چه توهینی بهت کردم. اصلا باید بگی. عین توهین منو بگو. ای بابا.
   شما به کسی که اونهمه بد تو می گه می گی گناه داره طفلکک. اونوقت به من می گی توهین کردم؟
   حرفتو قبول ندارم و بنظرم رفتار درستی با من نداری.
   ازت می خوام که دقیقا بگی کجا بهت از طرف من توهین شده.

  • سالم و سرحال says:

   [quote name=”امین”]سالم جان نمیتونم بگم معذرت!!!!!
   آقا سالم بد رفتار کردن اول متناشون رو بخونید پر از تیکه انداختنه[/quote]
   ببین امین جان من نمی دونم تو چرا با من بدی. لطفا همه برن متنای منو بخوونن اگه توش یه کلمه بی ادبی به استثنائ حرفایی که به آیدا زدم چیزی پیدا کردین حق بیا شماست. امین جان این که نی شه برادر شما یه چیزی می گی. من چه توهینی بهت کردم. اصلا باید بگی. عین توهین منو بگو. ای بابا.
   شما به کسی که اونهمه بد تو می گه می گی گناه داره طفلکک. اونوقت به من می گی توهین کردم؟
   حرفتو قبول ندارم و بنظرم رفتار درستی با من نداری.
   ازت می خوام که دقیقا بگی کجا بهت از طرف من توهین شده.

 144. سالم و سرحال says:

  [quote name=”Nilo0far”]اا ! سالم جان سوال خصوصی !!![/quote]
  امین خودش گفت برین تحقیق کنین اسممو پیدا کنین. من گفتم از خودش بپرسم.

 145. سالم و سرحال says:

  امین پس تو که تهرونی هستی بیخود می گی من به شما گفتم ندید بدید….حاجی بچه خواجه نصیری؟ توام برق خووندی؟

 146. امین says:

  نه نیستم برق هم نخوندم .من سالم جان جون خیلی ها رو از مرگ نجات دادم تا حالا از هیچ کدوم هزینه نگرفتم اینا شعار مهربانی نیست تمام کسایی که اطرافمن تو گروه همین طور هستن این یعنی عشق به مردم

  • سالم و سرحال says:

   [quote name=”امین”]نه نیستم برق هم نخوندم .من سالم جان جون خیلی ها رو از مرگ نجات دادم تا حالا از هیچ کدوم هزینه نگرفتم اینا شعار مهربانی نیست تمام کسایی که اطرافمن تو گروه همین طور هستن این یعنی عشق به مردم[/quote]
   حاجی گفتی برین تحقیق کنین مام رفتیم. ماشالله آدم نمی دونه رو کدوم حرف تو باید حساب کنه. شما اسم خانتو می گی، می گی من همکار فلان شهیدم. مخترع فلان پمادم بعد که آدم می پرسه فامیلیت چیه بهت بر می خوره؟ عجیبه ها؟

 147. اشک مهتاب says:

  سرحال جان من قصد توهین نداشتم فقط با خوندنcmتون این حس بهم دست داد…یه جای حرفاتون از رو راستی گفته بودید من تو زندگیم سعی کردم رو راست باشم وهمچنین رک اما فهمیدم که طرف مقابل باید ظرفیت داشته باشه دوستم از خودم رک تره اما واقعا به چشم خودم دیدم بعضیا ظرفیت اونو ندارن اما با این حال چون میدونم رو راستی بهترین کاره تا اینکه ادم مث ترسوها خودشو پشت نقاب یابه قول شما ماسک نگه داره سعی کردم اونطورباشم

 148. سالم و سرحال says:

  اشک مهتاب جان شما انسان فهمیده ای هستی و منن از خووندن متن هاتون وافعا لذت می برم. همه ماها توی یه برهه هایی از صداقت سر خورده می شیم. منم نمی گم آدم دروغ بگه ولی شاید گاهی لازم نباشه آدم همه حقیقت رو به روی آدمها بزنه. من از شما ناراحت نشدم. لطفا بازم از اون متنهای دلنشینت بزار.

 149. امین says:

  من یه دسیسه ای می بینم اینجا.
  این ایدا خیلی مشکوکه. حرفاش بنظر من واقعی نمیاد. شاید علاوه بر بیماری روحی که داره و می خواد خودنمایی کنه یک مریضی جسمی هم داره. شایدم بعد ها می خواد بیاد بگه منم مریضم یه مریض لاعلاج واسه همین از همه متنفرم.
  از ما گفتن، آیدا زیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی مشکوکه.
  امین جان تو هم زیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی خوبی
  به نظر شما بچه ها این متن ایراد داره یا نه

  • سالم و سرحال says:

   [quote name=”امین”]من یه دسیسه ای می بینم اینجا.
   این ایدا خیلی مشکوکه. حرفاش بنظر من واقعی نمیاد. شاید علاوه بر بیماری روحی که داره و می خواد خودنمایی کنه یک مریضی جسمی هم داره. شایدم بعد ها می خواد بیاد بگه منم مریضم یه مریض لاعلاج واسه همین از همه متنفرم.
   از ما گفتن، آیدا زیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی مشکوکه.
   امین جان تو هم زیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی خوبی
   به نظر شما بچه ها این متن ایراد داره یا نه[/quote]
   نه امین آقا نداره.چون من هنوزم می گم آیدا بیماره. آدمی که بیاد بیخود و بی جهت فحش بده اختلال روانی داره و یا می خواد جلب توجه کنه. من نم دونم شما چرا طرف آیدا رو می گیری؟ در مورد اون سعه صدر به خرج می دی راجع به من کم تحمل می شی؟ قضیه چیه؟

   • امین says:

    من با آیدا خانوم کاری ندارم سر متن تون گفتین من یه دسیسه ای میبینم اینجا بعد پایین نوشتی امین تو هم زیادی خوبی بعد پایین تر میگی دورویی بدتره اینا بد نیستند؟من دیگه نمیخام راجب این موضوع حرفی بزنم

 150. سالم و سرحال says:

  [quote name=”Nilo0far”]یکی کوتاه بیاد من گناه دارم دعوا دوست ندارم… :(((((((((((((((([/quote]بازم چشم بخاطر شما. ولی نیلوفر جون آقا امیت می گه من بهش توهین کردم در حالیکه نکردم. خداییش تو که انقدر صلح طلبی برو ببین من یه کلمه بی احترامی کردم به امین؟

 151. اشک مهتاب says:

  اقا امین میتونم بپرسم شغل انسان دوستانتون چیه؟؟؟البته اگه دوست دارین بگید
  نیلوفرجوون از صمیم قلب ارزو میکنم که رشته ی ذلخواهتو بیاری واقعا واست ارزو میکنم
  اقا امین شما که همه جا همه را بخشیدی بدیهای خیلیا را ندیده گرفتی وخوبیهای خیلیارا بزرگتر از اونچه که هست نشون دادی الانم که سرحال میگه اصلا قصدتوهین نداشتم پس کوتاه بیاین

 152. امین says:

  باشه منم کوتاه میام؛بوس سرحال!!!!!!!!!

 153. سالم و سرحال says:

  [quote name=”Nilo0far”]امین جان عزیزم این بار هم بیخیال شو و مهربون باش.
  سالم جون فقط چون آیذا اینطوری گفته ناراحت شده و از حرف تو نسبت به اون ناراحت شده..[/quote]
  چه جالب امین با من بد شده چون من به کسی که داره بهش فحاشی می کنه بد گفتم؟ خنده داره واقعا.

 154. سالم و سرحال says:

  1- امین آقا که ادعا می کنه من توهین کردم مصداق توهین منو بگه.
  2- ایشون می گه من تو گروه شهید رضایی نژادم. بنده می پرسم شما هم برق می خوونی؟ بهش بر می خوره می گه نخیر من برق نمی خوونم من جون خیلیا رو نجات دادم . خب برادر من اون شهید برق می خووندن.اینم توهینه به شما؟
  3- من از آقا امین دلگیرم ولی بخاطر بقیه دوستان دیگه بحثو ادامه نمی دم.
  4- بچه ها این مطلب بهترین روز زندگی من خیلی باحاله. البته نیلوفر تو که خووندی:) خوراک اشک مهتاب هم هست یه جورایی. فکر کنم خوش بیاد.

