یادتان هست وقتی بچه بودیم دیدن یک جعبه مداد رنگی چه تاثیر عمیقی بر ما می گذاشت؟ رنگ ها برروی سیستم بدن  و حالات روحی ما اثری بیش از آنچه تصور می کنیم می گذارند.

 

یادتان هست وقتی بچه بودیم دیدن یک جعبه مداد رنگی چه تاثیر عمیقی بر ما می گذاشت؟ رنگ ها برروی سیستم بدن و حالات روحی ما اثری بیش از آنچه تصور می کنیم می گذارند.

پرخورید؟

اگر نمی توانید اشتهایتان را کنترل کنید و هیچ چیز ذهن شما را از غذا جدا نمی کند وقتش است که فکری برای اضافه وزن تان کنید. یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید انجام دهید استفاده از بشقاب و روميزي آبي رنگ است. اگر خودتان نمی توانید اشتهایتان را کنترل کنید رنگ آبي این کار را برایتان انجام می دهد.

خواب ندارید؟

اگر در به خواب رفتن مشکل دارید و ساعت ها در جایتان به امید خواب و آرامش ازاین پهلو به آن پهلو می شوید، سراغ قرص های خواب نروید. در عوض رنگ بنفش را به اتاق خواب تان بیاورید. ملحفه و بالش بنفش به شما آرامش و خواب می بخشد.

کم خونید؟

اگر کم خون هستید و با افت آهن در بدنتان مواجه شده اید، رنگ قرمز را جلوی چشمان تان بگذارید. علاوه بر آن خوردن میوه ها و سبزیجات قرمز رنگ نیز روند خون سازی را بهبود و تقویت می کنند.

اعصاب ندارید؟

اگر انرژی کافی برای انجام کارهای روزمره را در خودتان نمی بینید، اگر تا نیمساعت بعد از بیدار شدن خودتان را پیدا نمی کنید بهتر است هر روز صبح بعد از دوش گرفتن خودتان را در یک حوله نارنجی رنگ بپیچید. همینطور اگر در دفع مشکل دارید، دستشویی تان را با رنگ نارنجی تزیین کنید.

تمرکز ندارید؟

اگر باید پروژه ای را به انجام برسانید و هنوز هیچ ایده ای به ذهن تان نرسیده، سعی کنید تصویری از آسمان را پیش چشمان تان بگذارید. رنگ آبی نیلی به شما تمرکز می دهد.

استرس امانتان را بریده؟

اگر فشارهای عصبی خسته تان کرده و از شدت استرس مدام تپش قلب دارید در پوشش تان اززیور آلات سبز رنگ استفاده کنید. این رنگ با کاهش فشار خون های احساسی به شما آرامش می دهد.

افسرده اید؟

اگر احساس افسردگی می کنید و زیبایی های زندگی برایتان بی معنا شده اند از رنگ زرد کمک بگیرید. زرد ملایم در دکوراسیون و زردهای زنده تر در لباس سطح انرژی را در شما افزایش می دهند.

 

 

نظرات

8 responses to “جادوی رنگ ها”

 1. شرمنده says:

  سلام خانوما میشه از حقوق خودتون هم تو سایت حرف زد بجای این چرت و پرتا

 2. شیوا says:

  سلام مرسی خیلی جالب بود.

 3. شیوا says:

  سلام مرسی خیلی جالب بود.

 4. تنها says:

  سلام وب جالبی دارین کجکاو شدم یه سی بزم به شما
  زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد وقلبها گرامی تر از آن هستند که بشکنند در زندگیم سیاهی پر نقش ترین درد من است دلم تنگ است ای دنیای تاریکی های من فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشم من به خوبی می دانم که می روم در زیر خاکی که خانه ی تاریکی گناهانم است دلم تنگ است ای تاریکی ها دلم تنگ است ای سیاهی های شب های تلخ من به کدامین سوء با تاریکیها همراه شده ام ای زندگی؟؟؟ چشمانم در تاریکی زندگیم هیچ روزنه ی امیدی نمی یابد می دانم که همراه نابودی به خانه ی تاریکیهایم روانه شده ام سکوت می کنم وراهم را ادامه می دهم تا به خانه ام برسم خانه یی از تنفرودردهایم دلم تنگ است

 5. تنها says:

  http://www.sea-of-the-sad.blogfa.com
  چه قدر سخته تو چشماي کسي که تمام عشقت رو ازت دزديد
  و به جاش يه زخم هميشگي رو به قلبت هديه داد زل بزني و
  به جاي اينکه لبريز کينه و نفرت شي‌ ، حس کني هنوزم دوسش داري
  چه قدر سخته دلت بخواد سرت رو باز به ديواري تکيه بدي که يه بار زير آوار غرورش
  همه وجودت له شده ….
  چه قدر سخته تو خيالت ساعتها باهاش حرف بزني
  اما وقتي ديديش هيچ چيزي جز سلام نتوني بگي….
  چه قدر سخته وقتي
  پشتت بهشه دونه هاي اشک گونه هاتو خيس کنه اما مجبور باشي بخندي
  تا نفهمه هنوزم دوسش داري …….
  چه قدر سخته گل آرزوهاتو تو باغ ديگري ببيني
  و هزار بار تو خودت بشکني و اون وقت آروم زير لب

  بگي : گل من باغچه نو مبارک

 6. reza says:

  تنهای خسته!! فکر کنم تواین مطلب اشتباهی‌ اینجا نوشتی‌، اینطور که من از مطلب میفهمم زرد ملایم میتونه به تو کمک کنه

 7. mostafa says:

  sharmande jan sharmande,vali to in site ke hamash daran az hagho hoghoghe shoma migan.

 8. مصی says:

  این مطلب عالی بود رمی من که رنگ خیلی تاثیر می زاره

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد