روابط عاطفی ما مانند هر موجود زنده دیگری به مراقبت و توجه نیاز دارد. شاید گاهی در رابطه یا ازدواج تان دچار این احساس شوید که دیگر جنبه های مهر آمیز شما را ترک کرده اند. پس در روزی که همه چیز بهانه ای برای بیان دوست داشتن است به رابطه تان نفسی دوباره بدهید.

روابط عاطفی ما مانند هر موجود زنده دیگری به مراقبت و توجه نیاز دارد. شاید گاهی در رابطه یا ازدواج تان دچار این احساس شوید که دیگر جنبه های مهر آمیز شما را ترک کرده اند. پس در روزی که همه چیز بهانه ای برای بیان دوست داشتن است به رابطه تان نفسی دوباره بدهید.

شاید فکر کنید فرستادن اس ام اس های عاشقانه و دوست داشتنی، خریدن گاه و بیگاه گل و هدیه های کوچک، نوشتن کارت و یادداشت های محبت آمیز اتفاقاتی لوس هستند اما باور کنید همین کارهای کوچک تا حد ریادی شما را نسبت به رابطه تان متعهد و با علاقه نشان داده و باعث دلگرمی همسرتان می شود.

چه ایرادی دارد اگر در کلام روزانه تان از کلمات محبت آمیز مثل عزیزم و … استفاده کنید. بکار بردن چنین کلماتی اگر با حقیقت همراه باشد رابطه شما را بسیار عمیق تر می کند.

چرا تا زمانی که تازه با هم آشنا شده بودید زمان بیشتری را به هم اختصاص می دادید؟ چرا با گذشت زمان با اینکه یکدیگر را بیشتر شناخته اید و علاقه تان بیشتر شده از آن شام های دونفره یا حتی کافی شاپ و سینما رفتن ها خبری نیست؟ تاثیری که یکساعت با هم بودن به تنهایی بر روی رابطه تان دارد بسیار بزرگ و قابل ملاحظه است.

هیچوقت فکر نکنید برای حرف زدن زمان مناسبی نیست.نباید منتظر شرایط مناسب باشید. منظور از حرف زدن ایرادگرفتن و شکایت نیست. منظور حرف های روزمره در مورد علایق معمولی و هرروزه است. خواسته های هم را بشناسید، یکدیگر را با توقعاتتان آشنا کنید. از هر فرصتی برای هم صحبتی و آشنا شدن بیشتر استفاده کنید.

انجام کارهای زیبا و غافلگیر کننده برای همسرتان را امتحان کنید. جشن تولدی که بیخبر برایش می گیرید، تغییر دکور منزل حتی تهیه شامی که او دوست دارد رابطه شما را از حالت روزمره و بی احساس خارج می کند و به آن عشقی را اضافه می کند که به دنبال آن هستید اما نمی دانید آن را کجا بیابید.

همانقدر که تلاش عملی شما برای نشان دادن علاقه ای که به همسرتان دارید لازم است، به زبان آوردن آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. این را فراموش نکنید گفتن و شنیدن “دوستت دارم” اثری اعجاب انگیز دارد.

نظرات

11 responses to “من تو را اینگونه دوست دارم…”

 1. ساناز says:

  ta ye timi az hamechi migzare ham che zan o che mard yadeshun mire hamechio

 2. علی says:

  خب معلومه
  چون عادی میشه بودنا

 3. مصطفی says:

  خانوما از بس گیر میدن و می چسبن
  یکم به آقایون زمان بدن رهاشون کنن به خدا ما ها هم دوسشون داریم

 4. lida says:

  khanumaye khanedar az sobh tu khunan khob mardeke miad bayad taze khanumaro dark kone dg

 5. سهند says:

  خب بره کلاس و این ور و اونور
  خداییش مصطفی راست میگه
  بخواید گیر بدید میدید دیگه

 6. شهره says:

  یه دوستی دارم 4 ساله ازدواج کردن مرده نمیذاره بره خونه مامانش!!! حالا چه برسه به سر کار و لاس و گردش …
  خب حقشه این مرد که زنه گیر بده بگه ببر منو سینما

 7. سهند says:

  حالا نه این مدلیش
  اونایی که از لحاظ روانی مشکل ندارند و می گم خانوم شهره

 8. شهره says:

  اینم بگما اگر ناپرهیزی بکنه و برن بیرون.. خون به جیگرش می کنه
  رسما اسیری اورده
  دعا کنید می خواد جدا بشه
  بتونه نجات پیدا کنه

 9. سهیل says:

  خوشمان آمد

 10. هنرمند says:

  کامل بود و نکات ریزش و دوست داشتم

 11. ardeshir says:

  manam toro injuri dust daram

لطفا نظر خود را در رابطه با اين موضوع با ما در ميان بگذاريد.

ایمیل شما توسط دیگران دیده نخواهد شد