 155. اشک مهتاب says:

  امین جان شاید سرحال اگه از الفاظ دیگه استفاده میکرد شماناراحت نمیشدید اما مهم منظور گویندس که سرحال گفتند توهین نکردم یادتونه وقتی با اقای مرادی سر توهین به دکتر شریعتی بحث کردم چی گفتید الانم موقع عمل به همون حرفاست لا اقل بخاطر گل روی نیلوفرجووون کوتاه بیا بعدم سرحال داره میگه کدوم ادمی باروح سالم میادارزوی مرگ یه ادمی مث شما که اینقدر خوبید رابکنه
  نیلوفرجون شما بگو چرا امین وسرحال سر حرفای ایدا بحث کنند

 156. اشک مهتاب says:

  به افتخارش دس س س س س ت
  خب حالا میمونه شیرینی اشتی کنون

 157. سالم و سرحال says:

  نیلوفر، اشک مهتاب شماها از این دخترایی هستین که تو خانواده همه بخاطرتون با هم خوبن آره؟ از اون دختر باباییا:)
  نیلوفر خوشت نیومد از اون بهترین روز زندگی من؟ باحال بود بنظرم. من الان می خوام برم اونجا میشه خواهش کنم شما هم بیاین اونجا بچه ها؟ می خوام با دقت بخوونم. شما اینجایین دل منم پیش شماهاست:)

 158. شیوا says:

  اشک مهتاب ممنون از اینکه cm مو رو خوندی راستی شعرت عین حقیقت بود.

 159. اشک مهتاب says:

  نیلوفرجون نتیجه انتخاب رشتت چی شد ؟؟؟منوبیخبر نذار

 160. امین says:

  نیلوفر جون من دیشب به قولم عمل کردم به سما و مامانمم گفتم واست دعا کنن به امید خدا قبولی.منتظر خبر خوش قبولیت هستم ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 161. امین says:

  خیلی خوشحال شدم ممنون شیرینی یادت نره.راستی حالت خوبه؟ درد نداری؟

 162. sepideh says:

  نیلوفر جان امیدوارم قبول بشی اما اگر قبول شدی دیگه لادیز نمیایی که:(
  دلمون تنگ میشه که

 163. sepideh says:

  آخی امیدوارم که قبول بشی اما افسرده شدی بیا همینجا اینقدر بچه ها باحالن و مطالبشون جذابه که حالت جا میاد

 164. hananeh says:

  چه جمع دوستانه ای. خوشحالم که با این سایت و این بچه ها آشنا شدم

 165. اشک مهتاب says:

  سلام هانیه جون به جمع ما خوش اومدی بله قبلا جو دوستانه بود اما یه سری ادم که اینجا را با چاله میدون اشتباه گرفتن سعی در بر هم زدن این جو دارن

 166. کیانا says:

  سلااااااااام بچه ها …ببخشید چندوقت نبودم دلم خیلی خیلی خیلی واستون تنگ شده بود مخصوصا واسه امین داداش گلم

 167. ghazal says:

  slm b hame dustaye khubam tu ladieez. niloo joon khosh hal shodam k ghabul shodi.manam dandan pezeshki ghabul shodam vaaay kheyli khosh hal shodam

 168. asal says:

  behet tabrik migam nilufar jun va vurudeto be jame ma yani mohande30 pezeshki tabrik migam akhe manam reshtam mohande30 pezeshkiye khoshhal misham shakh30 me3 u hamreshtam bashe.

 169. shayan sho0lo0gh says:

  rahhaeie kho0bie ama kho0b pas ma mardha chii???ma del nadarim!!!

 170. s says:

  man mojaradam 2sale ashegam esmesh shahine alan bam gahre tag30re khodam bud man bade 2 sal besh durug goftam dalile dorugam in bud k kheyli bem shak dare hamishe ham mige a dus dashtaname k mishakam dorugam in bud k rafte budam khune amu besh goftam khune khodemunam man joz un ke30 o nadaram fagato fagat uno dusdaram maman babaye khubi ham nadaram shayad bavaretun nashe vali babam har ruz kotakam mizane tagriban 3 hafte pish amal shodam maman babam hata 1 dune azizam ya 2khtaram nagoftan
  man teshne mohabatam valiiiiiiii….
  baram 2a konin shahin bara ashti kardanemun shartaye sakht gozashte .

 171. ALALEH says:

  Are dostane golam vaghean doooooset daram khaili zibast va say konid hatman dar zendegi moteaheli estefade koned en jomle ham ro khanomha va ham aghayan asar dare pas khanomha yadeton nare maghror nashed va hamishe montazer bemoned shohareton aval en jomle ro bege 1bar ham shoma pesh ghadam shid

 172. sahar says:

  (s)aziz vasat doa mikonam zoodtar moshkeleh hal she to ro khoda ziad ghose nakhor khodaii nakarde mariz mishi golam ishala hame chiz zoode zood dorost mishe faghat b khoda tavakol kon golam

 173. behzad says:

  سلام خیلی اتفاقی وارد این سایت شدم.سایت خیلی باحالیه!!!
  من هنوز مجردم بعد از مدتی ها آشنایی با یک دختر ازش تقاضای ازدواج کردم اونم جواب داد ولی تو این تابستون ازش خواستم که چادر بپوشه قبول نکرد خواهش کردم بازم قبول نکرد بهش گفتم با من اینجوری نکن ولی راه نیومد…..حالا هم نوبته منه…یه مدته بهش کم اس دادم اونم برای اینکه نشون بده کم نمیاره حتی بعضی وقتها اس های منو جواب نمیده میاره فردایی پس فردایی….. از سایتتون خوشم اومده بازم بهتون سر می زنم

 174. sahar says:

  akhe chador ke zoori nemishe agha behzad!shayad doost nadare bepoosh nabayad zoor begin be oon khanoom

 175. اشک مهتاب says:

  مسلمه اقابهزاد به زور نمیپوشه هرچند که عاشقتون باشه شما باید چادر رابهش معرفی کنی ازطریق مختلف دراینکارباید از یه مشاور کمک بگیری اون راههای مناسب پیش روت میذاره بالجبازی کار حل نمیشه شما باید اروم اروم پیش بری من دوست صمیمی خودم اخر خفن بود مانتوش پیراهن بود اما یکی از دوستانم باصبروحوصله اونومتحول کرد الان باید ببینیش زمین تا اسمون باتیپ قبلیش فرق داره ایشون همیشه به من میگه صبرxباعث این تغییر شد
  اگه به نظرت چادر خوبه پس این عقیده رابه اونم منتقل کن اما جوری که خودش بپذیره وازشما مشتاقتربشه واسه اینکار
  موفق باشید

 176. رهی به Nilo0far says:

  “نیلوفر”جان چی قبول شدی دولتی؟؟

 177. nahal says:

  be nazare man age kasi vaghan yekiyo dus dashte bashe b hame harfa tarafesh gush mide.bf am az manam khast chador saram konam va saram kardam chon vaghan dusesh daramo mikhaym ishala namzad konim ba ink aslan az chador khosham nemiyomad saram kardam bade 1mah goft dg saret nakon. goft mikhastam bebinam harfam vasat arzesh dasht ya na

 178. sahar says:

  ishala khoshbakht shin nahal jan tabrik migam

 179. Antiamin says:

  کیانا فک کنم امین یه گوشه کناری مرده خوب شد که رفت خودم داداشتم بیا آغوش داداشت!(نیش خند)

 180. nahal says:

  IN MATLAB VASE MASOOLINE SAYT NEVESHTE MISHE,LOTFAN VA HATMAN BEKHOONAN.salam,man ozve jadide ladiz hastamkhastam az shoma khahesh konam ye kami bishtar dar morede in chiza va kollan chizayi ke be zendegie zanashooyi marboote baramoon begin,haghighatesh man yekam dar rabeteye zanashooyi ba hamsaram dochar moshkelam,va fekr mikonam moshkel be khatere nabalad boodane mane.age az hamin matlaba dar morede agha benevisin manoon misham.ta jayi ke baratoon maghdoore..

 181. کیانا says:

  در مورد امین درست صحبت کن …
  اگه با امین لج نبودی و 1اسم درست حسابس داشتی نه antiamin حتما پیشنهادتو قبول میکردم !

 182. amin says:

  ممنون کیانای عزیزم

 183. amin says:

  آبی تر از آنم كه بيرنگ بميرم

  از شيشه نبودم كه با سنگ بميرم

  من آمده بودم كه تا مرز رسيدن

  همراه تو فرسنگ به فرسنگ بميرم

  تقصير كسی نيست كه اينگونه غريبم

  شايد كه خدا خواست كه دلتنگ بميرم…

 184. رهی says:

  سلام “امین”عزیز
  خوبی؟
  نبودی یه چند وقتی؟؟؟دلمون برات تنگ شده بود عزیز جان

 185. amin says:

  سلام عزیزم بودنم خیلی همه رو آزار میداد الانم دلم واستون تنگ شد و دلم گرفت گفتم بیام یه سری بهتون بزنم رهی جان دل به دل سوراخه عزیزم!!!!!!!!!!

 186. رهی says:

  در راه رسیدن به تو گیرم که بمیرم
  اصلا به تو افتاده مسیرم که بمیرم
  یک قطره ی آبم که در اندیشه ی دریا
  افتادم و باید بپذیرم که بمیرم…

 187. amin says:

  معلومه که رهی جون اهل شعرای دلتنگی هستی مث من البته من مث تو!!!!!!!!!

 188. رهی says:

  آقا به حرفای بقیه چیکار داری
  این سایت کلی جا داره
  یه گوششم ما میمونیم

 189. رهی says:

  آره “امین”عزیز
  جز یه دله تنگ، دنیا چیزه با ارزش دیگه ای به ما نداد
  یاد یه شعر “سایه” افتادم
  بچه های دیگه یکم از گذاشتن شعرای طولانی خوششون نمیاد
  الان بهترین وقته
  چون خودت و خودم و اشک مهتاب فقط هستیم

 190. amin says:

  پناه بر خودش که دنیاش معلوم نیست واسه کی آخرش میچرخه امروز روز مال تو هستش ولی فردا معلوم نیست چیکاره ای قربون این خدا بشم که مارو حسابی فیلم کرده!!!!!!(نیش خند)

 191. رهی says:

  میذارم تومطلب من یک ربع قرنی ام
  که به شعرت بیاد

 192. amin says:

  منکه از دست اشک مهتاب دلگیرم ولی باشه بگو و الانم تنهام میچسبه سر تا پا گوشم

 193. رهی says:

  من و تو قصه ی یک کهنه کتابیم، مگه نه؟
  یه حبابیم، یه حباب بی ثباتیم، مگه نه؟

  همش یه قصه و افسانه ست “امین”عزیز
  امشب همینجوری داری منو یاد شعرای مختلف میندازیا
  من فردا اگه دیر برم سرکار مقصر تویی
  حالا از من گفتن بود(چشمک)

 194. رهی says:

  باز شب آمد و شد اول بیداری ها
  من و سودای دل و فکر گرفتاری ها
  شب خیالات و همه روز تکاپوی حیات
  خسته شد جان و تنم زین همه تکراری ها
  در میان دو عدم، این دو قدم راه چه بود؟
  که کشیدیم در این مرحله بس خواری ها
  نوجوانی به هوس رفت و از آن برجا ماند
  تنگی سینه و بی خوابی و بیماری ها
  سرگذشتی گنه آلود و حیاتی مغشوش
  خاطراتی سیه از ضبط خطاکاری ها
  کور سوئی نزد آخر به حیات ابدی
  شمع جانم که فدا شد به وفاداری ها…
  “باستانی پاریزی”

 195. رهی says:

  راستی “امین” عزیز، اگه دوست داشتی این ایمیل منو یادداشت کن تا اگه یه روزی این مکان هم نبود، ما از حال هم بیخبر نمونیم
  rahimoayeri@ymail.com

 196. اشک مهتاب says:

  سلام اقا امین من تا جایی که درخاطرم هست نه به شما توهینی کردم نه جسارت فقط وفقط وقتی دیدم که شما دارید با افرادی بحث میکنید که زدن تو جاده ی بی منطقی ودارن جو را خراب میکنند گفتم بی خیالشون بشید فکر نمیکنم اگربه کسی این حرف را میزدم ناراحت میشد وجالبتر اینجاست که اون دوتا اقا وایدا وچند نفر دیگه اینقدر نسبت به شما توهین وبی ادبی کردن اما خیلی راحت گذشتید اونوقت من که به نفع شما صحبت میکنم باید شاهد چنین برخوردی باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  (اخم تاسرحد گره خوردن ابرو)

 197. اشک مهتاب says:

  اقا رهی مثل همیشه انتخاب خوبی داشتید هر دوتاش خیلی زیبا بودانگار با ادم حرف میزد

 198. آندريا says:

  اه امين جان نرو خواهشا . من اصلا نمي فهمم مشكلات از كجا شروع شد . ولي خواهشا بيخيال باشين من نميدونم كي كيو مجبور كرده چيزي رو كه دوست نداره بخونه يا تو صفحه اي بره كه آدمايي كه دوست نداره توشن . فقط يه چيز يادمون نره خانوما و اقايون اينجا هيشكي هيشكي رو نميبينه درست نمي دونيم پشت اين صفحه ها چه خبره درست ولي يادمون نره جايي كه فقط نوشته ها حرف ميزنن ميشه ادم دلشو لاي اون نوشته ها نشون بده ميتونه پاكي وجودي رو كه فقط تو خلوته بروز بده. ميتونه خيلي چيزا رو درك كنه . مطمئنين حرفايي رو كه ميتونين اينجا بگين ميتونين تو جمعي بگين كه شما رو ميشناسه چه بهتره حقانيت انسان بودنمون رو نشون بديم يادتون باشه بيشتره حرفاي قشنگو مي خونيم نمي شنويم.

  • amin says:

   اشک مهتاب گذشت راجب آدما فرق میکنه من با شما بد برخورد نکردم
   من دلیل خودم رو دارم که از شما دلگیر شدم
   آندریا ممنونم از لطفت باشه سعی خودم رو میکنم که باشم ومفید باشم

 199. خوزستانیه باغیرتf says:

  این مطلب رو فقط دخترها بخونند!حالشوببرید……………………
  من به صورت اتفاقی واردشدم من یه دخترمجردم اماازهمه ی زن هاودخترها به جزحضرت فاطمه الزهرا(س)بدم میادومتنفرم وبانظرآقاسام موافقم من همیشه فکرمیکنم که زن هاهستندکه درحق مردها خیانت میکنندواگرزن هاخودشان رابه قولاعروسکی نشون ندن حتما دیگه هیچ فسادی درمیان جامعه دیده نمیشه واقادرسته که میگن زنها دم شیطون روازپشت می بندن فکرنکنیدمن دوستی به نام دختردارم خیرمن همیشه مثل یه پسرفقط وفقط بادایی هام وعموهام وبابام وداداشم جورهستم یه دختربایدشرف وغیرت داشته باشه وازناموس یه چیزهایی سرش بشه من 31شهریورمیرم توی 18 سالگی و18سال ازعمرم میگذره وتاحالابه یه یه زن غیرازمادرم اعتمادنکردم …..این مطلب روفقط دختهابخونند حالشوببرند………………….پسرهاهم بخونندتابه زن ها اعتمادنکنن………

  • الهه ی ناز ! says:

   منم یه خوزستانی ام.ولی واقعا ازحرفتون بدم اومد.شما یه خوزستانی بی غیرتید.چطورمیتونید همچین حرفی بزنید؟چه دختر و چه پسرخوب وبد دارن.اینجا نه میخوام به اقا پسرای گل نه به دخترخانمای باوفا بی احترامی کنم.ولی همه مثل هم نیستن.خوبه خودتونم دخترید که انقدر از دخترا بد میگید.این مطلبی که عرض کردید شامل خودتونم میشه.

 200. خوزستانیه باغیرتf says:

  این مطلب روفقط پسرهابخونند به نفعشونه خیلی زیاد………..
  به نظرمن اگه یه روزی یه پسرخواست ازدواج کنه نباید زنشوخودش انتخاب کنه بلکه بایدمادرش انتخاب کنه البته نظرپسرمورداحترامه اما به علت جوانی وخامی ممکنه بامشکلاتی روبه روبشه که تواین دوره زمونه زن های خیلی کمی پیدامیشن که وفادارن ودرحق شوهرشون خیانت نمیکنن من این مطالب روازخودم درنمیارم بلکه براساس واقعیت عینی بازگومیکنم من به عنوان یه آجی کوچکترخوزستانی که ازبحث ناموس .شرف .غیرت .مردانگی وشجاعت پره وهمشون رودرک میکنه که اگه زن یاخواهر یه آدم بخوادخیانت بکنه یانه بهش دروغ بگه چقدراون لحظه برای اون آدم سخته فکرمیکنیداون آدم میتونه سرکوچه محلشون سرشوبالابگیره ومثل یه مرد بادوستاش سلام علیک کنه نه متاسفانه دختروزن های امروزی هرگززحمت هاومحبتهایی که شوهرانشان وبرادرانشان درحقشان میکنند رادرک نکرده وهرگز نمیکنند…این مطلب رودخترها هم بخونن بدنیست اصلاح بشن….راستی من عرب زبانم ….

 201. آندريا says:

  من ادمي نيستم كه دورو برم خلوت باشه . يعني خودمم دوست ندارم دورو برم خلوت باشه و خودم شلوغش ميكنم . ولي بازم احساس تنهايي ميكنم چون تو جمع دوستان بايد يه چيزايي رو رعايت كنيم در مورد خيلي چيزا نميشه حرف زد نميشه خيلي جاها خيلي از احساساتو بروز داد اما اينجا احساس ميكنم مثل يه پرنده آزادم و وي تونم در مورد احساساتم حرف بزنم اينجا ميشه در مورد روياها هم حرف زد خواهشا بيايم زندگي رو درك كنيم نه با تنفر خودمون رو بكشيم پرواز كنيم و اوج بگيريم زيبايي ها رو ببينيم و براي هم بگيم . همديگر همونطور كه خودمونو درك مي كنيم درك كنيم خودمونو تو موقعيت ها ي هم ببينيم ما انسانيم و انسان آفريده شديم كه درك كنيم الان مي فهمم خوبي آلزايمر چيه . آلزايمري ها هر چيزي رو كه ميبينن درك ميكنن چون لحظه ي ديگه اي وجود نداره . خدايا ممنونم كه من آدمم ممنونم كه بهم اين فرصتو دادي وواقعا ممنونم .

 202. خوزستانیه باغیرتf says:

  این یه نصیحت نیست فقط میخوام بهتون بگم که اگه پسری باهیچ دختری دوست نشوواگه دختری به هیچ پسری دل نبنداشتباه نکنیدمنظورم ازروی سرگرمی وشهوت وفراموش نکنید هیچیی غیرازعشق به خداواهل بیت وخانواده پایدارنیست . من خوزستانی ام وعرب زبانم وتاحالابه هیچ پسری نگاه نکردم درهمه جاسربه زیربودم فکرنکنیدخجالتی ام نه منظورم نگاه نکردن به نامحرمه یه روزمدیر مدرسه ام من روتوی خیابون می بینه ومیگهfتوچرااین همه سرت پایینه سرتوبگیربالابعدمن درجواب گفتم خانم جان من ازهمون بچه گی ام دوست نداشتم چشمای نامحرم توچشام بیافته
  درادامه گفت پس چراوقتی باناظم مدرسه که مثل پدرت می مونه حرفاتوسریع وتندمیزنی درجواب گفتم خانم من فقط با بابام داداشم دایی هام وعموهام میتونم آهسته وملایم حرف بزنم من باخودم عهدبستم که هیچ وقت بانامحرمی رابطه نداشته باشم اگه این دنیانشدتوی دنیای آخرت بایکی ازدواج کنم که هم خودم پاک باشم هم طرف مقابلم من تواین دنیابیشتردوست دارم شهیدبشم خدانگهداردوستای عزیزم امیدوارم هرچی که ازخدا بخواهید رو هم دراین دنیاوهم درآخرت نصیبتان کند(اللهم عجل لولیک الفرج)

 203. خوزستانیه باغیرتf says:

  عاشقتونم همه ی ماازیه خون ورگ هستیم وهمه ما معرفت سرمون میشه و وفاداریم ورفاقت رو دست کم نمیگیریم وناموس مردم رومثل خواهروبرادرمون میدونم وآنچه رابرای خودمیپسندیم برای دیگران هم میپسندیم ای کاش همه ی ماجز سربازهای آقاامام زمان(عج) باشیم بیایم هرشب باهم عهدببندیم برای سلامتی وظهورش دعاکنیم آقاامام زمان(عج)ماجووناروخیلی درک میکنه ودوست داره من نه تنها باقلبم بلکه باتمام وجودم مهربونیش ونورانیتش رواحساس کردم ودرک کردم یادش درقلب وروحم چه قدر آرامش دهنده است/یاحق.یاعلی(ع).یامحمد(ص).یاابوالفضل العباس(ع).یاامام حسین (ع).یافاطمه الزهرا(س).یامهدی ادرکنی(عج)

  • amin says:

   خوزستانی باغیرت واقعا بیشتر حرفات جالب بود و دلنشین معلومه درکت خوبه یه پیش نهاد واست دارم اونم اینه که طرف بعدی سکه رو هم فک کن و بنویس واسمون

 204. آندريا says:

  امين جان مهم اينه كه ما اينجا مثل برادمون دوست داريم پس خواهشا اگه قابل بدوني خواهراتو تنها نذار . اينطوري ما از تو دلگير ميشيم . راستي ديروز تولدم بود همه مونده بودن بعد بازيه استقلال و پرسپوليس اومدن فكر كنين تازه ساعت نه اومدن . منم كه سرما خورده بودم . تازه همه هم 25 يا عروسي گرفته بودن يا تولداي وسط هفته شونو گذاشتن واسه اخر هفته. فقط شانسو دارين ولي اينم بايد بگم از هر سال بيشتر خوش گذشت. راستي خانوم مهندس خانوم دكتر خيلي خيلي تبريك عرض مي كنم .راستي امين جان سها جان خوبه؟ خودت بهتر شدي؟ملت يه چيز ديگه هم مي خوام بگم ولي اول بايد همتون نظر بدين من چند ساله شدم ؟ خواهشا بگين خيلي دوست دارم بدونم نظرتون چيه و من چند ساله و بعد اون خبرو ميدم چون اون خبره مربوطه و لو ميده . فقط بگينا بي اهميت ازش رد نشين خواهشا.

 205. اشک مهتاب says:

  منم نگفتم برخورد بدی داشتید اما غیر قابل پیش بینی بود شما گفتید دلیل داشتم میتونم بپرسم دلیلتون چیه

 206. amin says:

  مهم نیست دوس ندارم راجبش بحث کنیم

 207. اشک مهتاب says:

  اگر طرفداری کردن از شما وتلاشم برای اروم نگه داشتن جو باعث شد تا ناراحت بشید عذر میخوام اما…..

 208. آندريا says:

  امين جان من جسارت نكردم شما كه خوب هستي منظورم اونايي كه دارن با كينه حرف ميزنن . مطمئن باشيد بيرون اينجا خيلي راحتر هم ميشه دعوا كرد و دلا رو شكوند ولي ما اينجا اومديم چون ميتونيم بي حد و مرض وبي هيچ قيد و بندي با هم حرف بزنيم . پس بيايم سعي كنيم از اين فرصت درست استفاده كنيم . واقعا انتي ويروس ايدا و تي تي ارزش داره اينقدر از هم متنفر بشيم ؟ ايدا جان هر كسي تو يه دوره اي از زندگي از يه سري افراد متنفر ميشه ، اين طبيعيه ولي چه خوبي كه اينطور فكر مي كردي اگه خودت يه پسر بودي دوست داشتي در مورد كل پسرا يه جور قضاوت بشه ؟ يا دوست داري يكي در مورد دخترا يه همچنين چيزي بگه ؟ امين جان ممنون . نمي خواي حدس بزني چند ساله شدم ؟ خيلي دوست دارم بدونم چند نفر درست ميگن.راستي امين جان يكي از از آرزو هاي تولدم خوب شدن شما بود.در ضمن تو كه انقدر براي ما خدمت كردي يادت باشه اگه بخواي واسه درمانت جا بزني همش حدر ميره چون يادت نره بايد استوار باشي و اميدوار كه انشا الله دوباره بتوني چيزايي بهتري كشف كني.نمي دونم چرا حس مي كنم نا اميد شدي.خواهشا اميدتو از دست نده خدا هميشه هست وميبينه وبه ما عشق ميورزه.

  • amin says:

   مرسی عزیزم ممنونم از محبتت طول درمانم داره خیلی خوب پیش میره البته من زیر نظر طب سنتی دارم درمان میشم که اگه درمان شدم یه تجربه خوب میشه واسه اطرافیان باشه عزیزم رو چشام خواهر خوبم.18 ساله شدی درسته؟

 209. آندريا says:

  واي خيلي خوشحالم كه خوب پيش ميره . طب سنتي يعني همون سوزنا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخ دوستم مي گفت خيلي درد داره . راست مي گفت ؟؟؟ اه چرا هيشكي نظر نميده منو بگو گفتم تا 30 سالم سنمو مي كشونيد . يه كم ديگه ميمونم شايد بازم نظر داديد . امين جان داداشي فردا مي گم درست گفتي يا نه اشك مهتاب ميگفت بين 16 تا 22. منو بگو فكر كردم بچه ها اينجان اينا كجا رفتن باز ؟؟؟؟؟؟؟نيلو جان كيانا ملت نظر بدين ديگه دلمو نشكونين .راستي اشكالي نداره داداش نداشته ي منم باشي امين جان ؟؟؟؟؟؟؟؟و كيانا جون و نيلو جون و اشك مهتاب عزيز شما چي اشكالي نداره خواهراي نداشته ي من باشين ؟؟؟؟؟؟؟ ببخشيدا انقدر پررو ام ، بسوزه پدر تنهايي . راستي نيلو جان دولتي رو چي كار كردي؟؟؟؟

  • amin says:

   ممنونم عزیزم.طب سنتی طب گیاهی و زالو درمانیه. من خودم کامل بلدم اگه دوس داشتین واستون بگم.باعث افتخارمه خواهری مث شما داشته باشم.معذرت اگه دیر جوابت رو میدم خواهرم چون کارم از صب شروع میشه تمام شدنش با خداست.راستی راجب طب سوزنی هم میدونم اگه دوس داشتید که واستون بگم

 210. اشک مهتاب says:

  اندریا جان سلام
  نه عزیزم این که پر روگی نیست من متاسفانه یا خوشبختانه خواهر ندارم اما دوتا داداش ناز دارم یکیشون مخ ریاضی وکامپیوتره اون یکی اخر فلسفس ما موندیم این وسط تعادل برقرار کنیم اخه اون یکی اخر مدرنیتس اون یکی اخر سنت گراییه خلاصه یکم اینو میکشونیم اینور یکم اونو میکشونیم اینطرف بقول یه اصطلاح فیزیکی میخوایم تعادل دمایی برقرار کنیم ……اما میمونه خواهرکه خوشحالم از دعوتت وبا روی باز میپذیرم

 211. اشک مهتاب says:

  اندریا جان حرف تنهاییوزدی من اگر بخوام با یکی جور شم خونگرمم اما یکی از دبیرهای دوران دبیرستانم تودفترم تنهاییمو یاداورشدهنوز جملش یادمه
  ((نمیخواهم در واپسین روزهای دیدارمان چیزی بنویسم که به قلب مهربانت صدمه ای بزند**نمیخواهم حلقه های اشک پنهانت را در خلوت اساطیری رویاهایت ببینم** نمیخواهم تو را تنها ببینم اگرچه می اندیشم تو در میان جمع هم تنهایی……..بوووووووق))
  یادش بخیر همینکه رسیدم ایستگاه باهیجان دفترو باز کردم تا بخونم اما به این قسمت که رسیدم دیگه نتونستم بخونم اخه شوکه شدم انگار یه چیزمهمو یادم انداخت اما بازور یکم دیگشو خوندم حقایق تلخیو گفته بود تا دم خونه اشک میریختم اصلا هم نگاههای متعجب مردم برام مهم نبود اون لحظه اصلا روی زمین نبودم از اون روز به بعد دیوار بین ما شکسته شد ………..قرار بود مثلا کمکم کنه نوشته هام بهتر شه با اینکه رشته ی درسیش یه چیز دیگه بود اما شعرم میگفت

  یادش بخیر((ببخشید خیلی خیلی عذر میخوام که کامنتم ربطی به مطالب پیج نداره یه دفه پیش اومد))

 212. آندريا says:

  مرسي عزيزم خيلي خوشحالم كه خواهر شاعري مثل تو دارم . منم داستان مينويسم البته بيشتر كوتاه . ولي به پاي تو نميرسه گلم . چه جالب من هميشه از اينكه خواهر وبرادر نداشتم غر ميزدم ولي الان كه شماها هستين خيلي خوشحالم اميدوارم خواهر خوبي باشم و نا اميدتون نكنم .

 213. اشک مهتاب says:

  بازم سلام روخطی؟؟؟خواهرجان خیلی دوست دارم شعر بگم اما واقعا نیاز به اموزش داره انشا… در اینده پیگیرش میشم من فقط متن مینویسم

 214. آندريا says:

  سلام اره هستم . انشا ال….. كتاب شعرتو مي خونيم . متناتم خيلي قشنگه خواهر . به قول بابام فقط بنويس و به قول استادم كه وقتي مي خواست كتابش رو برام امضا كنه نوشت تقديم به تو تا بخواني و بنويسي. نگران نباش زياد دور نيست علاقه مي خواد كه تو داري . ذوق هم كه بيداد مي كند . راستي يادم رفت بهت بگم بزرگترين كادوي تولدم پيدا كردن برادر و خواهري بود كه هرگز نداشته . در ضمن برادراي تو چقدر عجيب و با نمكن. و اينكه سايت 98ia هم متنهاي كوتاه قشنگي بچه ها مينويسن ولي اسم من اونجا اسپازياست.راستي گفتم تو عالم خواهري اسمم بگم اسم واقعي من مانداناست ولي گفتم شايد بازم به اين اسم باشن براي همين آندريا رو انتخاب كردم كه فهميدم درست حدس زدم .

 215. اشک مهتاب says:

  قضیه ی بهترین کادوی تولدت خیلی جالب بود
  اگر سن داداشمم بگم شاید تعجب کنی اون عشق ریاضیه 14سالشه اما داره ریاضی دبیرستانم کار میکنه المپیاد ریاضی هم رتبش2000شد رتبه ی خوبی نیست اما اون خود خوان تونست این رتبه را کسب کنه ازمون تیزهوشانش هم خوب شد خلاصه براش ارزوی موفقیت میکنم راستی فکر کنم دانشجو هستی پس 18سال به بالایی هرچند16سال هم حدس درستی نبود خیلی دلم میخواست ادرس ایمیلمو بهت بدم تا بیشتر در ارتباط باشیم اما اینجا نمیشه

 216. آندريا says:

  راستشو بخواي بايد يه مدتي واسه ايميل صبر كني چون من يادم رفته چطور ايميل بدم .ميدونم خيلي خنده داره ولي من طي مدتي كه كامم خراب بود يه سري چيزا در مورد اينترنت يادم رفت . جون قبل اونم زياد اينترنت نمي رفتم شايد حدود دو هفته يك بار . و چون استفاده ي خاصي نداشتم مامانمم شيرين يك سال تموم كاممو درست نكرد. ولي همين روزاست كه يكي از فاميلامون بياد دوباره يادم بده اون موقع در خدمتم عزيزم . http://www.mana_mini63@yahoo.com فكر نكني تقلب كردي 63 تاريخ تولدم نيست .راستي براي برادرتم آرزوي موفقيت ميكنم . تا فردا خدافظ خواهر عزيزم . فقط يه تقلب كوچولو اره درست حدس زدي 16 درست نيست فردا ميگم گر چه هيشكي نميگه.

 217. آندريا says:

  امين جان كاملا درست حدس زدي 18 سالمه . مستقيم زدي به هدف . اشك مهتاب جان بالا خره معلوم شد . خبر ديگه م هم اين بود كه دانشگاه تهران زمين شناسي كاربردي آزاد قبول شدم ولي دولتي رو حتي نگاه هم نكردم چون نمي خواستم امسال شركت كنم . مي خواستم خوب بخونم واسه سال ديگه.

 218. آندريا says:

  ممنونم داداش امين جون.باعث افتخاره برادري مثل توداشته باشم . بايد بگم هديه تولد تو هم مثل اشك مهتاب خيلي خيلي ارزشمندبودبرام.آره خيلي دوست دارم بدونم من ازاين جور طب هاي طبيعي خيلي خوشم مياد.به قول مامانم بي ضرره.ولي زالوهه بايدخيلي دردداشته باشه نه؟داداشي قول بده انشاال…خوب شدي ديگه با اين اشعه مشعه ها كاري نداشته باشي.برو سراغ طبيعي جات اتفاقاكلي سوالاي ديگه ي طبي دارم ولي نميدونم كدوماشوبپرسم.اگه ميشه يهتوي يه صفحه ي سبك بهم بگواين صفحه حجمش خيلي زياده.بهم بگوكدوم صفحه بيام.در مورددير كردتم ناراحت نباش بهتره بيشتربه درمانت تمركزكني اولويت اول خوب شدنته كه انشاال…حل ميشه.اونوقت 24ساعته آنلايني وجبران ميكني.راستي داداشي به نظرت كدوم اسم قشنگتره اسپازيا{ معشوقه ي يوناني كوروش} آندريا{ همسر داريوش دوم } ماندانا{مادر كوروش هخامنشي }.مديران سايت اگه ممكنه يه جايي رو بذارين كه فقط اسمامون اونجا باشه و باهم راحتترحرف بزنيم واسه موضوعات بحث هاي خارج ازمتنهاهم اسم بحثها رو بنويسد تابريم اونجااين طوري خيلي بهتر ميشه واگه ممكنه نظرهاي ارسال شدۀ هرروز رو تو يه صفحه بذاريد كه همه رو ببينيم .

 219. amin says:

  دل به دل راه داره خواهر من تو هم مث کیانا جان خواهرمی و باعث افتخارمه.زالو درمانی درد اولش مث آمپول زدنه ولی ادامش دردی نداره ولی اثرش معجزه میکنه،باشه عزیزم.هرچقدر دوس داری بپرس بلد بودم میگم نبودم میپرسم از همکارام بعد بت میگم.اسم اصلی خودت از همش قشنگ تره خودت باش آبجی خوبم

 220. amin says:

  بیا توو انجیر کپسول ویتامین

 221. ti ti says:

  ahhhhhhhhhhhhh to ke baz peydat shod amin doroghgo

 222. amin says:

  به شما چه ربطی داره؟در ضمن با ادب باش

 223. ti ti says:

  boro baba,vay ke ghadr khosh gozasht vaghti nabodi.1

 224. nanaz says:

  saaaalam khufin hamatun?man hamun s hasam cm gabli esmamo fagat s gozashtam vali in cm nanaz mizaram akhe shahin hamishe ya sani sedam mikard ya nanaz

 225. آیناز says:

  کسی از نیلوفر خبر نداره؟؟؟؟ دلم براش تنگ شده

 226. آندريا says:

  titi جان اگه امين ناراحتت ميكنه بهتره نظراش و حرفهاش رو نخوني به همين سادگي . ولي بي خودي خواهشا بهش توهين نكن مطئنا توهم از توهين خوشت نمي ياد . چرا شماها انقدر دنبال دعوا مي گردين من نمي فهمم مگه امين اصلا با شما حرف زد ؟؟؟ تو ص گاشيفته هم شماها بيشتر داشتين نظرتون رو به جنگ تبديل مي كردين تا يه نظر دوستانه . امين فقط نظرشو گفت هيچ اصراري در كار نبود . اگه نه ميتوني بعد رفتن امين جان هم بقيه نظراتو بخوني ببيني به چه داد و بيدادي تبديل شد . اينو از يه بي طرف در مورد كار گلشيفته بشنو . و لطفا كشش نده . ما كه امين و دوست داريم . اونم درست مثل تو حق اومدن به اينجا رو داره . خيلي هم خوب نظر ميده و حرف ميزنه . نبايد خواستار نابودي كسي كه نظرش درست مثل ما نيست باشيم كه . خسته نشدين از اين دعواها ؟؟؟؟

 227. amin says:

  آندریا به خدا من با کسی دعوا ندارم نمیدونم titiبا من جه مشکلی داره !!!

 228. اشک مهتاب says:

  اصلا قصد ندارم که جو ارومه اینجا را بهم بزنم از دعوا و بحثم متنفرم اما اندریا جان این رفتار اقا امین برام غیر قابل قبول بود وهمینطور ناراحت کننده اصلا انتظار نداشتم

 229. amin says:

  کدوم رفتار اشک مهتاب؟

 230. اشک مهتاب says:

  توی ص گلشیفته

 231. amin says:

  خوب از چیش دلخوری؟

 232. اشک مهتاب says:

  چون تا جایی که میدونم تقریبا یه جاهایی با عقایدتون موافق بودم مثل همون پیج مادر نشدن وهمینطور و رفتارم دوستانه بوده توی ص گلشیفته هم وقتی دیدم اونا منطقی نیستن بهتون گفتم ولشون کنید چون شما هرچی دلیل می اوردید اونا با تمسخر پاسخ میدادن بنظرم عاقلانه ترین کار این بود وگرنه میتونستم بیامو صریحا طرف عقایدتون را بیرم وهیزم بریزم تو اتیش دعوا اما اینکار بی فایده بود
  اما شما اون حرفا را بهم زدید خب البته حق دارم ناراحت بشم

 233. amin says:

  جدا من معذرت میخام اشک مهتاب الان متنتون رو مجدد خوندم اشتباه از من بود امید وارم عذر خاهی من رو پذیرا باشید

 234. آندريا says:

  اولا خواهشا برين يه جاي خلوت تر مثل همون ص اي كه داداش امين گفت كه منم بتونم بيام . ممنون
  دوما اشك مهتاب من از همون اول متوجه شدم كه سو تفاهم شده ولي چون حجم اون ص هم زياد بالا بود نمي تونستم بگم . و مطمئنم خواهر گلم انقدر خوب هست كه سو تفاهم داداشم روش تاثيري نداشته باشه.
  سوما تي تي من نظراتو تو جاي ديگه خوندم تو با همه خوبي عزيزم نمي فهمم چرا با داداش امين بدي ؟؟ خوب هر كسي عقايدي داره ديگه .!!!!!!!!
  چهارما داداش فكر كنم تي تي منطق و كمك رو با نصيحت و دخالت اشتباه گرفته كه به نظرم اينم سو تفاهمه . تي تي جان اگه ميبيني بابت بعضي چيزا امين جان توضيحاتي ميده ما خودمون ازش مي خوايم عزيزم. امين خيلي خوبه . پس خواهشا تجديد نظر كن در مورد امين .
  پنجما دس دس دس . آشتي كنونه همه جا شيرني خورونه همه جا.
  شيشما خواهشا اگه ميخواين چيزي بگين برين ص انجير كپسول ويتامين .

 235. اشک مهتاب says:

  خواهش میکنم اقا اسه منم عجیب بود
  اندریا جان خواهر عزیزم همیشه شادباشی

 236. اشک مهتاب says:

  معذرت میخوام مثل اینکه اشتباه تایپ کردم تصحیح میکنم ((خواهش میکنم اقا امین واسه منم عجیب بود))

 237. کیانا says:

  وااااااااااااااای داداشم سلام …خوبی ؟
  دلم واست یه ذره شده بود ببخشید نبودم اخه تازگیا خاله شدم سرگرمه اون دخمله ام !!
  تازه زن عمومم بالاخره اجازه داد دستگاه هارو قطع کنن شنبه تشییع جنازه بود

 238. amin says:

  سلام عزیز داداش تو خوب باشی منم خوبم قدم نو رسیده مبارک.
  میخای بت بگم رفتن توو کما راهبرگشتش چیه؟ البته این کار رو دکترا انجام نمیدن ولی اطبای سنتی انجام میدن که اطبای سنتی خیلی ها رو از کما برگردوندن.به قول آندریا ی عزیز بریم ص انجیر کپسول ویتامین.در ضمن دلم واست یه تیکه شده بود!

 239. ti ti says:

  andriya joon man ba amin sare golshife o0 nazaratesh hich kari nadaram va be nazaresham kamelan ehteram mizaram hala har chi ke hast.age cmharo kamel bekhoni mibini ke ma chand nafar bodim ke be ye harfe dige va mazloom namaei eteraz kardim na nazare amin.nazaresh be on vane ye ham vatan baraye man ghabele ehteram veli be sharti ke . . .q

 240. amin says:

  عجب پس دیگه هیچ خدا رحمتش کنه البته گناهش رو مسولینی هستش که زود تر طب اسلامی(سنتی) رو راه نمیندازند که طب ایران از همه جهان بزنه بالا تر از نظر طب، کیانا جان امروز نتیجه آزمایش رو گرفتم خطر کاملا رف شده واسم و این رو من مدیون طب اسلامی هستم والبته دعای شما.اگه میخاستم طبق اطبای کلاسیک عمل کنم باید سرم رو باید میزاشتم میمردم.

  • گمنام says:

   امین تو دروغگوترین آدمی هستی که تا حالا دیدم. طب اسلامی برای بیماری رذوحی که بهش دچاری هم علاجی داره؟ از خودت خجالت بکش. و همینطور از کسانی که واقعا با این مریضی دست به گریبان هستن و با قنداغ یکهو مشکلاتشون رفع نمی شه.

   • amin says:

    گمنام متاسفانه همین جهل که توو جامعه هستش باعث شده این علم که در اصل ماله ماهاس به فراموشی سپرده بشه الن بزرگ ترین موسسه زالو درمانی و حجامت مال آمریکا و روسیه هستش ولی این علم که ماله ماهاس رو اونها بردن و ما به علمی که از غرب وارد شده متکی هستیم در حالی که اونها طب اصیل ایرانی رو بردن و واسه خودشون استفاده میکنن ولی ما میگم نه نمیشه و نمیتونیم اونها میتونن ازتون خاهش میکنم بیایم تلاش کنیم و این جهل رو از بین ببریم.

    • گمنام says:

     ببین امین، تو هرچی می خوای بگی بگو، جهالت نیست که منو نسبت به تو مشکوک می کنه. بی اطلاعی تو از حرفایی که می زنی حالمو بهم می زنه.

 241. کیانا says:

  ااااااااااخ جووون پس خدارو شکر خوب شدی …!
  واااااای امین شاید باورت نشه چقدر دلم برات تنگ شده بود,داداشی دوست داااارم

  • amin says:

   سلام عزیز داداش نه کامل ولی خطر مرگ رفع شده باقیشم به امید خدا حل میشه.
   منم دلم خیلی واست تنگ شده بود خانوم دل به دل راه داره

 242. binam says:

  amin maskhare!!!!malume hamaro door az jouneshun kh.. farz kardia.. kodun bimari be in sorat darman mishe? mpojeze are ama darman na.. az poshte kooh ke naymadim azizam..yemogheha bacheha ye harfaie mizanan ..alan mibinam bikhod nemigan dorough migia…

 243. کیانا says:

  شاید بچه ها راست بگنا …منم شک کردم

 244. binam. says:

  ee akhe kiana khanum malume ke shak barangize.man koli az ashnaham ro ba in bimari az dast dadam.. yejuri amin barkhord mikone engar yedafe mojeze shode. daruye shimiyaye momkene ta modati jeloye bimari ro begire ama na ba tebe eslami ya sonati ya harchizi kamelan yedafe khub she… magar mojeze bashe….bekhoda yemogheha fekr mikonam amin aslan nemidune in bimari chi hast!!dorehaye darmanesh chejuri hast..moteasefan bara un va ma dustan ke be rahati va be sadegi goul mikhorim o delemun misooze

 245. amin says:

  binam jan man dar tajobam chera hame kasaii ke mokhalefe manan esmeshon ye neghabe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  goftam ke chon too jame e jahl elme gharb faragir shode shoma fek mikonid nemishe.kash ladieez ye fazaii faraham kone ke betonam asnadi ke ghaneeton kone noshon bedam.

 246. کیانا says:

  امین جوون بهت برنخوره ها اما ما کلا زود باوریم …
  همین زود باوری های خودم توی زندگیم کلی کار دستم داده ما میگیم اینم روش …!

 247. binam says:

  hala esme man arashe. to az koja maloom amin bashi??

 248. binam says:

  tu hamin internet ye search bezan,dar morede in bimari etelaat begir bad bia begu.. akhe khaayli door az aghl sohbat mikoni..

 249. amin says:

  چه دلیل واسه دروغ دارم. بچه ها به خدا من هیچ کدوم از حرفام دروغ نیست .بچه ها بخدا من خودم هم مخترع هستم به خدا آدمای زیادی رو از مرگ نجات دادم که فوق تخصص سوختگی در اصفهان جواب کرده .من اگه این حرفا رو میزنم و حقایق رو میگم به خاطر این که جلو کشته شدن آدمهای بیگناه گرفته بشه .چه سندی میخاید بگید من ارایه میدم

 250. کیانا says:

  نمیخواد خدا رو قسم بخوری …
  دیگه امین جان حنای تو پیش من یکی رنگی نداره

 251. nanaz says:

  mishe engad ba ham dg bad nabashin?man har ru miam vali mibinam davas age chizi begam misham nokhode harash rastiiiiiiiiiiiiiiiiiiii man mafsale moche pam kist dare koli gors khordam bimarestan khabidam 1 mah pish amal shodam vali khub nashod in tebesonatio eslami javab mide”???
  chi has hala??
  man in site etefagi a ru tabligate veb site khodam umadam vagean in veb site alie
  dada amin mishe begid tebe eslami dar moredam j mide ya na??? mishe tozih bedin?mer30

 252. کیانا says:

  دیگه نپرس …برو با دخترای دیگه ابجی جونم ابجی جونم راه بنداز !!
  حیفه من که شدم تک خواهرت !!!!!!!!!!!!!!!!

 253. amin says:

  اگه ناناز خوب شدی قول میدی بیای حرف های من رو تایید کنیی؟

 254. amin says:

  کیانا جان تو جای خود داری عزیز داداش .تو تنها گلی هستی عزیزم که زمستان داداشت رو به بهار کیانایی تبدیل میکنه

 255. yasin says:

  bavar nakon kiana khanum

 256. nanaz says:

  kheyli bebakhshida chera hame ba dada amin mokhalefan albate begama bi tarafam fagat ino migam k age har kodum a ma eshtebahi dar hage dada amin ya har ke3 dg karde bashim bayad halaliat begirim behtare bahso avaz konin
  are dada amin gol midam

 257. amin says:

  خود دانید بچه ها من میرم از اینجا که راحت باشید فقط کاش میدونستید چقدر به دردتون میخوردم خدا نگهدار کیانا آندریا و رهی و اشک مهتاب

 258. کیانا says:

  بااااشه حالا قهرنکن …
  کار ناناز بیچاررو راه بنداز

 259. nanaz says:

  eeeeeee lus nasho pesar b in gondegi ghahr mikone? b khatere man naroooooooo

 260. کیانا says:

  ببخشید تقصیر من از جای دیگه اعصابم خرد بود سر داداش گلم خالی کردم معذرت …

 261. amin says:

  من میرم ولی ناناز اول کارتو راه میندازم.ناناز زود زود جوابم رو بده .ناناز در جای مرطوب زندگی میکنی یا زیاد با آب ارتباط داری ؟

 262. اشک مهتاب says:

  ببخشید با عرض معذرت که تو بحثتون وارد میشم من در این قضیه بی طرفم اما بچه ها هر کاری میکنید فقط باعث رنجش همدیگه نشیداقا امین من دوست دارم اطلاعاتمو درمورد طب سنتی افزایش بدم چون تو دنیای بیرون منابعش برای من یکی یا دیر گیر میاد یا وقتشو ندارم اون فضایی که از لادیز خواسته بودید همون لادیز نگاره میتونید اونجا بابچه ها گفت وگو کنید
  اقا یا خانم ناناز اینم از عوض کردن بحث که امیدوارم موثرباشه

 263. کیانا says:

  داداشم با من قهر کرده …پس منم میرم سرمم حسابی درد میکنه
  امین داداشم حلالم کن
  خداحافظ

 264. nanaz says:

  kiana jun b nazaram nabayad ba harfa digarun nesbat b dada amin tagire nazar bedi man hame nazarato khundam hamishe ba ham mehrabun budin in mantegi nis k yeho nesbat be aga amin tagire agide bedi

 265. ... says:

  kiana joooooooon boro bemir aminam sare karet gozashte …bye bye

 266. amin says:

  ممنون اشک مهتاب ولی این رفتن من یه خوبی داره اونم اینه که یاد بگیرم اطلاعات بدست بیاریم جا اینکه به فکر از بین بردن اون افکار باشیم.من بی هیچ چشم داشتی خواستم بچه ها رو از این اطلاعات دفن شده که امامان واسه ما جا گذاشتن با اطلاعتون کنم که بدونید یهود چقدر تلاش کرده این علم از بین ما بره ولی ما تلاش زیادی کردیم و اون رو داریم باز سازی میکنم بهتره توو این جهل بچه ها بمونن.من کار ناناز رو راه میندازم بعد میرم اینطور بهتره

 267. ... says:

  didi kiana aslan engar na engar ye roozi behet migoft abjie golam hala kheyli raaahat dare mire …
  kiana jun kash to saratan migerefti mimordi

 268. nanaz says:

  jesarate dada amin mage umadam gasabi?manzure badi nadarama vali age mikhay beri mersi komak nemikham vali bemuni ali mishe
  jaye sardo kuhestani tabriz mishim
  ashke mahtab jun man aga nisam dokhtaram eshgam aksaran bem nanaz mige akhe esmam sanaze

 269. amin says:

  … خیلی حقیری

 270. ... says:

  dorogh migam ??kianaro sare kar gozashti az in ja ham fararish dadi
  bichare kiana,aaaaaaakhey

 271. nanaz says:

  kianaaaaaa kamelan tabloe k un … khodeti alaki nagu miram chon farda ba ye esme dg miyay behtare hishki nare manam halam khub ni akhe jigaram bam gahre

 272. nanaz says:

  bebakhshid mamanam bam kar dare bayad beram dada amin miam badan migia chika bayad bokonam k pam khuf she
  /felan bye bye

 273. آندريا says:

  بچه ها اين دعوا ها واسه چيه . به فرضم كه داداش امين داره كلك ميزنه كه همه مي دونيم نمي زنه . ما رو از اين پشت ميبينه ؟؟؟؟؟ ميتونه برامون دردسر درست كنه؟؟؟؟؟ آخه چرا يه ذره عقلتون رو به كارل نمي ندازين ؟؟؟؟ مثلا چه مشكلي ممكنه با روابط دوستانه يا برادر و خواهري برات پيش بياد كه اينطوري كردي . داداش امين نگفت كه كاملا خوب شدم گفت كه خطر رفع شد شايد منظورش اين بود كه كم كم داره نتيجه ي مثبت مي گيره و ….
  نگفت كه من الان دارم پشتك و بالانس ميزنم . منم بعضي وقتا با بعضي از مسائل شايد مخالف باشم اما نبايد وقتي يكي نظري خلاف نظر من داره سريع جبهه بگيرم.داداش به خاطر ما نرو حالا كه كيانا هم پشيمونه تقصير خودشم نيست بعضيا ديگه شورشو تو مخالفت باهات در آوردن و ميخوان كسايي رو كه دوستت هستن رو باهات بد كنن.اين جنگ ديگه داره خيلي كش پيدا ميكنه و اين اصلا خوب نيست.خواهشا بي خيال شيد اگه باامين دوست باشيدنمي خورتتون مطمئن باشيد وبچه بازي در نياريد.خوب به رفتاراتون نگاه كنين غيربچه بازي چي ميتونه باشه.من آدم زيادمذهبي اي نيستم ولي ميدونم جاروجنجالتون براي چيه داريداشتباه ميكنيد.

 274. nanaz says:

  are dada naro anderia jun ras mige narooooooooooooooo taze mage nagofti komakam mikoni bemoon

 275. ti ti says:

  afarin binam joon.ma az modiyrat site khahesh mikonim ke ip amin ro filtrr kone ta natone be hich vajh varede site beshe o ba harfash be shore hame tohin bokone.

 276. mamak says:

  من نی دونم اینجا چیشده اما اکه کسی داره دروغ میگه بعنی با احساسات دیگران داره بازی می کنه. این کارو نکنه اینجا هم بمونه. به حقوق هم احترام بذارید. سایتا هم که نمبان آی پی فیلتر کنن. اینجا هم که من تا حالا دیدم محیطش کاملا فرهنگیه. با هم دوست باشیم و دروغ نگیم.
  با تشکر

 277. کیانا says:

  ببین ناناز میخواستم جوابتو ندم اما دلم اروم نمیشه اون کلتو به کار بنداز به منم تهمت نزن کدوم ادمی میاد با اسمی مثل … تو این سایت که همه میشناسنش به خودش توهین کنه و واسه خودش ارزوی مرگ کنه ؟لطفا دیدتو بازتر کن و الکی تهمت نزن
  من نمیدونم این خانوم یا اقای … چه پدر کشتگی با من دارن اگه قول بدید توهین نکنید ازتون میخوام دلیل مخالفت کردن با من رو بدونم

 278. Mostafa says:

  كيانا اينا ادم نيستن ك باهاشون حرف بزني از قديم ميكن جواب ابلهان سكوت است

 279. mina says:

  اين نظرسنجي‌تون كاملاً بي‌خوده. حداقل يه جايي براي گذاشتن نظر مي‌ذاشتيد. مجبورم اينجا بگم كه اقدام براي ايجاد مكان‌ها و پارك‌هاي مختص زنان، كاملاً بيهوده و غلطه…..
  زن و مرد از ابتداي عالم با هم و كنار هم بودن….
  چه معني داره كه زن و مرد جدا بشن. همين جداشون كردن كه الآن همه حريص شدن و تا زن و مرد همديه رو مي‌بينند مي‌خوان همديگه رو تيكه پاره كنن!؟
  اقدامي 100% منفي در جهت براندازي كانون خانواده است و تبعيضي است.
  همين مونده كه بيان بگن زن و شوهر بايد از هم جدا زندگي كنن!؟……
  حالا نظر بديد، غير از اينه……..

 280. M A R Y A M says:

  kamelan ba to movafegham mina jan

 281. اشک مهتاب says:

  سلاااااااااااااااااااام نیلوفر جون تبریک میگم عزیزم خیلی خوشحالم

 282. آندريا says:

  سلام نيلوفر جان اولا بهت تبريك ميگم گلم .
  دوما برو تو ص انجير كپسول ويتامين و بحران عاطفي نظراتم رو بخون . بعد بيا همون جايي كه به بقيه دوستان گفتم و اومدن امين و كيانا و اشك مهتابم اونجان بيا و عضو شو اگه مشكلي داشتي همينجا به اشك مهتاب بگي به من ميگه كه بيام و بهت بگم چي كار كني .
  ما الان بيشتر اونجاييم و خيلي كم اينجا ميايم . خوشحال ميشيم اگه تو هم بياي پيشمون .

 283. Ashegh says:

  sare khodetoono injori garm mikonina!!!!!!!!1

 284. nima says:

  من به اقایون سفارش میکنم به خانوم ها هیچ وقت نگید “دوستت دارم”چون من روزی ده بار میگم دوستت دارم یک روز فکرم پریشون و ناراحته و نمی تونم بگم. عشقم از دستم ناراحت می شه شما جای من باشید چی کار میکنید.

 285. sima says:

  agha nima az aghaitone in hasasiyat zanast roheshon latife omidvaram hich vaght fekret parishon nabashe ta hamishe be eshghet begi doset daram

 286. saha says:

  من کسی رو دوست دارم که نمی دونم چرا ازم دوری کرده ، کسی که می گه عاشقم اما عملش این طور نشون نداد .

 287. nima says:

  سلام saha خانم به نظر من اگر کسی عاشق کسی باشه هیچ وقت نمی تونه دوری معشوقشو تحمل کنه منطقی باش .

 288. lili says:

  عزیز دلم saha جان لیاقت عشق تورو نداره به فکر یه عشق تازه باش.

 289. irony says:

  saha khanom,be nazare man moghaser shomayi,bebin chi kar kardi ke hata eshghetam velet karde

 290. امیر says:

  سلام
  خیلی ممنونم از راهکار های درست که نوشتین.خیلی در زندگی من تاثیر گذاشت

 291. نوشین says:

  بسیار خوب بود
  با تمام این کل کل ها
  خود مطلبو دوست داشتم
  دستتون درد نکنه.

 292. خاله سکینه says:

  … و بدانند

 293. tandis says:

  akh akh in che vaziye marda yedafe ba khodeshun mehmun miaran
  mikham khafashun konam
  :((
  dishab eftari hamin vaz bud dg

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد